Перейти до змісту

Перспективні напрямки для вкладання інвестицій/створення бізнесу у Луцьку


Damask

Рекомендовані повідомлення

Було б цікаво почути думки користувачів борди стосовно перспективних напрямків для вкладання інвестицій/створення бізнесу у Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо до 50к баксів на руках то хіба барижнячати. Щось толкове розпочати треба не одна сотня, а то і лямів зелені. А взагалі перспективні ніші які потребують малих вкладень і гарний вихлоп дають не знайдете. Вони займаються майже моментально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не знайдеш перспективну нішу.якщо не шукаєш її.По причині , не вірю, не знаю,не хочу, боюсь і тд...

Знайомий молодий чоловік років уже з 7 складає меблі на хазяїна.Зараз хоче сам виготовляти.

Вкладень великих взагалі не потрібно,порізку надають багато тих, хто має верстати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі тема без сенсу. Хіба, що назвіть суму. І тупо вирішити який бізнес зараз коштує подібне чи буде зацікавлений в такому вливанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі тема без сенсу.

Просто ТС, начитавшись книжок чи наслухавшись лекцій по економіці, не розуміє, що якщо з'являється, як колись казали, "тєма", то її моментально освоюють і не кричать про це на кожному кутку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И что бы ни изобретал я -
Любой товар - ну хоть кричи! -
Все размножалось, словно стая
Неугомонной саранчи!

китайці вже все придумали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чо ви генеруєте висновки на власних фантазіях, а вдрух це бізнес-ангел, прощупує бордівських стартаперів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чо ви генеруєте висновки на власних фантазіях, а вдрух це бізнес-ангел, прощупує бордівських стартаперів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка по сьогоднішньому дню краще освоювати ЄС ! ! ! Бо в нашій країні при наших розкладах це майже не реально починати нову справу! Навіть при прогнозованому успіху може бути "Форс Мажор"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка по сьогоднішньому дню краще освоювати ЄС ! ! !

Там освоювачів - греблю гати, а працювати слюсаром, обвальщиком, зварювальником в унії еуропейській, не думаю що це мрія ТС.

А от тут, скоріше навпаки, все тільки починається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка по сьогоднішньому дню краще освоювати ЄС ! ! !

Там освоювачів - греблю гати, а працювати слюсаром, обвальщиком, зварювальником в унії еуропейській, не думаю що це мрія ТС.

А от тут, скоріше навпаки, все тільки починається...

А до чого тут зварювальник? У тій самій Польщі не можна робити бізнес? Все занято? Дай мені 50тис$ і я з них за рік зроблю 100. Тільки там, бо тут щось серйозне робити страшно.

Хто не в темі, в Польщі найвигідніші умови для створення фірми для іноземців. Все прозоро, чесно, без "криши" і наїзду податкової.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дай мені 50тис$ і я з них за рік зроблю 100.

і то тільки в розділі "Обмін валюти" :)

...

Перед людиною, яка зможе грамотно запустити щось, таке питання не стоїть

Неодноразово бачив як наші "мажори" (злодії державні, контрабандисти, діти заробітчан і т.д.) бігали і вкладали у все що бачили чи чули від когось. Але якщо ти не шариш в напрямку і не варився в темі роками то хрєн ти навіть магазина нормального зробиш, не те що якийсь бізнес

P.S.: ну варіант, що таке запитається відомий крутий інвестор я не розглядав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка по сьогоднішньому дню краще освоювати ЄС ! ! !

Там освоювачів - греблю гати, а працювати слюсаром, обвальщиком, зварювальником в унії еуропейській, не думаю що це мрія ТС.

А от тут, скоріше навпаки, все тільки починається...

А до чого тут зварювальник? У тій самій Польщі не можна робити бізнес? Все занято? Дай мені 50тис$ і я з них за рік зроблю 100. Тільки там, бо тут щось серйозне робити страшно.

Хто не в темі, в Польщі найвигідніші умови для створення фірми для іноземців. Все прозоро, чесно, без "криши" і наїзду податкової.

В Україні з 50к баксів більше шансів зробити 100к чим там )))) і 50к це сума обороту маленького бариги. А не старту бізнесу особливо в Польші. І в поляків ще дай боже яка конкуренція. Я навіть не знаю який бізнес в пшеків дає більше 50% доходу. А ви про 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перспективні напрямки для вкладання інвестицій/створення бізнесу

Найперспективніший напрямок - ІТ. Зараз він так розвивається, що вже і в ньому є не один напрямок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

>>> Є гроші?

Є певний капітал, думаю як краще його запустити в роботу.

Конкретизуйте будь-ласка суму, яку можете дати, ризики, прибуток, який хочете отримати та обмеження (види діяльності, легально, напівлегально) і т. д. І тоді можливо, найдеться щось достойне для розгляду.

Розглядати Луцьк тільки як відправну точку розвитку бізнесу, бо саме місто маленьке та бідне. Або ми не знаємо, що треба людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дай мені 50тис$ і я з них за рік зроблю 100.

наші "мажори" (злодії державні, контрабандисти, діти заробітчан і т.д.)

Сподобалось :) Повеселив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо відкласти ІТ, то на першому місці по прибутковості зараз йде сільске господарство.Казав однокласник, що в Хорохорині один га землі коштує 100 тис грн., а принести в рік може 300 тис грн.Звісно під час посівної та збору треба попахати трохи.

Також легка прмисловість з нинішнім курсом теж починає підніматись. Подивіться скільки зявилось кругом точок з шкарпетками, все українське.Так само море патріотичних футболок

А ост трусів ,вибачте , українських, доступних, натуральних і рідних-щось не зустрічаю.

Попит на них є завше, а вкласти у пошив не має бути дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо відкласти ІТ, то на першому місці по прибутковості зараз йде сільске господарство.Казав однокласник, що в Хорохорині один га землі коштує 100 тис грн., а принести в рік може 300 тис грн.Звісно під час посівної та збору треба попахати трохи.

Також легка прмисловість з нинішнім курсом теж починає підніматись. Подивіться скільки зявилось кругом точок з шкарпетками, все українське.Так само море патріотичних футболок

А ост трусів ,вибачте , українських, доступних, натуральних і рідних-щось не зустрічаю.

Попит на них є завше, а вкласти у пошив не має бути дорого.

Батько займався фермерство. Це пісець .... вроді все ок. А потім тиждень дощів і не можеш зібрати урожай вчасно бо зерно потім розоришся сушить перед зберіганням. А не збереш вчасно не та якість зерна і осипатись багато може. А якщо град покладе чи ще щось. Чи сімейство диких кабанчиків яке за день гектар кукурудзи кладе. Але бізнес цікавий і корисний.

Згодом закинули бо Азаровщіна дістала коли казали скільки і по якій ціні здати зерна, або будуть проблеми.

Та й виросли вже гіганти фермери які мають десятки тисяч гектар, а то і більше. І вони зараз проковтують маленькі фермерства. + там серйозні гроші і є лобі в парламенті. Яке вибиває собі дотації. А маленький фермер в жопі. Навіть з 100 тис баксів там нема зараз, що робити. Комбайн чи два бу купити і все. І то не дуже свіжих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian,

Сільськогосподарське виробництво України формує 16-22% національного доходу країни.(Вікіпедія) У той час, як в США - 2%(еталонна норма), Польщі - 4%.

Такий великий процент с/г вир. має недолік - низьку ціну на продукцію. Займатись с/г можна, орієнтуючись на експорт у вузькій спеціалізації.

Наприклад вирощувати столовий буряк, возити в Крим, а тоді його вже переправляють контейнерами в Росію.

Ще є альтернативна енергетика, яка крім прибутку дасть енергонезалежність країні та поліпшить екологію. Трохи затратна штука, але того варта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться скільки зявилось кругом точок з шкарпетками, все українське

угу угу, з кривими буквами "ЖNТОMNР", від екслюзивних дилерів хмельницького ринку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться скільки зявилось кругом точок з шкарпетками, все українське

угу угу, з кривими буквами "ЖNТОMNР", від екслюзивних дилерів хмельницького ринку)

Да ні... все норм вони житомир пишуть.

Ось одне з оголошень

Продам мужские носки ТМ Житомир пр-ва Китай.

40686809_w640_h640_ii.jpeg

Але багато хто наівно думає Україна. Україна це ТМ Дюна. Вони в Китаї славу Богу ще не шиють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько займався фермерство. Це пісець .

Ну іЗабіяка займався(це той ковбасник, в якого виручка в день півміліона грн).І з його ресурсом багато в чому пролетів.

А однокласник мій вклав спочатку не більше десятки євро.І нормально.

По перше треба дещо знати.

По друге в любому випадку підприємництво є ризиковою справою.

Не віриш в себе -не лізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...