Перейти до змісту

Перспективні напрямки для вкладання інвестицій/створення бізнесу у Луцьку


Damask

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Waver сказал:

Ну що... думаю, буду перший на форумі, хто покаже реальну таблицю (реальні гроші і доходи).

Як я писав уже раніше, вісім місяців назад, брат інвестував $1300, хоча ще набагато раніше, щоб "вкурити" як це все працює, він починав  з  $100.

Ось, його таблиця, реальні гроші і доходи, за останні 3 місяці...

 

IMG5628Fotor.jpg

 

Якось до того всього раніше ставився скептично... але, +22.23% за три місяці - зовсім не дурно! Зараз і сам починаю вивчати всю цю "кухню" )))  

 

а як до того можна приєднатись? чи поки в україні то без варіантів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь
On 5/4/2016 at 2:55 PM, taurus07 said:

а як до того можна приєднатись? чи поки в україні то без варіантів?

Нажаль, певно що так.

Вчора, нарешті зарееструвався... В США з це дуже легко - завантажуєш на телефон в апп-стор програмку, рееструєшся... при реестрації мусиш вказати своє справжнє ім'я та призвіще, адресу та номер соціального страхування (для уплати податків) та привязуєш цей акаунт до свого банківського рахунку... і все, бавишся прямо з телефона скільки завгодно оперуючи любими сумами,  причому в любий момент можна як покласти, так і зняти і перевести всі свої гроші назад на свій банківський рахунок.

Думаю, з Україною ці брокери не працюють тільки з-за неможливості стягування податків, так як в сша цей податок громадяни сплачуюють в кінці року і вираховується він в усіх по різному від суми  загального сімейного доходу за рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 18.05.2016 at 12:28, kvovtsik сказал:

Поцікавтесь проектом Questra. Зараз можна непогано заробити. Зараз тільки розвивається. Якщо цікаво пишіть на пошту kvovtsik@gmail/com , або на цьому форумі. 

поцікавився

Цитата

По обыкновению, вводная часть: Questra Holdings Inc (questra.es) по всем отзывам и даже поверхностной оценке - является самой стандартной финансовой пирамидой, без попытки что-то доказать. ОО АИ "Профит" редко берет на анализ подобные проекты, по очевидной причине - не заметить в предложении аферу (читай мошенничество) труда не составит, но с учетом того что Questra Holdings Inc (questra.es) создали именно жители Украины и наглым образом раскручивают её тоже в Украине - пройти мимо такой наглости и циничности, ОО АИ "Профит" просто не смог. Итак, анализ будет построен из 2-х частей, первая часть - непосредственный анализ финансовой пирамиды, вторая часть - непосредственно информация о создателях этой украинской аферы и их заслуги в прошлом. Честно? А як же. 

http://profita.org/investigation/443-finansovaya-piramida-i-moshennichestvo-questra-holdings-inc-questraes-otzyvy-i-analiz.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить когось напрямок бізнесу дотичний до біоенергетики? Продукція на експорт. Стартовий капітал для початку з "0" десь 50 000 долл. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sergkots сказано:

Цікавить когось напрямок бізнесу дотичний до біоенергетики? Продукція на експорт. Стартовий капітал для початку з "0" десь 50 000 долл. 

Тут є користувач, непомню тільки нік. Вони паливні гранули експортують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Barugan сказано:

Тут є користувач, непомню тільки нік. Вони паливні гранули експортують.

Це не пеллети. Специфічне деревне вугілля найвищої якості. Основні покупці із-за кордону, Турція, Греція. Наскільки мені відомо то на Європу ще не експортують. А у нас вигідне розташування, та й сировину поки можна ще знайти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, sergkots сказано:

Специфічне деревне вугілля найвищої якості.

знаю людей, які колись таким займались. там мільйон нюансів - наприклад, ніхто й ніколи не міг сказати наперед, скільки буде тривати цикл випалювання - 10 годин, чи 36 (в середньому - 12..20)

10 годин тому, sergkots сказано:

сировину поки можна ще знайти

високотехнологічне виробництво на піролізних печах виявилось неконкурентним низькоякісному вугіллю кустарників, які працюють на краденому лісі.

я б не починав виробництво з єдиним постачальником сировини (де монополія і корупція).

 

з експортом також не все просто - їхні перекупщики вимагають великі партії (не пам'ятаю точно, але порядка 100 тонн в місяць - тут 50кілобаксів не вистачить для такого обсягу), а ціну пропонують зовсім відмінну від роздрібної (тобто, націнка 5-10% на опті їх не влаштовує).

а внутрішній ринок вже насичений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, sergkots сказано:

Це не пеллети. Специфічне деревне вугілля найвищої якості. Основні покупці із-за кордону, Турція, Греція. Наскільки мені відомо то на Європу ще не експортують. А у нас вигідне розташування, та й сировину поки можна ще знайти.

 

ні не деревне вугілля, а саме гранули, ті що з тирси пресують. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rrid сказано:

знаю людей, які колись таким займались. там мільйон нюансів - наприклад, ніхто й ніколи не міг сказати наперед, скільки буде тривати цикл випалювання - 10 годин, чи 36 (в середньому - 12..20)

Все залежить від печі і від сировини. Але я веду мову не про звичайне деревне вугілля, кустарні печі такий продукт не зроблять.

2 годин тому, rrid сказано:

високотехнологічне виробництво на піролізних печах виявилось неконкурентним низькоякісному вугіллю кустарників, які працюють на краденому лісі.

У цьому випадку різний продукт виробництва.

2 годин тому, rrid сказано:

я б не починав виробництво з єдиним постачальником сировини (де монополія і корупція).

Так але трохи не так. Є також інші постачальники сировини, хоча і там корупція присутня.

2 годин тому, rrid сказано:

з експортом також не все просто - їхні перекупщики вимагають великі партії (не пам'ятаю точно, але порядка 100 тонн в місяць - тут 50кілобаксів не вистачить для такого обсягу), а ціну пропонують зовсім відмінну від роздрібної (тобто, націнка 5-10% на опті їх не влаштовує).

а внутрішній ринок вже насичений

Продукцію готові купувати в Україні за готівку і меншими партіями. Хоча ціна і не така як в Європі але валюта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.05.2016 at 11:55, sergkots сказано:

Все залежить від печі і від сировини. Але я веду мову не про звичайне деревне вугілля, кустарні печі такий продукт не зроблять.

моя справа - попередити :) знайомі цей бізнес закрили пару років тому :(

якщо інвестор особисто не буде там днювати й ночувати (буквально), не буде особисто вникати в усі тонкощі технології виробництва й продаж, контролювати все хоча б перших півроку - найманий директор на прибутки сам не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rrid сказано:

моя справа - попередити :) знайомі цей бізнес закрили пару років тому :(

якщо інвестор особисто не буде там днювати й ночувати (буквально), не буде особисто вникати в усі тонкощі технології виробництва й продаж, контролювати все хоча б перших півроку - найманий директор на прибутки сам не вийде.

На вході просто не дрова а інша сировина. А з іншим згоден - так і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, sergkots сказано:

На вході просто не дрова а інша сировина.

якщо не секрет - яка?

з чого, крім дерева, можна робити деревне вугілля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, MrSAGEM сказано:

думаю мається на увазі брикети PiniKay

на вході для виробництва

On 27.05.2016 at 22:58, sergkots сказано:

Специфічне деревне вугілля найвищої якості.

?

з брикетів на вході - вугілля на виході? не думаю

а на вході PiniKay також дрова ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MrSAGEM сказано:

думаю мається на увазі брикети PiniKay

Так. А печі вже звичайні не підійдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Зогляду на те що на борді дуже активна аудиторія велолюбителів, виникла думка про створення підприемства яке буде виготовляти велосипеди, проектування збірка та виготовлення деяких елементів-комплектуючих. як вам ідея мати "Свій" велосипед?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, RojkFV сказано:

Зогляду на те що на борді дуже активна аудиторія велолюбителів, виникла думка про створення підприемства яке буде виготовляти велосипеди, проектування збірка та виготовлення деяких елементів-комплектуючих. як вам ідея мати "Свій" велосипед?

Наприклад тадполи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitla 

...як варіант. Рами (різноманітних конфігурацій) можна проектувати і виготовляти у нас а комплектуючі закуповувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...