Перейти до змісту

"Атака Ичкерийского Волка"


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

10468052_344141165751094_3549769859606564203_n.jpg?oh=e45a687b4f42fa09a9e6c3c6c0f61486&oe=567D9C13

"Самая большая ошибка — это пренебречь украинцами. Посчитать украинцев слабыми. Обидеть украинцев. Никогда не обижайте украинцев. Украинцы никогда не бывают так слабы, как вам кажется. Не дай Всемогущий Аллах изгнать украинцев или отобрать что-то у украинцев. Украинцы всегда возвращаются. Украинцы вернутся и вернут своё. Но когда украинцы возвращаются, они не умеют рассчитать силу и применить её пропорционально. Они уничтожают всё на своём пути. Не обижайте украинцев. Иначе, когда украинцы вернутся на землю, где похоронены их предки, то живущие на этой земле будут завидовать мёртвым"

© Джохар Дудаев, из книги "Атака Ичкерийского Волка". Очерки политической истории Украины".

Дуже сильно сказано!!! За такі слова можна було б зробити і сквер Джохару Дудаеву!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з ким це там кобзон фотографується? І чий це портрет висить?

EYxdSfhqN3M.jpg

За такі слова можна було б зробити і сквер Джохару Дудаеву!!!

Вулиця Джохара Дудаєва (Львів)

540px-Dudaieva_Street%2C_Lviv.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я служив у частині, де начальником штабу був Джохар Дудаєв.

А тобі треба відбити почки за ті слова, що ти казав проти України і Українців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з ким це там кобзон фотографується? І чий це портрет висить?

і що ти хотів цим сказати, я не можу уловити хід твоїх думок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В реалі там слова про "чеченців".Таку читав інфу...хоча чи правдива чи ні не знаю.І я вірю - бо Алах і українці якось не в'яжеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди тема не для срачу.Дудаев був великим війсковим, наших би всіх генералів такими зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що говорить Гугл:

1. Це вислів Германа Садулаєва. Про росіян.

2. Це вислів Дудаєва про українців.

3. На борді пишуть, що сказано про чеченів.

P.S. Хто зна, можливо. Дудаєв справді перефразував слова.

P.P.S.Поки шукав автора, читанув "писта колишньому другу, а нині бандерівському упирю."

Ясно, що написано ні для ніякого колишнього товариша. Ненависть до українців аж б"є через край. Але ворога треба знати в обличчя. Читав.)) Сміявся від душі.

Почитав коменти - взагалі сповз під стіл. :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...