Перейти до змісту

Попередження! Користувач Столярка.


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Так як жалітись, крім як на себе, немає на кого, просто попереджу. Не те що не рекомендую - ЗАСТЕРІГАЮ не користуватись послугами.

Все буде трохи запутано, бо й сама ще не можу розібратись що і як)

Коли читала про ремонт в стилі "сралі-мазалі" - плакала від сміху з впевненістю, що зі мною такого не станеться.

Життя вносить свої корективи)

Трошки часу назад створила тему про пошук майстра з вкладання к/плитки в квартирі в новобудові з вказаним телефоном виконроба(В).

Мені в темі відписав Столярка(С): "відзвонився".

Перепитала у В - дійсно телефонував, вони домовились про зустріч. Зустрілись, обговорили що робити, терміни, ціни. Почалась робота.

Там десь якось вияснили, що Саша збирається одружуватись, зробить не все, про що я просила в темі, а просто за той час, який є - максимум, що зможе/встигне. Йому були дані картинки з розкладкою плитки і у ванній і в туалеті.

Туалет.

Мало бути Grc5X.jpg

Зробили pYA2K.jpg

Почав класти плитку на одному рівні, поки пройшовся по периметру туалету - вона "втекла".

Щось наобрізав, щоб трохи порівняти, наліпив - страшно глянути.

uZTPU.jpg

Ще є декоративний шов.
DKckZ.jpg

Ванна.

QpbW1.jpg

В процесі роботи Саша розбомбив одну плитку-декор (30*60). Хто робив ремонт, чи просто цікавився - знає, що плитка-декор одна штука коштує так, як така ж плитка за м2. Віднеслись з розумінням (а даремно) - купили за власний рахунок.

Думаю всі бачили "Равшанове підвіконня".

http://www.youtube.com/watch?v=T7KFOozOe4Y
В мене такого типу гіпсокартонова конструкція поруч з умивальником.
Права сторона в рівень, ліва - як вийшло.jPyLH.jpg

Як виявилось даремно виробники плитки позначають на кожній штучці однотонної плитки одну сторону. Адже навіть одну і ту ж полосату плитку можна класти вздовж і впоперек.
znt39.jpg

Прямих кутів між стінами немає, що відповідно ускладнить роботу по вкладанню плиткки на підлогу. Фотка на іншому телефоні - хто сумнівається - однозначно викладу.

Писала, що все буде трохи запутано. Завтра відкрию тему і допишу та поясню що саме - сьогодні просто вже не маю сил.

Бачу ще появилась темка про потребу у вкладанні к/плитки, то просто хочу застерегти, щоб більше ніхто так не попався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

одного разу теж мав діло з подібним майстром, мало того, що ТРИ тижні робив один туалет, це треба було побити гіпсокартон й по ньому плитку покласти (тобто чекати поки штукатурка висохне не треба), так ще й в кінці схожий результат получився. Дав Бог розуму вже до ванної того майстра не допускати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовження "про заплутаність".

Перед вихідними В каже Саші, що тут все погано - треба переробити і зафугувати (бо ж платиться за м2 з фугою).

Саша обіцяє прийти в понеділок з батьком (теж плиточником) і переробити свої косяки. За фугування домовляються, що зробить вже хтось інший. Не забуваємо людина одружується - треба готуватись до весілля - попросив - з ним розрахувались.

Понеділок - в Саши і батька не то будун, не то пох*їзм - вони не приходять.

Я була на тій квартирі (мали прийти робітники з одної служби), щоб відкрити двері людям. Квартира не моя - кумів, які наразі в іншому місті.

Я вже зла, думаю, прийду додому до компа і створю от таку темку.

Перед обідом з'являється хлопчина і починає збирати речі.

Наш діалог:

-Ви хазяйка?

-Так.(йому то яке діло хто я) Ви клали плитку?

-Нік Оксана04 на Луцькій дошці про щось говорить?(думаючи що це Столярка, який відписувався в темі)

-Ні, не знаю про що Ви

-А як знайшли цей об'єкт?

-Через прораба

-Ясно (розвертаюсь і йду).

Я собі вирішила дати Столярці шанс виправити ситуацію, яку зробив Саша (тему створювати не відразу) і вияснити все через приват.

Знайшла профіль, знайшла в одній з тем контакти (у Столярки теж ім'я Саша - перший "дзвіночок") - телефоную.

Діалог

-Добрий день. Саша?

-Так.

-У Вас на Луцькій дошці нік Столярка?

-Так.

-Мене звати Оксана, нік Оксана04, Ви відписувались в темі про плитку. Було таке?

-Було?

-Ви її клали?

-Ні, майстер.

-Погано поклав - є фото. Створю тему - зіпсую репутацію.

Тоді були проблеми з МТСним зв'язком, щось не дуже добре було чути...

Суть така: фотки йому в приват кинути, він все виянить і мені відзвониться.

Через трошки телефонує.

-Ми з Вашим бригадиром все вирішили, завтра (у вівторок) хтось прийде і все випрвить за наш рахунок.

-Добре. Сподіваюсь на позитивне вирішення, інакше будемо продовжувати.

Заходжу в переписку - лист ще не прочитаний, фотки нікого не цікавлять (другий "дзвіночок").

Дзвоню до В. Діалог

-Телефонував?

-Так

-Столярка, чи Саша?

-Саша. Сказав, що хазяйка щось там мутить, завтра прийде його кум/брат/сват і виправить тільки "косметичний шов".

-Ясно

Далі щось знову сіла проглянути профіль Столярки і тут темка про пошук авто на весілля на цю ж неділю (третій "дзвіночок").

Ще побачила, що він відписувався в темі Егоїста про пожежу, подзвонила до нього, хотіла запитати ЯК виглядає Столярка, але Егоїст сказав, що вони так і не пересіклись...

У вівторок ніхто не прийшов. Телефонні дзвінки вперто ігноряться.

Зараз там працює інший майстер, але є строки і він міг би почати значно раніше, якби... Це знову ж таки питання порядності.

Отже. Питання взаємовідносин В і Саши залишається відкритим.

Я чомусь думаю, що Саша і Столярка - одна і та ж особа. Дурять мене, а я, як всі, такого не люблю.

Саша - маленький, худенький, живе на пр.Молоді (десь біля літака)

Столярка - 0662551734

Саша - 0931077733, 0950938067

Тему Столярка бачить, з певною регулярністю відвідує мій профіль, прочитав лист в приваті і мовчить.post-8000-0-05334100-1436943537_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То в кого весілля в Саші чи Столярки, бо я щось заплутався?

Ремонт то абияк зроблений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По цих номерах 0662551734, 0950938067 гугл видає оголошення і контактну особу Саша. Так що мабуть реально обманює що я не я і хата не моя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не вистачає слів, яка ЖЕСТЬ!

В ідеалі "прижати", домовитись про покупку плитки та витратних за кошт горемайстра + переробити все оперативно.

Не можна так залишати, людина повинна відповісти матеріальним збитком за завдані клопоти. То ж не кум-брат-сват, то ж в нього бізнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін читаю це все, і в мене дежав'ю.

Цей Саша, раніше тут на борді писав під ніком mostwakeup Ось його тема - http://board.lutsk.u...he/page__st__45

Після серії негативних відгуків, він з mostwakeup став писати під Столяркою ))). ?

Після цього відгуку скоріше за все з'явиться ще один нік ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У випадках коли робота не закінчена, а гроші потрібні вже і зараз, я пропоную робітникам 50% суми, яку вони вже нарахували. Так мене, в свій час, навчили на шабашках у Тюменській області. Завжди залишається якась марудна робота, яку потрібно доробити, але прайс на яку окремо не озвучувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вас розумію, але для чого платити всю суму? Тим більше, що Ви ж не знали майстра. Співчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовження буде. Однозначно.

Не знаю чому в приват, допомогли ідентифікувати горе-майстра.

Знайомтесь з горе-майстром. Сторінка з контактів.

Пеценюк Саша.

Контактний телефон можна змінити, сторінку з контаків видалити, нік на Борді створити та фейс - не думаю)

Ось, збережу тут, щоб було для всіх:

2ByZ4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...оце що називається рукожопий чи жопорукий ,,майстер,, :0160: ....!!!...де ви таких знаходите???...я за спеціальністю інженер-механік і плитку без практики з 1-го разу поклав набагато краще!...потім подивився декілька роликів в YOUTUBE + практика і вже кладу плитку майже ідеально! Хто хоче навчитися правильно класти плитку дивіться ролики ,,Алексей Земсков,,! Мені в свій час це стало у пригоді! (і ще, я на замовлення плитку не кладу - даремно не пишіть! вільного часу обмаль, так як зайнявся будівництвом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...оце що називається рукожопий чи жопорукий ,,майстер,, :0160: ....!!!...де ви таких знаходите???...я за спеціальністю інженер-механік і плитку без практики з 1-го разу поклав набагато краще!...потім подивився декілька роликів в YOUTUBE + практика і вже кладу плитку майже ідеально! Хто хоче навчитися правильно класти плитку дивіться ролики ,,Алексей Земсков,,! Мені в свій час це стало у пригоді! (і ще, я на замовлення плитку не кладу - даремно не пишіть! вільного часу обмаль, так як зайнявся будівництвом)

Така тіпа прихована самореклама

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ідеалі "прижати", домовитись про покупку плитки та витратних за кошт горемайстра + переробити все оперативно.

Не можна так залишати, людина повинна відповісти матеріальним збитком за завдані клопоти. То ж не кум-брат-сват, то ж в нього бізнес.

Його попереджено, щоб готував гроші. Зараз майстер переробляє/доробляє, потім виставить рахунок за роботу + плитка.

Віддасть гроші - тема в реалі закрита, але тут залишиться, як засторога для інших.

Не віддасть - будемо продовжувати до логічного завершення.

...оце що називається рукожопий чи жопорукий ,,майстер,, :0160: ....!!!...де ви таких знаходите???

На Борді)))

Лиш він один відгукнувся в моїй темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, а що ж ту плитку класти!? ще й на гіпсокартон! Гугль в допомогу

Як пише v.vitalijovich, я теж 2-чі клав на двох квартирах де жив і живу останні 10років + 2рази був в якості "ГУРУ" в людей в яких теж непогано це вийшло в кінці кінців.

Так як поклав плитку той Саша в мене жіночка, колега по роботі з метою екоеномії коштів поклала сама, "криво-бриво, але в цілому красиво" вийшло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...оце що називається рукожопий чи жопорукий ,,майстер,, :0160: ....!!!...де ви таких знаходите???...я за спеціальністю інженер-механік і плитку без практики з 1-го разу поклав набагато краще!...потім подивився декілька роликів в YOUTUBE + практика і вже кладу плитку майже ідеально! Хто хоче навчитися правильно класти плитку дивіться ролики ,,Алексей Земсков,,! Мені в свій час це стало у пригоді! (і ще, я на замовлення плитку не кладу - даремно не пишіть! вільного часу обмаль, так як зайнявся будівництвом)

Така тіпа прихована самореклама

Це типу написав аби написати???.... Дочого тут реклама??!... Я реально ділюся досвідом і де можна почерпнути знання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І смішно і грішно.

Продовження "про заплутаність".

Перед вихідними В каже Саші, що тут все погано - треба переробити і зафугувати (бо ж платиться за м2 з фугою).

Саша обіцяє прийти в понеділок з батьком (теж плиточником) і переробити свої косяки. За фугування домовляються, що зробить вже хтось інший. Не забуваємо людина одружується - треба готуватись до весілля - попросив - з ним розрахувались.

Понеділок - в Саши і батька не то будун, не то пох*їзм - вони не приходять.

Доведу до відома щерез.

Свої питання вирішуйте з прорабом який несе відповідальність.

Розтавлю крапки над і без цих дурнуватих наклепів.

Коротко описую словами.

Домовленість :

" Прораб " - викладаєш якомога більше плитки, а на фугу поставлю своїх хлопців. - ок.

Плитку виклали, ванну зашили до першої години ночі. Коли іде запитання до прораба, чи влаштовує, він відповідає так, завтра розрахуюсь.

ЩЕ один нюанс. Я би попросив попрусту звинувачень не кидати а глибше копнути в ситуацію.

На рахунок ванни і підлоги яка не була викладенна.

Слова були такі :

" Прораб " - давай працюй ще, треба ще ванну доробити, то щеж грошей заробиш.

" Саша " - Ні не можу, бо в мене не має часу, домовлялись на одне , в результаті мало , ще давай. Якщо щось вийде, то з батьом за день вийду з роблю, але на мене на 100 % не розраховуй, бо не встигаю по часові, є купа справ.

" Прораб " - я зроблю так шо встигнеш.

" Саша " - відзвонився на наступний день, сказав що галяк не можу, дав координати ще одній людині, щоб доробила. На цьому тему закрили.

День другий.

1.На рахухонок косяків в туалеті, було домовленно з хлопцями , що болгаркою шов підрівняють, все ок ок.

2. На рахунок фуги , з попередньої домовленості що той же " прораб " поставить своїх хлопців на роботу з швами, все ок ок

3. Новий ранок, новий дзвінок, я поставлю дньовщика а розраховуватись ти будеш . Так я тепер не розумію, куди ділись попередні домовленості на рахунок більшої кс-ті викладання плитки а взамен беруть шви на себе.

Думаю з цим ясно все. Не домовленості а одне скидання відповідальності прораба на майстра. Як вище сказано не моя хата.

Тепер до вас Оксана, дякую за цирк, посміялись і розбіглись. Компенсацію кажете ?)

Тепер внятно читаємо в голос. На кожну плитку 6-7 плитку, повинна бути 1 запасу ( різка, чи ще який будь дефект плитка йде на куски ) А тут вже такі теми задвигаємо, вам певно не попередили за це.

На рахунок туалета, шов, домовленно з хлопцями що виправлять косяк.

А все остальне , чесно, смішно читати. Маєте спрос робити не з того, а з прораба свого " Анатолія ". Коли йшло питання чи нормально, він дає відповідь так, то я думаю піднімати мову знову не треба.

" Нравиться, да , забираю" .

Його попереджено, щоб готував гроші. Зараз майстер переробляє/доробляє, потім виставить рахунок за роботу + плитка.

Віддасть гроші - тема в реалі закрита, але тут залишиться, як засторога для інших.

Не віддасть - будемо продовжувати до логічного завершення.

:0157: Якби мова була раніше, що треба переробити, тоб робили по іншому, якщо прораба влаштувало тоді, то я думаю сенсу і говорити не має. Зважуйте свої плюси і мінуси і копайте глибше в суть ситуації, а потім сріть людей. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля, я за таку роботу тобі б руки в сраку запихнув би (вибачте за мою французьку).

Не втримався, бо сам маю справу з таким рукожопами, які кажуть "ми ж роботу робили...", "плитка не така...", "ой, я не бачив розкладки, а що була?.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже класно отак працювати, ні за що не відповідаючи. Я не я, і корова не моя - "чудо-майстер" зробив як-небудь, зате прораб одобрив, значить решта проблеми клієнта??

Робота мала влаштувати клієнта, а не прораба! Ящо "майстер" цього не розуміє, то хай краще не займаєтся ремонтами - і собі, і людям нерви збереже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже класно отак працювати, ні за що не відповідаючи. Я не я, і корова не моя - "чудо-майстер" зробив як-небудь, зате прораб одобрив, значить решта проблеми клієнта??

Робота мала влаштувати клієнта, а не прораба! Ящо "майстер" цього не розуміє, то хай краще не займаєтся ремонтами - і собі, і людям нерви збереже.

Воно то так, але виконроб наймає "майстрів" і контролює роботу і він за них відповідає. Зрештою за що він тоді отримує гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я співчуваю Оксані, звісно, але Луцьк це як Мекка для рукожопів. Я постійно стикаюсь з такими "ремонтниками", "мебельниками", "плиткарями", "автослюсарями" тощо, які нахалтурили, зрубали бабла, наобіцяли виправити і злиняли, не зважаючи на репутацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Столярка,

Блін читаю це все, і в мене дежав'ю.

Цей Саша, раніше тут на борді писав під ніком mostwakeup Ось його тема - http://board.lutsk.u...he/page__st__45

Після серії негативних відгуків, він з mostwakeup став писати під Столяркою ))). ?

Після цього відгуку скоріше за все з'явиться ще один нік ))))

як би там не було , але ти чувачок реально хитровимаханий, слова Наталки підтверджуются, айпі один, спочатку писав з того ніку, тепер з цього, тут як водится клон бан назавжди, основний бан на місяць, оскільки тобі ще розгрібатися з Оксаною то основний піде в РО на місяць а не в бан, щоб в приваті міг спілкуватись. Так що про цей нік можеш забути. *Випливе* новий нік, все піде в бан назавжди й наступні персонажі теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кожну плитку 6-7 плитку, повинна бути 1 запасу ( різка, чи ще який будь дефект плитка йде на куски )

нічогенький відсоток на "потренуватись" виходить.... а як же золоте правило "сім раз відміряй..." це майстер лупанув не так як треба, а клієнти мають розплачуватись і докупляти?

а взагалі ТС вела мову про плитку декор, і судячи з фото не думаю що їх(декорів) там всього набралось штук 6-7...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже класно отак працювати, ні за що не відповідаючи. Я не я, і корова не моя - "чудо-майстер" зробив як-небудь, зате прораб одобрив, значить решта проблеми клієнта??

Робота мала влаштувати клієнта, а не прораба! Ящо "майстер" цього не розуміє, то хай краще не займаєтся ремонтами - і собі, і людям нерви збереже.

Воно то так, але виконроб наймає "майстрів" і контролює роботу і він за них відповідає. Зрештою за що він тоді отримує гроші?

Та тут обоє винні - один, що погано зробив, другий, що прийняв таку роботу. Але майстер повинен відповідати за свою роботу в будь-якому випадку. Незважаючи на те, що весілля, купа роботи, треба було передбачити можливість того, що саме КЛІЄНТУ щось не сподобається і прийдеться переробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не ремонт, а якась жесть...

Нормальні майстри, навіть без оформлення підприємцем, не проти і договір з Замовником підписати. В мене знайомий майстер казав, що навіть в нотаріуса колись одна жіночка захотіла посвідчити. Резальтат - клієнтка не переживала, робота зроблена на відмінно, більше того має постійного клієнта.

А цей "майстер", це ... не має слів...

Хлоче ти б собі вдомат так плитку поклав????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...