Перейти до змісту

Клуб YouTube'рів


HWman

  

73 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Продовжую свій монолог по сабжу.

Вперше в житті попробував написати текст для відео, з часом він переріс у сценарій:

a8f52c2951e797e1792971bde595061c.png 

 

Зручно, бо коли сяду писати статтю, то у мене вже є практично готовий текст.

 

Мій канал через пар-трійку днів завалить за 10к підписчиків, тому пора переходити на новий рівень, я собі дав колись таке слово, ще коли ця ціль здавалась нереальною.


Наступна ціль 100к, причому це вже не такі і захмарні цифри як здавалось колись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

HWman, при всій повазі - "твою б енергію та в нормальне русло"........як на мене це просто тимчасові "цяцьки", і, або в тебе є багато лишнього часу, або ж спонсори/чи батьки ...... або і те і інше ІМХО.

З практичної сторони не бачу у твому захопленні ютубом перспектив.....хоча бажаю знайти свою нішу і заробляти на цьому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перспективи є, як мінімум це дохід в інтернеті, котрий на даний момент вже як мінімалка в Україні.

Якщо поглянути з іншої сторони це дуже різноплановий досвід, операторська справа, режисерська, відеомонтаж, робота зі звуком, постановка, редагування фото, написання статей, основи SEO, ведення спільноти у соцмережах(SMM), маркетинг, психологія... 

А от нарахунок часу це дааа... Його трема багато, дуже багато.

 

P.S. Дохід в інтернеті це далеко не один ютуб ;) .

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо говорити про дохід в інтернеті в взагалі статистику, тут я хоч бачу ріст, на відміну від тих часів коли працював на дядю.

Хоча є думка, що я почав не на того дядю працювати з самого початку, тому так і вийшло що я наразі безробітний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, HWman сказал:

Перспективи є, як мінімум це дохід в інтернеті, котрий на даний момент вже як мінімалка в Україні.

Якщо поглянути з іншої сторони це дуже різноплановий досвід, операторська справа, режисерська, відеомонтаж, робота зі звуком, постановка, редагування фото, написання статей, основи SEO, ведення спільноти у соцмережах, маркетинг, психологія... 

А от нарахунок часу це дааа... Його трема багато, дуже багато.

 

P.S. Дохід в інтернеті це далеко не один ютуб ;) .

 

 

Я от плюсанув ВовклеВа, але не зовсім то  з ним і згідний, але плюсанув, бо він висловився найближче до того як я про це думаю. А думаю я так: в тебе все поставлене з ніг на голову. Ти думаєш в першу чергу про заробіток, а в останню про якість контенту. А треба навпаки: хтось тащиться від операторської справи, хтось від режисерської, від відеомонтажу чи роботи зі звуком, від постановки, редагування фоток, написання статей, СЕО, соцмереж і т.д. І вони це роблять, діляться цим в мережі, і, як результат, - вони отримують з цього пасивний прибуток. А ти навпаки, робиш все з прицілом на заробіток, і це все впливає на якість твого продукту, на к-сть твоїх підписників і, як результат, на твій заробіток. Забуть про заробіток, я б навіть радив відключити монетизацію в ютуб, займайся улюбленою справою і викладай про це відео. В якийсь момент тобі достатньо буде включити монетизацію в ютуб, щоб відмовитися від роботи на дядю. Але не зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, тому і кажу, що після 10к перейду на новий рівень.

Я от нещодавно спілкувався з одним чуваком, котрий підняв канал з нуля до відмітки в 100к за 5 місяців, і після розмови прийшов до висновку, що шлях до моєї наступної цілі лежить тільки через покращення якості контенту. Так що вже старатимусь ще більше, як не як а аудиторія скрізь росте, отже таки прогрес є і зміст продовжувати також.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надиктував тексту на 33 хв, порізав все зайве і вийшло 5, мда, це явно складніше а ніж в реальному часі все писати.
 

 

 

a32d0d177bc8f80d119b94f381061ea7.png

 


Надіюсь воно себе виправдає в плані признання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, HWman сказал:

Надіюсь воно себе виправдає в плані признання.

Ну от, знову "признання". Роби собі в задоволення, а не для заробітку признання чи грошей.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто може скачати в нормальній якості (720)?

Онлайн-трансляція йшла в 720, а зараз зміг "видерти" лише файл з розширенням 3gp і вагою 210 мб

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.04.2016 at 23:53, nickel сказано:

Я от плюсанув ВовклеВа, але не зовсім то  з ним і згідний, але плюсанув, бо він висловився найближче до того як я про це думаю. А думаю я так: в тебе все поставлене з ніг на голову. Ти думаєш в першу чергу про заробіток, а в останню про якість контенту. А треба навпаки: хтось тащиться від операторської справи, хтось від режисерської, від відеомонтажу чи роботи зі звуком, від постановки, редагування фоток, написання статей, СЕО, соцмереж і т.д. І вони це роблять, діляться цим в мережі, і, як результат, - вони отримують з цього пасивний прибуток. А ти навпаки, робиш все з прицілом на заробіток, і це все впливає на якість твого продукту, на к-сть твоїх підписників і, як результат, на твій заробіток. Забуть про заробіток, я б навіть радив відключити монетизацію в ютуб, займайся улюбленою справою і викладай про це відео. В якийсь момент тобі достатньо буде включити монетизацію в ютуб, щоб відмовитися від роботи на дядю. Але не зараз.

Автор не сприймай за офтоп а як елемент дискусу)

Я зробив спробу викладати векторні малюнки на стоках і стикнувся з певною дилемою - те що б я хотів малювати потрібно обмеженій кількості людей, а те що продається - всякий мікровектор, квіточки, орнаменти мене не дуже вставляє. Це сильно зупинило мій рух в цьому напрямку. Добре що це просто захоплення. хоча все ж покладаю на нього певні надії).

Наприклад ось моя робота яка продалась разів 5-10:

stock-vector-angry-monkey-353447399.jpg

А це зображення яке принесло автору мабуть з 1000 баксів і скачане купу тися разів))):

stock-vector-airplane-icon-vector-airpla

Тобто не завжди те що вам подобається і що ви робите якісно буде комусь потрібно, є купа коньюктурних моментів. Більшість стокерів і тих же ютуберів мусять знаходити оптимальну тему в якій вони спеціалісти, але й яка цікава масам. І маси мають переважати, нажаль. Ваша унікальність може бути цікава тільки дуже обмеженому колу людей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все доволі просто. у ссилці перед словом youtube дві букви втикнути - ss, на кшталт. -

https://www.ssyoutube.com/watch?v=wj0B_EDbTXc

відбудеться переадресація на сторінку з скриптом, де можна засейвити в т.ч. у HD (720p)

On 24 квітня 2016 р. at 23:35, nickel сказано:

Хто може скачати в нормальній якості (720)?

Онлайн-трансляція йшла в 720, а зараз зміг "видерти" лише файл з розширенням 3gp і вагою 210 мб


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Deemon сказал:

Все доволі просто. у ссилці перед словом youtube дві букви втикнути - ss, на кшталт. -

https://www.ssyoutube.com/watch?v=wj0B_EDbTXc

відбудеться переадресація на сторінку з скриптом, де можна засейвити в т.ч. у HD (720p)

А сам пробував це відео так скачати? Про СейвФром давно вкурсі і користуюся, а тут фігушкі, не дає скачати. Я вже і закинув думку скачати в ейчді якості, бо на ютубі прибрали в такій якості, але дякую, що тему підняв - знову є в ейчді, буду пробувати скачати знову.

upd.: пустив на скачування за допомогою іншого плагіна в мозілі. Як скачаю - відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З першого ж разу вдалося скачати плагіном в Мозілі - 1-Click YouTube Video Download. Але це зараз, тоді не давало скачати навіть цим плагіном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певно не їдуть лижі

качається на всю ширину канала


 

URL: блаблабла

Сохранён в: D:\Ребенок_ возраст от 3 до 7, проблемы и решения.mp4
Размер: 1,1 ГБ (1 098 269 960 байт)
Загружено: 231,0 MБ (242 137 076 байт)

 



 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Deemon сказал:

певно не їдуть лижі

качається на всю ширину канала


 

URL: блаблабла

Сохранён в: D:\Ребенок_ возраст от 3 до 7, проблемы и решения.mp4
Размер: 1,1 ГБ (1 098 269 960 байт)
Загружено: 231,0 MБ (242 137 076 байт)

Зараз - так, а коли я постив, то не качалося і коли ти запостив, я ще раз пробував - також не давало скачати.

 

п.с. в ейчді знову не дає качати з сейвфром - Из-за изменений на YouTube.com, скачивать HD видео можно только установив бесплатное расширение SaveFrom.net помощник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romaxa11 сказал:

Автор не сприймай за офтоп а як елемент дискусу)

Я зробив спробу викладати векторні малюнки на стоках і стикнувся з певною дилемою - те що б я хотів малювати потрібно обмеженій кількості людей, а те що продається - всякий мікровектор, квіточки, орнаменти мене не дуже вставляє. Це сильно зупинило мій рух в цьому напрямку. Добре що це просто захоплення. хоча все ж покладаю на нього певні надії).

Наприклад ось моя робота яка продалась разів 5-10:

 

А це зображення яке принесло автору мабуть з 1000 баксів і скачане купу тися разів))):

 

Тобто не завжди те що вам подобається і що ви робите якісно буде комусь потрібно, є купа коньюктурних моментів. Більшість стокерів і тих же ютуберів мусять знаходити оптимальну тему в якій вони спеціалісти, але й яка цікава масам. І маси мають переважати, нажаль. Ваша унікальність може бути цікава тільки дуже обмеженому колу людей)

Чи то я тебе не розумію чи ти мене не зрозумів. От любиш ти мавпочок малювати, малюєш-малюєш, а толку - 0, а виложив на сток і заробив на 5 чи 10 продажах. Це чистий фан, який ще й прибуток приносить - я писав саме про це. При цьому літачки продаються значно краще, бо більш витребувані, а малювати літачки ніхто не любить. Але це вже не фан, а робота. За роботу гарно платять. Вибираєш сам фан чи робота чи поєднуєш, комбінуєш і т.д. А з автором говорив про фан, до цього коментаря:

В 14.04.2016 at 09:16, HWman сказал:

Рано чи пізно цей ентузіазм закінчується.

З якого зробив висновок, що його ролики на Ютубі - це не фан, а робота. А тепер навіть не знаю, що радити. Змінити роботу, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Deemon сказал:

Опера 12.14

ніяких проблем

Давай зупинимося, бо

1, Я вже скачав,

2, Зараз дає скачати, браузер тут ні при чому (скріншот на підтвердження). Проблема була не з мої сторони, скоріше за все на стороні Ютуба якраз шаманили щось з відео і на стороні Сейвфрома, бо Сейвфром видавав " Из-за изменений на YouTube.com, скачивать HD видео можно только установив бесплатное расширение SaveFrom.net помощник.", в той час коли іншими плагінами нормально качалося в любій якості. Разом з тим, тими же плагінами в різний час: не давало скачати взагалі, давало скачати в певній якості, давало скачати без звука. Тобі просто везло в часі попадати коли все працювало.

Безымянный.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, nickel сказал:

З якого зробив висновок, що його ролики на Ютубі - це не фан, а робота. А тепер навіть не знаю, що радити. Змінити роботу, нє?

Далеко не кожен великий канал працює за для фану.

Робити справді якісні відео доволі таки не просто, особливо коли цим займаєшся сам, можливо з точки зору глядача воно так не здається, але, щоб зробити хороше відео треба чимало чого вміти, монтаж, аудіомонтаж, налаштувати експозицію, влаштувати хороше освітлення, продумати сценарій... Ну хоча б трішки напрягтись і продумати план для ролика.
Це поки не спробуєш, то не дізнаєшся, що воно не гірше роботи на тому ж заводі.

 

Я переписуюсь з чуваком, котрий самотужки підняв канал з нуля до 100к за 5 місяців, я вважаю це хороший показник, так от, він каже що шлях найпростіший до 100к - якісний у всіх сенсах контент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, HWman сказал:

Далеко не кожен великий канал працює за для фану.

Робити справді якісні відео доволі таки не просто, особливо коли цим займаєшся сам, можливо з точки зору глядача воно так не здається, але, щоб зробити хороше відео треба чимало чого вміти, монтаж, аудіомонтаж, налаштувати експозицію, влаштувати хороше освітлення, продумати сценарій... Ну хоча б трішки напрягтись і продумати план для ролика.
Це поки не спробуєш, то не дізнаєшся, що воно не гірше роботи на тому ж заводі.

 

Я переписуюсь з чуваком, котрий самотужки підняв канал з нуля до 100к за 5 місяців, я вважаю це хороший показник, так от, він каже що шлях найпростіший до 100к - якісний у всіх сенсах контент.

Мій посил ти не зрозумів або не схотів зрозуміти. Рома також... Можливо справа і не в вас, а в мені. Ладно, зайдемо з другої сторони. І твоє відео і Ромина "обізянка" є якісні, нічого перерорбляти не треба. Але якщо ви обоє хочете продавати (ти - свої відоси, а Рома - свої картинки), то робіть тоді не те що вам подобається, а те що подобається вашим покупцям. А покупцям картинок треба прості літачки, для створення іконок на сайтах, тому фанові обізянки не продаються, а літачки улітають. Те саме з твоїми відео. Ти займаєшся своїм хобі (фаном), яке більшості не зрозуміле і намагаєшся його продати, і журишся що щось не йде. Так почни робити відео про щось, що буде цікаве масам і будеш мати і підписників і вихлоп від такої роботи, саме роботи, а не фану. Бо поки що ви з Ромою робите для себе, а не для покупців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel мені здається, що ти володієш лише теорією, котра в тій же теорії повинна працювати, на практиці же комерція частково чи повністю знищує душу з своєї справи, як би це прикро не звучало.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, HWman сказал:

@nickel мені здається, що ти володієш лише теорією, котра в тій же теорії повинна працювати, на практиці же комерція частково чи повністю знищує душу з своєї справи, як би це прикро не звучало.

 

Дивлячись про яку теорію ти говориш. Я теж дещо помітив - ти не дуже любиш критику, тому мої зауваження ти пропускаєш мимо вух. Ладно, більше не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, nickel сказал:

...Я теж дещо помітив - ти не дуже любиш критику, тому мої зауваження ти пропускаєш мимо вух..

Та ні, скоріше навпаки, я тільки за конструктивну критику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Автор YouTube-канала устал ждать награду от Google за число подписчиков, выплавил её сам и снял об этом видео
https://geektimes.ru/post/275770/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...