Перейти до змісту

Постановка на облік


petro1207

Рекомендовані повідомлення

Добрий день. Цікавить питання постановки авто на облік, як це зараз робиться і скільки коштує зняття плюс постановка з вписанням в тех паспорт газу? машина Ваз 2104 1690 см2. Будувдячний за допомогу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввам обов'язково саме знімати і ставити? так дорожче

дешевше і простіше і швидше зробити перереєстрацію.

обійдеться в районі 1000 грн.+ 300 за документи на газ (брати на фірмах, що займаються установкою газу)

Zevs_Isver, шо за флуд і оверквотінг? :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довідка-рахунок десь 400 грн. І постановка на облік за іномарку з новими номерами платив 520 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввам обов'язково саме знімати і ставити? так дорожче

дешевше і простіше і швидше зробити перереєстрацію.

обійдеться в районі 1000 грн.+ 300 за документи на газ (брати на фірмах, що займаються установкою газу)

Zevs_Isver, шо за флуд і оверквотінг? :0165:

Як зробити перереєстрацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

авто де стоїть на обліку, які номери (якого зразка)? є власник? ген.доручення?

давайте всі деталі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на обліку в Луцьку, номери АС ВВ, в мене генеральне доручення без права передоручення від другого власника, власник є. Ходив сьогодні до нотаріуса сказав що можна ставити на себе без проблем по генералці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доручення на одну особу - на Вас?

якщо так, то згідно доручення Ви можете перереєструвати авто на будь-кого іншого, але не на себе.

якщо ж доручення на 2-х осіб (напр. Ви та дружина), то берете другу особу (дружину) і вона ставить авто на Вас чи Ви на неї.

або прийдеться брати з собою власника, щоб він писав заяву про перереєстрацію без зняття з обліку із збереженням номерних знаків.

або ж із власником виписати нове ген.доручення на двох осіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доручення на одну особу - на Вас?

якщо так, то згідно доручення Ви можете перереєструвати авто на будь-кого іншого, але не на себе.

якщо ж доручення на 2-х осіб (напр. Ви та дружина), то берете другу особу (дружину) і вона ставить авто на Вас чи Ви на неї.

або прийдеться брати з собою власника, щоб він писав заяву про перереєстрацію без зняття з обліку із збереженням номерних знаків.

або ж із власником виписати нове ген.доручення на двох осіб.

Все зрозумів,дякую за інформацію, знайшов таку статтю http://nakaz.com.ua/ua/priama-pererejestracija-avto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім Привіт! Можливо хтось знає , скільки коштує тільки зняття з обліку у Луцьку (машина реєстрована у Луцьку) vw passat 1.8 1992рік.Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім Привіт! Можливо хтось знає , скільки коштує тільки зняття з обліку у Луцьку (машина реєстрована у Луцьку) vw passat 1.8 1992рік.Дякую!

до 200грн, будь ласка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім Привіт! Можливо хтось знає , скільки коштує тільки зняття з обліку у Луцьку (машина реєстрована у Луцьку) vw passat 1.8 1992рік.Дякую!

до 200грн, будь ласка :)

Щиро дякую! На днях буду знімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

доручення на одну особу - на Вас?

якщо так, то згідно доручення Ви можете перереєструвати авто на будь-кого іншого, але не на себе.

якщо ж доручення на 2-х осіб (напр. Ви та дружина), то берете другу особу (дружину) і вона ставить авто на Вас чи Ви на неї.

або прийдеться брати з собою власника, щоб він писав заяву про перереєстрацію без зняття з обліку із збереженням номерних знаків.

або ж із власником виписати нове ген.доручення на двох осіб.

То реба брати довідку/рахунок на себе, а реєструвати на кого схочу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навпаки, довідка-рахунок має бути виписана на того, на кого буде реєструватися авто, але виписати її може фактичний власник або людина, на яку оформлене доручення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навпаки, довідка-рахунок має бути виписана на того, на кого буде реєструватися авто, але виписати її може фактичний власник або людина, на яку оформлене доручення.

А якщо я візьму другого власника то він може виписати довідку рахунок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо я візьму другого власника то він може виписати довідку рахунок?

тобто "другого власника"? згідно свідоцта про реєстрацію власник лише один.

визначимо поняття:

фактичний власник - це особа, на яку зареєстровано авто згідно свідоцтва про реєстрацію (техпаспорта)

особа, на яку виписано доручення - особа, якій фактичний власник надав право розпоряджатися майном від його імені (т.н. власник по дорученню, таких власників по дорученню може бути декілька для зручності).

змоделюємо ситуацію, щоб усе було зрозуміло.

фактичний власник (наприклад Іванов) виписав генеральне доручення на 1 особу - на Петрова. тепер щоб перереєструвати авто на себе, Петрову треба обов'язково брати в МРЕВ із собою фактичного власника Іванова, щоб він написав заяву і виписав довідку-рахунок на його ім'я. Або ж Петров може реєструвати авто на когось іншого.

якщо з Іванов дав доручення на 2 осіб - Петрова та його дружину Ірину, то щоб перереєструвати авто цій родині треба разом прийти в МРЕВ. І тоді або Петров пише заяву і виписує довідку-рахунок на Ірину (тоді авто ставиться на неї), або навпаки Ірина пише заяву і виписує довідку-рахунок на Петрова (тоді машина ставиться на нього).

так зрозуміло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо я візьму другого власника то він може виписати довідку рахунок?

тобто "другого власника"? згідно свідоцта про реєстрацію власник лише один.

визначимо поняття:

фактичний власник - це особа, на яку зареєстровано авто згідно свідоцтва про реєстрацію (техпаспорта)

особа, на яку виписано доручення - особа, якій фактичний власник надав право розпоряджатися майном від його імені (т.н. власник по дорученню, таких власників по дорученню може бути декілька для зручності).

змоделюємо ситуацію, щоб усе було зрозуміло.

фактичний власник (наприклад Іванов) виписав генеральне доручення на 1 особу - на Петрова. тепер щоб перереєструвати авто на себе, Петрову треба обов'язково брати в МРЕВ із собою фактичного власника Іванова, щоб він написав заяву і виписав довідку-рахунок на його ім'я. Або ж Петров може реєструвати авто на когось іншого.

якщо з Іванов дав доручення на 2 осіб - Петрова та його дружину Ірину, то щоб перереєструвати авто цій родині треба разом прийти в МРЕВ. І тоді або Петров пише заяву і виписує довідку-рахунок на Ірину (тоді авто ставиться на неї), або навпаки Ірина пише заяву і виписує довідку-рахунок на Петрова (тоді машина ставиться на нього).

так зрозуміло?

В мене генералка від другого власника на якого було виписане доручення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, тоді "другий власник" може виписати довідку на ваше ім'я.

на скількох людей виписане доручення на вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки на мене, тобто другий виписує довідку рахунок на мене і можна перереєстровувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще питання де виписується довідка-рахунок?

є в нас спеціальні служби які займуться цим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще питання де виписується довідка-рахунок?

є в нас спеціальні служби які займуться цим?

біля мрео і в самому мрео їх просто тьма!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...