Перейти до змісту

Приколи Луцька


Рекомендовані повідомлення

"Точно до копійки" а на малюночку капає - металевий гривник

було такої реклами по місту багато. І про "кредит просто як пять пальців" бачив.. В них ще був щось із деревяним колесом сюжет.. то в основному влітку було. Ще мене вразила штучно приклеєна (навіть без Photoshop'а) посмішка на рекламі КАСКО від VAB на бігбордах.

Взагалі, вражає бідність банків у виправленні вивісок.

Нова фішка, але не можу "зловити сюжет" до кінця, бракує фантазії щось прочитати не китайське на перегорівшій вивісці бару біля "Волинтабаку" (сама назва, до речі, "Волиньтабак" вже нонсенс!).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Сьогодні ввечері біля там таму, кафе Брама, можна прочитати Брама у світ маків. Якщо з далеку дивитись.

І ще, на вулиці Винниченка неподалік майдану, ігровий клуб пише рулети гральні автомати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відроджені Біля ринку що біля лучиська є будинок в ньом на першому поверсі перукарня Наталка або Каталка!!!

Якщо їхать 15 то добре видненько!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На соборності там де продають цеглу, збоку на стіні можна прочитати замість будматеріали, читаємо удматер,

букву Б затулили кондішином а решту букв майже невидно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На проспекті Відродження біля 18-ої школи зявилась :P нова аптека "__ЛЬВЕ", причому то не підсвітка не робить, а вітер, мабуть, постарався.

Вночі вивіска С&C (стіл і стілець на Іміджі) виглядає як добре знайома команда перегляду вмісту каталогу у консолі "пінгвінів" і "чортів" в латино-кириличному трансліті LC. Зайти, подивитися? :D

Вивіска біля Волиньтабаку (!неграмотна назва сама по собі!) "Наш бар" ну нічого, крім єврейського шрифту вночі не нагадує.. Може, там їхня тусовка вночі? :rolleyes: Кошерна п'янка?

Змінено користувачем Scabiosa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Фуршету і заправки Аргос, стоїть дві бігморди з рекламою мобільних телефонів Samsung "Це любов" "від 3-х гривень в день" - справжня конкуренція нічним метеликам. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля ЦУМу магазинчик "Пано" так у ввечері це виглядає так: :smile3:"_АНО".

"АНО" - на одному із західноукраїнських діалектів означає "ТАК". І що там "ТАК" чи не так? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля ЦУМу магазинчик "Пано" так у ввечері це виглядає так: :)"_АНО".

"АНО" - на одному із західноукраїнських діалектів означає "ТАК". І що там "ТАК" чи не так? :)

А наголос правильно куди ставити, на "А" чи на "О"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Біля самої облради на Волі салок краси "назвався" в темну пору доби "СТІ_Л_ ПЛЮС"

З.І. "Бабай" спробував виправитись, але це йому не надто вдалось. Результат можете побачити самі. Так само мені цікаві "буйні фантазії" від прочитання в темну пору доби вивіски на будинку профспілок на Волі "Федерація профспілок", а то щось ніяк сам прочитати не можу, що ж там "зашифрувалось"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч це уже було але я його зняв ще літом коли тільки починала розвалюватись вивіска

post-3233-1204992529.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Вчора облажався ФУРШЕТ.. Читалось фурит...

Який час на Рівненській замість магазину "Будмайстер" зявився якийсь БУДАЙСТЕР.

І взагалі непристойні асоціації від магазину на Кравчука (здається, в житловому комплексі "колізей") Є(в сенсі знак євро)МАЙСТЕР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Фуршеті, магазин мобільного зв"язку (зразу при вході зліва) продають "Шнурок на шию Grand цеп". Хто має фотік зніміть плз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім відноситься до реклами, але... Колись на проспекті Волі був гастроном Олдем. Зараз там банк, навіть два \якщо я не помиляюсь\. А вивіска магазина-привида залишилась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Сегодня (вернее уже вчера) снял развязку Набережная-Шевченко в Луцке. Накреативил кто-то......Неделю уже висит в таком виде

post-4122-1211407921.jpg

Змінено користувачем yurgen
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банкомат

Він до сьогодні такий... Ги-ги.. Кілька місяців тому там взагалі BSOD висів.. Ентяшні форточки ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ага,я помню как в Снежинке винище на разлив продавали.1рупь стакан.А рубли тогда все скидывали,бо на купоны переходили.И мы там с 11 до 18 сидели в картишки под винцо рубались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Банкомат у фуршеті  - BSOD

2. На Львівській.Процес який завіс GRABBER.EXE,отакто наші грошики грабляться,не AudioCD ж банкомати цифрують :P

3. Не зовсім Луцьк,с.Світязь - сервіс думаю з назви зрозумілий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

До уваги всіх дизайнерів (і веб дизайнерів тоже) ;)

2f52bc06c146.jpg

Друкарня, 1 поверх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть і не знаю в який розділ втулити.

Майже всі курці (та і частина не курців) знають підприємство "Філіп Морріс Україна".

а чи знаєте ви такого виробника тютюнових виробів?

post-2135-1217843761.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...