Перейти до змісту

Клуб YouTube'рів


HWman

  

73 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

В общім, не все так просто, легко і швидко як здається...

:ok2: Велкам ту зе клаб, і це лише початок :0004: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

Судячи з опитування, то серед нас э троха володарів каналів, хтось може і активно їх веде, так що якщо виникають якісь питання - задавайте, будемо пробувати відповідати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нещодавно стукнуло 5К, аж не віриться, памятаю радів коли було 5 сотень а зараз в десять разів більше :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже со следующего месяца YouTube станет платным

Об этом передает Эспрессо.TV со ссылкой на портал Recode.

Сообщается, что представители YouTube уже начали рассылать письма владельцам видеоконтента, в которых рассказывается о новых условиях использования портала.

Если же активные пользователи откажутся сотрудничать с YouTube, их видеозаписи станут недоступными для просмотра или монетизации в США.

Отмечается, что авторам роликов дали время на размышление до 22 октября.

http://ru.espreso.tv..._stanet_platnym

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже со следующего месяца YouTube станет платным

Об этом передает Эспрессо.TV со ссылкой на портал Recode.

Сообщается, что представители YouTube уже начали рассылать письма владельцам видеоконтента, в которых рассказывается о новых условиях использования портала.

Если же активные пользователи откажутся сотрудничать с YouTube, их видеозаписи станут недоступными для просмотра или монетизации в США.

Отмечается, что авторам роликов дали время на размышление до 22 октября.

http://ru.espreso.tv..._stanet_platnym

У тебе є власний канал на ютубі... тобі прислали, що там і до чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, поки тиша. Зараз перевірю спам... Ні, глухо. Певно це лише для Штатів такі порядки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ну у мене є, колись робила для демонстрації коллекції музичних шкатулок. Просто канал для зберігання відео, без монетизації. А потім думаю - ай кому треба мої шкатулки, дарма час буду витрачати. Тепер переважно слідкую за своїми підписками, але там у мене однозначно шось нове колись буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...ай кому треба мої шкатулки, дарма час буду витрачати.

Мені один відеоблогер сказав типу "Ти знімай відео, а глядач знайдеться".

Через деякий час я дійсно побачив, що так і є, так що не закидайте і все вийде. Але скажу відразу - ютуб затягує авторів ще більше чим глядачів, потім будете кожен день там висіти, так що знайте, далі дороги назад не буде.

Повертаючись назад до цитати, ютуб влаштований так, що чим більше у Вас контенту тим більше він його просуває, спочатку коли пару десятків роликів то це звісно не особливо замітно а от коли кілька сотень - тоді дааа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене поки що тих шкатулок не кілька сотень, проте я подпісувалась на такі ж канали, в кого багато різних. Тож власники і друзі чекають моїх відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вже давно вивантажив відео про матеріальну підтримку каналу. Зустрів чимало негативної критики, але знаходяться добрі люди, котрі дійсно розуміють що це за праця...

Ну прямо таки мотивує продовжувати знімати відео для каналу...

Треба буде теж комусь закинути, маю кілька каналів на увазі, хайно осцилографа куплю, поки що збираю на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Мільйон переглядів(звичайних, не комерційних) вартує 322 долари, судячи з моєї статистики по каналу. 

Завжди було цікаво скільки вартує мільйон переглядів на ютуб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раскрутка канала на Ютюб с 0 до 700.000+ подписчиков - интервью с Сергеем Патиным (RainbowLoomRu)
 

https://youtu.be/kmtKJxWmP8I

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ітак, ось і перші доходи від YOUTUBE RED.
Поки що це тестується у Штатах, але рано чи пізно і до нас прийде.


 

Снимок.PNG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PaRzSS2RFZM.jpg

Ось так я відсвяткував 8 тисяч підписчиків на моєму каналі.

До речі, серед бордівців є автори каналів тисячників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On February 3, 2016 at 0:27 AM, HWman said:

Ітак, ось і перші доходи від YOUTUBE RED.
Поки що це тестується у Штатах, але рано чи пізно і до нас прийде.


 

Снимок.PNG

Я так розумію,  підписчикам YOUTUBE RED можна ставити звідти музику в свої відео чи як?

Наприклад, ось чувак в своє відео вставив звідти (так підписано під відеороликом), скоріш всього ліцензійну музику, що не заважає транслювати платну рекламу від google...?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Waver сказал:

Я так розумію,  підписчикам YOUTUBE RED можна ставити звідти музику в свої відео чи як?

Наприклад, ось чувак в своє відео вставив звідти (так підписано під відеороликом), скоріш всього ліцензійну музику, що не заважає транслювати платну рекламу від google...?

Де ти там таке знайшов? Я щось не бачу ні в підписі ні в коментарях згадки про РЕД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, nickel said:

Де ти там таке знайшов? Я щось не бачу ні в підписі ні в коментарях згадки про РЕД.

В підписі відео написано що за музика і одразу дає мені ссилку на ЮтубРед...

 

Screen Shot 2016-04-06 at 8.20.42 PM.png

Чи, я просто не так зрозумів?

В общім, хочу я поставити цю пісню в своє відео (там щоб потім можливо було вставити рекламу і гугл не забанив за порушення копірайту)... звідки мені цю пісню взяти???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Waver сказал:

В підписі відео написано що за музика і одразу дає мені ссилку на ЮтубРед...

Чи, я просто не так зрозумів?

В общім, хочу я поставити цю пісню в своє відео (там щоб потім можливо було вставити рекламу і гугл не забанив за порушення копірайту)... звідки мені цю пісню взяти???

В нас такого немає

Безымянный.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ютуб ред доступний поки що для буржуїв, можливо якщо у налаштуваннях поставити країну США і включити YOUTUBE RED то и у нас будуть такі написи, хоча у мене не вийшло це зробити.

Ютуб ред дозволяє лише переглядати відео без реклами, дивитись його у офлайні, прослуховувати музику.. Відео і музика це вже ніби два окремих продукти.  

 

Щоб використовувати музику захищену авторським правом треба дозвіл від правовласника. Також є ліцензія Creative Commons(якої кілька видів, між іншим), якщо музика має ліцензію, що всі можуть використовувати у комерційних цілях без ніяких порушень АП, то таку музику можна без проблем вставляти у свої відео.

 

Правда є одне але, якщо правовласнику щось стрельне і він змінить політику, наприклад, щоб весь контент де використовується його композиція монетизувався за його рахунок тут капіталістична правда за ним, і ми автори нічого зробити з цим не зможемо.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...