Перейти до змісту

ПДР і велосипедисти


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Патруль "Самооборони" попереджає:

Почнем з самого необхідного.

До всіх велосипедистів, які буть впіймані ПОВТОРНО за рухом у темну пору доби без маячків і ліхтариків, будуть застосовано дуже дієві методи впливу, потім не ображайтесь. Починаємо діяти з сьогоднішнього вечора.)

Прошу долучитись Веломайдан до роз"яснювальної роботи. Я сьогодні на зміні. Чергуватиме 3 групи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 215
  • Створено
  • Остання відповідь

+1, нарешті!

Нехай починають з маячків. Потім червоне світло, потім "поворотнікі" всім колись дойде.

Згідно правил без маячків і сигнала виїзд заборонено)) Сигнала нема у половини бордівчан)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який мінімальний набір світловідбивальних аксесуарів?

1. Спереду - Фара, чи достатньо білого катафоту (світловідбивач)?

2. Ззаду - Блимаючий маяк, чи достатнього червоного катафоту?

3. По бокам - жовті катафоти обов'язкові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно з Правилами дорожнього руху,велосипед має бути укомплектований світловідбивачами (катафотами): спереду — білого, по боках — жовтогарячого, позаду — червоного кольору. Для руху в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара). Фара дозволяє іншим учасникам руху вчасно помітити велосипедиста, а самому велосипедисту — бачити небезпеки й перешкоди на шляху. Рекомендується також обладнати велосипед ліхтарем (блимавкою) червоного кольору позаду — вас буде краще видно на дорозі.

1. Ліхтар обов"язково (в даному випадку - ввечері)

2. Блимвка рекомендовано, але відсутність - не порушення

3. Жовті обов"язково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будуть казати "що немає грошей" - давайте зразу координати де можна придбати дешеву "мигалку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Караван - 25 грн Силіконова блимавка, червона(задня). 40грн - задня під сідло.

Ліхтарики. там же від 65 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б було добре щоб, предявляти копії документів на право володіння вело... як для машин)) а то думаю багато хто на крадених їздить

це стосується тільки злісних порушників))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б було добре щоб, предявляти копії документів на право володіння вело... як для машин)) а то думаю багато хто на крадених їздить

це стосується тільки злісних порушників))

Ну от я свій вело купував через інтернет, з рук. Доків звісно ж немає

Куди іти оформляти вел? В велозону, сітібайк, чи може відразу в МРЕО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які методи ? Де будуть патрулі , вони тільки для міста ? Дядьків на Українах теж штрафуватимете ? А з п"яними на велосипедах , без маячків як бути ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажу ж. Почнемо з самого необхідного, що реально врятує життя і автомобілістам не додасть сивини.

1. Можна катафоти, але бажано фару.

2. Ксерокс.. то фігня. Багато народу купує вели без бумаг (між своїми, з форумів), бумаги губляться і т.д.

3. Жовті не обовязково, але за їх відсутності, вважаю має бути ліхтар, або задня мигалка з боковою засвіткою. (ПДР не передбачено).

Особи порушників ПДР будуть встановлені, фейси відфоткані, також будуть відфоткані вели і переписані номера рам.

Щодо методів... приєднуйтесь до патрулювання в складі Веломайдану або ГШР "Самооборони" зможете втілити свої фантазії.))

З.І. Патрулі мобільні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в першу чергу "виховував" би тих хто їздить по зустрічні і не тільки в темну пору року.

ще б було добре щоб, предявляти копії документів на право володіння вело... як для машин)) а то думаю багато хто на крадених їздить

це стосується тільки злісних порушників))

Ну от я свій вело купував через інтернет, з рук. Доків звісно ж немає

Куди іти оформляти вел? В велозону, сітібайк, чи може відразу в МРЕО

Мене це питання завжди цікавило бо вел купувався більше року, тоді ще, на сландо. Документів відповідно ніяких немає. Куди можна звернутись щоб отримати "бумажку", що вел не крадений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant, чи планується надалі розширення патруля на світлу пору доби?

Ато інколи бачиш чудіка в навушниках, який пре на червоний, і хочеться в нього чимось кинути.

А так його копнуть його ж колеги-велосипедисти - мо дійде швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Козьма.

Оскільки ми працюємо на ДОБРОВІЛЬНИХ засадах, тобто не отримуємо зарплатню, то знайти людей для денного ГШР і патруля важко.

2 Саньок.

Не парся. Велосипед твій, поки треті особи не заявлять на нього ЗАКОННІ права, а саме паспорт з номером рами і чек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так його копнуть його ж колеги-велосипедисти - мо дійде швидше.

я пробував - недоходить.

Потрібно бити знайти інші методи підходу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репортаж в газетах з фотками, для початку влаштує?

Є дуже багато ЗАКОННИХ методів впливу.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant, дивись, в мене залишилось кілька блималок з перегонів на Велодень. можу віддати їх тобі чи занести на штаб для роздачі страждущим. але спочатку "дуже дієві методи впливу", звичайно :smile3:

по власному досвіду, найнебезпечніші для всіх учасників руху – бойові велогомосєкі, що їдуть вночі по зустрічній смузі (їм здається, що так безпечніше) без фар, блималок, катафотів. таким "фантомам" можна одразу світловідбиваючу смужку клеїти на лоба, щоб пам'ятав :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б було добре щоб, предявляти копії документів на право володіння вело... як для машин)) а то думаю багато хто на крадених їздить

це стосується тільки злісних порушників))

Ну от я свій вело купував через інтернет, з рук. Доків звісно ж немає

Куди іти оформляти вел? В велозону, сітібайк, чи може відразу в МРЕО

Я завжди кажу людям, на базарі дають товарний чек

через інтернет є транспортна накладна... все залежить від бажання отримати документ

Мене це питання завжди цікавило бо вел купувався більше року, тоді ще, на сландо. Документів відповідно ніяких немає. Куди можна звернутись щоб отримати "бумажку", що вел не крадений?

Запит в правоохоронні органи з проханням перевірити чи не числиться велосипед в викрадених. буде вам офіційна відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль пацани з Міліції забили на перевіряння документів та прив"язування номерів рами до конкретних осіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сфігалє я вам там зобов’язаний щось пред’являти?

Вивчіть правила спочатку, ніж когось чомусь учити, актівісти, млін. Катафоти по боках оранжеві мають бути, а не жовті, а в темну пору доби обов’язково має бути активне світло спереду і ззаду, це окрім червоного ззаду, білого попереду і оранжевих по боках катафот (які мають бути ЗАВЖДИ). Ну і цікаво, подивитись на дискусію з особами, які не вішають катафоти взагалі, щоб "не ашанити свій байк" (дослівна цитата).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди кажу людям, на базарі дають товарний чек

через інтернет є транспортна накладна... все залежить від бажання отримати документ

я купував велосипед ще при попередній злочинній владі і навіть не міг уявити, що буде революція, яка призведе до утворення самооборони і що тут у нас в місті будуть кошмарити велосипедистів :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і цікаво, подивитись на дискусію з особами, які не вішають катафоти взагалі, щоб "не ашанити свій байк" (дослівна цитата).

Если шлем портит вашу прическу, или выглядит глупо, не носите его.

^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозумів натяк, але я до того, що коли сонце ліпить в глаз опівдні, то на практиці катафота мало на що впливає, але закон є закон. І в першу чергу його треба дотримуватись, а якщо він досконалий, то сприяти його зміні, а не займатись безпрєдєлом, як зараз модно робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...