Перейти до змісту

Рибацький флуд


Віталій СК

Рекомендовані повідомлення

Прошу поради. Цікавить питання, хто ловить зараз на фідер, що порадите , яка специфіка ловлі ( наживка, прикормка, вибір місця ловлі) ? Хочу спробувати на річці Стир, обдумую зараз місця, що порадите, краще піти на залів чи до моста що біля Нової лінії ( хочу десь недалечко біля міста, або в місті ) ?

2 тижні тому в неділю сидів на Стиру в районі Боратина (десь з 12 до 3 год. дня). Мав тільки опариша, мотиля "проспав". На прикорм зимовий трапер "лящ"+вівсяні пластівці+пісок зі Стиру. Сам трапер в річку викидати піпєц дорого :)

На диво, ч-з 15 хв перша покльовка - плотвиця грам на 70.  Я звеселився. Потім ще кілька невеликих густерок, ну і тички в кінчик без підсікань. Не скучав.

А, снасть: брав поводочну жилку 0,08, гачок маленький , довжина поводка десь до метра. Коли поводок був 0,12 товщини брати не хтіло... ото таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь

потрібна допомога. хто сам має хист або може "послати" до фахівця, отримав у спадок риболовний бур, який троха заіржавів. ножі вдалось відкрутити, віддав знайомому на заточку, а назат поставити самому не получається, трішки не сідають на своє місце, в підсумку "лиже" лід а не бурить. неперед вдячний за допомогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

До речі, про силікон Fanatik !!!

Десь на початку осені прикупув пару лярв -  " ДЛЯ ЧОЛОВІЧОГО ВІДПОЧИНКУ...не дорого, по 200 грн за годину"  ;)

Так от, валялись вони в мене в сумці, в окремому рідненькому пакетику. Пару разу ночували в машині в мороз..але...........я в п’ятницю до них, а вони" сучки" так взмокріли (мабуть довго мене чекали), що аж позклеювались.

Силікон почав танути...

Попереджую власників такого силікону - тримайте його окремо ......від всіх інших приманок.....плавиться на очах.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була схожа історія. рибалка не АЙС була, перепробував все що мав, відповідно все мокре від води. приїхав додому, коробку з блешнями кинув в сундучку рубацькому. на наступний виїзд за неділю заглядаю - запріло все в коробці, ну і метал добре так окиссом пішов, та і з однієї блешні на іншу не соромився перекидатись, коробочка невелика, уже й навіть затісна для краму ))) ну бігом все неподобство промив та почистив як міг. далі з рибалки приїхав і уже кобку відкрив для просушки та біля батареї поставив сушитись. пізня осінь була, уже опалення увімкнули. на ранок до скарбу, і ....... п"явки поплавились , поприліплялись до сусідів що поруч у відсіках були !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь силікон потрібно тримати окремо. Навіть силікон одного виробника може мати різні властивості та з легкістю зіпсувати сусіда. Промовчу про окислені гачки та вушка чебурах. Надмірна вологість, різка зміна температури, кислотного балансу можуть зашкодити збереженню форми приманок із "їстівної" гуми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

підкажіть хлопаки яка ситуація з льодом на водосховищах млинів хрінники? хочеться вже з бережка покидати...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З бережка не вийде, в Хрінниках - хіба біля ГЕСу, див. board.lutsk.ua/topic/121420-fotozviti-z-ribalki/?page=34

В Млинові - останнім часом не був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хріниках в неділю ще лід був 15 см і плітка клювала, а ви про спінінг говорите:lol:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в неділю в районі шевченка глухо а перед вихідними зустрів рибацюг говорили взяли по зубаті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно ходив на річку, вода трішки піднялася, на диво не сильно мутна, видимість до пів метра мо більше

думав окунця знайти, отримав зріз флюрки відразу після підсічки. а так глухота. ждем далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха поїздив в розвідку.В Крижівці крига скресла.І на кар"єрі,і на озері.На наступні вихідні поїду спінінга мочити.

Зю.Сорі,за перевернуте фото.

DSC_0057.jpg

DSC_0055.jpg

DSC_0056.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, zigorko сказано:

Троха поїздив в розвідку.В Крижівці крига скресла.І на кар"єрі,і на озері.На наступні вихідні поїду спінінга мочити.

Зю.Сорі,за перевернуте фото.

DSC_0057.jpg

DSC_0055.jpg

DSC_0056.jpg

 

рибалка на цьому водойомі платна чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Недавно зустрів в магазині таку приманку як Попла-попер. Що скажете, приманка варта уваги ? купив собі одну , хочу спробувати. Цікавлять поради на рахунок проводки та довжини поводка. Буду дуже вдячний за поради . Купив собі такого як на фото мухомора  ))) Думаю його також можна використовувати і на окуня чи щуку , але якщо замість поводка повісити одинарний гачок наприклад. ( прошу не сприймати за рекламу...просто мене зацепила ідея цієї приманки)

 

popla_popper_.JPG.9740a02899750f2e5f1adc

popla_karpfishing_1.thumb.JPG.a9f8baee5d

Popla_popper11.thumb.jpg.7398d6e9a3442b6

 

 

 

http://www.gruzok.in.ua/ul-shop/70-popla-popper

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
3 годин тому, pasha717 сказано:

 

хтось грав таке?

 

граю в STEAM дуже подобається, вже 17 рівень (правда за 1 рік ))) часу нема), хоча цю версію рибалок онлайн раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так а на Млинів чи Хрінники ще можна з’їздити? там є зимувальні ями?

а навігація коли закривається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, pasha717 сказал:

так а на Млинів чи Хрінники ще можна з’їздити? там є зимувальні ями?

а навігація коли закривається?

Можна. Потрібна карта зимувальних ям.

Навігація заборонена лише у нерестовий період з 1.04 по 30.06, а саме:

- з 1 квітня по 20 травня – на річках області та їх кореневих водах;
- з 1 квітня по 10 червня – на озерах, водосховищах;
- з 1 квітня по 30 червня – в придаткових водах річок.

Це по Волині.У цей період ловля заборонена як така, лише юбительське рибальство за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега.  З року в рік це повторюється. Думаю на Рівненщині те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте, якщо не туди. Хочу таку наклейку, саме таку і щоб розмір був таким, щоб на задньому склі читалось без напрягу

SeB86tv9vwM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підійди на північному біля кільця,відразу біля дороги, там є магазин всякі штуки до машини,

там я колись питав, то казав що любе рябе можуть зробити. почекаєш там тиждень-два, вони роблять любі наклейки на машини.

і мені таку ж замовиш ;) ))

бо так ти не знайдеш готової, я так думаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...