Перейти до змісту

Чемпіонат України. Сезон 2015/2016


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, igorgame сказал:

Суркіс почав відповідно діяти, а тут вголос сказав - знову погано?! Коли весь наш футбол цим проникся, а Суркіс має бути білим і пушистим - ні звісно...

 

Вот тут ошибка и кроется, он должен быть "белым и пушистым", показывать всем пример честной игры и из своих игроков всю западляну изживать,

ведь это Динамо Киев, а так он опустился до уровня Ахмет энд компани... Ну, эт моя точка зрения)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Hitmanoid сказано:

 

ведь это Динамо Киев, а так он опустился до уровня Ахмет энд компани...

О! і я ж про те)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ha3aP сказал:

як можна знімати очки всій команді

Відштовхуємось від того, що зняли очки від припису самого ФІФА!!! Мало? Ну може і знімуть з Динамо після твоєї скарги в ФІФА,  якщо так жгуче ти цього хочеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Hitmanoid сказал:

он должен быть "белым и пушистым"

То може Динамо і влітає кротам бо Суркіс занадто "білий і пушистий", а треба бути більш жорсткішим, що до суперника, що до своєї команди!!! Тоді може  і таких випадів від Ярмоленко не буде?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Hitmanoid сказал:

а так он опустился до уровня Ахмет энд компани

Ну так... і мовчки спостерігати що той вичворяв і продовжує вичворяти у нашому футболі? Вам прикладів суцільно по країні мало? А це все пов'язано і доволі міцно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Hitmanoid сказал:

Вы меня кардинально не поняли

Да все я прекрасно понял! Сам очень зол на Динамо, за те действия Ярмолы, за качество игры... но кроты - эти конкретно достали своими выходками!!! Менеджмент у них на голову сильнее чем у Динамо, тренер толковый, но человек - дерьмо-дермовое, как капитан их и половина той команды вместе с руководством!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нападник "Дніпра" Роман Зозуля поділився думками

Не хочу розмірковувати на тему, хто правий, а хто винен в конфлікті, що склався. Але! Всі ми знаємо, що за час війни в нашій країні, всі футбольні ультрас домовилися про перемир'я. Ми, ФК "Дніпро", після матчу і з "Металістом" і з "Шахтарем", підходили до фанатів суперника і дякували їм за підтримку! Ми цінуємо і знаємо, що серед фанатів дуже багато хлопців, які захищають нашу країну! І не дозволяємо собі насміхатися або хвалитися перед ними.

Київ прийняв ФК "Шахтар" у себе, Львів дав їм стадіон. Скрізь фанати підтримують цю команду, і ні в якому разі не можна проявляти неповагу!

Ну а вчинок з піснею в літаку - це дуже не правильно і низько... Даріо, не можна себе так поводити в країні, де люди намагаються повернути вам рідне місто і рідну арену... У мене все"

від себе додам

вчинок Ярмоли неадекватний ситуації.що тут зробиш є пару неадекватів у киян,серед них Гармаш. ще в 1т звернув увагу, як цілеспрямовано Тітушенко його провокував. враження,що скандал планувався ще до гри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.05.2016 at 21:54, NightVision сказал:

А Ярмола ган...дон. Просто дно. Впав нижче Сарани. А їм ще разом в Збірній грати.

Читати і аналізувати більше треба!!!

Изгнание из рая

Правильно Зозуля сказав, що Київ дав їм дім, а Львів дав їм стадіон. Але поваги до Київа і Львова в цих тварюк немає. Завжди їм щось не подобається. То як Львівські вболівальники їх підтримують, то Динамо не справжній чемпіон, бо в них ні разу не виграло, то цигану федерація наша не довподоби. Не дарма кажуть в народі "пусти свиню під стіл, то вона залізи на нього". І завжди перед ігрою з Динамо ці моральні уроди починають в засобах масової інформації нагнітати обстановку. Вони вже по іншому не вміють грати з Києвом. Хочу сказати, що це нагнітання не тільки в футболі. На ДТЕКівських підприємствах також йде промивання мозгів людям, що через політику держави ціна на вугілля мала, ціна електроенергії занижена, через державу ДТЕК в збитках. Гнати їх треба з Києва, зі Львова, зі всюди. Нехай валять на свою даунбасарену. Тошнить вже від них. Задовбали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 поваги до Київа і Львова в цих тварюк немає

 

А сім збірників - також  тварюки ?   Рєзкий ти хлопець, Форза...  Ярмоленко таким був, допоки не вилетів кулею з натовпу цих тварюк...

Цитувати

 Гнати їх треба з Києва, зі Львова, зі всюди. Нехай валять на свою даунбасарену. Тошнить вже від них. Задовбали.

 

І що ж ми, і ти в тому числі, дивитися будемо?  Чемпіонат країни з незмінним чемпіоном, бо Суркіс ВСІХ простимулює? 

Цікаво ти проаналізував...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Michaylo сказал:

Ярмоленко таким був, допоки не вилетів кулею з натовпу цих тварюк

Це яким він був?

 

14 часа назад, Michaylo сказал:

І що ж ми, і ти в тому числі, дивитися будемо?

А ти лише Шахтар дивишся? Ну тоді зрозуміло... :) Може не знаєш чи забув з яких грошей і за що Шахтар "зліплений"? :) Ну якщо відштовхуватись від цієї "логіки", то багато чого повернути прийдеться, щоб і дивитись було що і жити краще і ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Ярмоленко був "рєзким".  Після "форматування" Кучером буде нормальним.

2. Я дивлюсь футбол,  бачу на полі футболістів. Ти ж - тварюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Michaylo сказал:

був "рєзким".  Після "форматування"

Відформатували обох на 3 гри :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я

4 хвилин тому, igorgame сказано:

Я чув що по 50000тис.грн.буде?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 гри + 2000$ 

ясно-понятно 

цікаво, скільки б дали за таку поведінку любому гравцю іншої команди не з топ 2? (хоча то ніхуя не цікаво, і так все ясно-понятно)

p.s.

Цитата

Надо было Кучеру пяток впаять, а Ярмолушку понять и простить... и наградить... шобы сепары свое место в Киеве знали... :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, yura-patriot сказал:

Я чув що по 50000тис.грн.буде?

1. Відсторонити футболіста ФК «Динамо» Київ А. Ярмоленка від участі у змаганнях на три матчі за агресивну поведінку та зобов’язати перерахувати грошовий внесок у розмірі 50 000 гривень.

2. Відсторонити футболіста ФК «Шахтар» Донецьк О. Кучера від участі у змаганнях на три матчі за агресивну поведінку та зобов’язати перерахувати грошовий внесок у розмірі 50 000 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, w1se сказал:

скільки б дали за таку поведінку любому гравцю іншої команди не з топ 2?

А яке це вже має значення? Ви хочете щоб по пів-команди гравців діскваліфікували, чому така злість і жага до кари? Ну такий зараз в нас футбол і добре, що ще хоч такий є! :(

 

10 часов назад, w1se сказал:

і так все ясно-понятно

І що ясно? :) Ясно одне, що інші гравці такого не роБлять, а кроти будуть провокувати - будуть і надалі отримувати і не тільки від киян, от це точно ясно і понятно!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну яка нафіг провокація? цілувати герб своєї команди в домашньому матчі? так багато хто робить, і ДК в тому числі. Але хто ж поведеться то на таку мега-провокацію? (риторичне питання)

 

розкатати другим складом чемпіона без шансів 3-0 - ось це була найбільша провокація!

 

п.с. кдк як відображення нашої судівської системи. І якби ярмолі впаяли 8+ матчів, я був би радий не від особистого покарання ярмолі, а від того шо хоч десь в нашій державі є чесні, незалежні, об'єктивні органи.  А так... ясно-понятно (с)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, w1se сказал:

А так... ясно-понятно (с)

Одним словом - яка країна, такий і футбол і від цього нікуди не дітись, не може просто бути по іншому :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дійшло, як до жирафа - аж через дві неділі.

Цитувати

Півзахисник київського "Динамо" і збірної України Андрій Ярмоленко публічно визнав свою провину в конфлікті з хавбеком "Шахтаря" Тарасом Степаненком.

- Для нас наближається дуже важливий турнір. Мені б хотілося, щоб у нашій збірній панували мир і дружба. Я звик відповідати за свої вчинки. Потрібно в будь-якій ситуації залишатися чоловіком. Я визнаю те, що я зробив у грі "Динамо" і "Шахтаря", було неправильно. Я повністю винен. Сподіваюся, Тарас потисне руку і ми будемо зі спокійною душею готуватися до Євро, - сказав Ярмоленко під час прес-конференції.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Michaylo сказал:

Дійшло, як до жирафа

А до жирафа Степаненко, піз...ла Срни щось дійшло чи дійде колись???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...