Перейти до змісту

Чемпіонат України. Сезон 2015/2016


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

Як же шкода гравців Шахтаря, їх так сильно били, що вони аж падали на газон, їм так боліло, що вони не могли навіть одразу піднятися і їм доводилось лежати на траві по кілька хвилин, однак зціпивши зуби вони ставали і грали далі. Справжні герої, мужики!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Про ракицького і Гімн України

В кого слабеньки нерви не читати. Багато мата...хоча ні, одні мати, заїло і дістало людину

Нахуй Ярослава Ракицкого

Не, чуваки, я все понимаю, реально все, про все эти толерантности, антидискриминационные практики и заповедь любви, но блядь. Вот сейчас во время матча Динамо Шахтер уже сука в тысячный раз за десять лет играет гимн Украины и Ярослав блядь нахуй Ракицкий, игрок блядь сборной Украины, опустив глаза, голову, все блядь опустив и в первую очередь опустив нас, дорогие мои друзья, вот все вообще вокруг опустив Ярослав Ракицкий стоит и нихуя не поет гимн блядь Украины.

Понимаете, ебал он в рот наш гимн. Даже после того как человек перед матчем говорит шо это блядь не просто так, а потому что вокруг пиздец и чтобы ты, дебил сратый, Ярослав Ракицкий жил без бомб над головой, понимаешь, нужно вот сейчас во славу людей, которые тебя защищают под украинскими флагами, сука пропой блядь полторы минуты гимн своей страны, сука, пропой блядь. Но нет, хуй, не поет Ярослав Ракицкий.

Я понимаю, что для игрока уже не столько донецкого, сколько ринатоахметовского Кротера - это нормальная ситуация, я не против, пусть не поет в своем девальвированном рыжим долбоебом клубе вообще ничего и жрет говно - поебать, просто, блядь, правда, блядь, я реально не хочу видеть это чмо в составе нашей сборной. Ему там не место с этой ебучей философией принципиальной, упоротой, клавшей хуй на Украину ваты.

Я не против ваты как таковой - это данность, ее слишком дохуя, чтобы предлагать какие-то радикальные решения. Да, нам жить с этой ватой еще пиздец лет. Но блядь, блядь. Нахуй нам вата в сборной блядь Украины? Еще раз: в сборной. Еще раз: Украины. Нахуя он там? Это не его команда, пусть ебется в ухо с тюменскими дрозофилами и дрочит на Бамбасскую республику, сосет там какой-нибуть триединый тысячелетний хуй Плотницкого, мне правда поебать, будет ли он играть за сборную ДНР или ЛНР, приезжая к ополченцам в тюрьму на свидания в 2016-ом году, правда, похуй, но блядь избавьте меня, пожалуйста, от традиции лицезреть это хуйло в составе сборной моей страны каждый ебаный раз, понимаете, в составе символа блядь нашей многострадальной блядь Родины.

Я не знаю, как вы мне можете помочь, правда, написать там петицию на сайте Президента или просто всем вместе подумать об одном и том же, чтобы эта хуйня пропала и больше не мозолила глаз, не знаю, нет. Просто бесит этот долбоеб пиздец, достала уже эта монада уебищности. Так дальше нельзя. Спасибо за внимание. Извините, что так мало мата - спешил.

https://site.ua/ivan.oberemko/1322-nahuy-yaroslava-rakitskogo/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пожав би руку,тому чоловіку за ті слова.І пох,що там одні мати.Але ж правда,чорт забирай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про ракицького і Гімн України

Про це вже давно говорять, пишуть але... вибачте, розстріляти його чи як? Ну от таке воно і що поробиш...

Динамо епрст...зупинилось у розвитку от і отримали! Реброву треба всіх встряхнути як треба і рухатись далі! Від поразок ще ніхто не вмирав, а от правильно зроблені висновки можуть багато корисного привнести!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може Шахта не подобатись, її можна не любити, ненавидіти і тд-але слід визнати ,Наприклад ті самі Ракицький та Срна є справжніми патріотами Донбасу.Вони не мямлять про перехід у різні сильніші чемпіонати, хоча могли би це зробити легко.Вони не бояться відстоювати свої погляди перед всією країною.

Є такі в Динамо сьогодні?

Ну може Гусєв та Шовковський.Але їх зоряний час на жаль закотився.

А всі ці Беланди, Велози та інші Даніли просто футбольне сміття у плані характеру, та й майстерності теж великою мірою.

Взагалі в сьогоднішньому матчі у ДК було два варіанти-грати обережно від оборони на нічию і чекати помилки Шахти, або поки вони розкриються. Ну і грати у відкритий футбол і програти розгромно.

Хоча класна команда гол престижу забиває завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це так по українському , в разі поразки винуватити всіх навколо себе , тільки не себе.

Або ще отак робити

По окончанию матча 11-го тура между командой киевского «Динамо» и «Шахтером», который завершился разгромом хозяев поля, произошел скандальный эпизод.

Игрок команды-победительницы Тарас Степаненко предложил динамовцу Андрею Ярмоленко поменяться футболками. Киевлянин на обмен согласился, однако позднее, как только его партнер по национальной сборной отошел на расстояние, Ярмоленко в сердцах швырнул футболку «горняка» на газон и удалился.

Та чоловіком треба бути завжди, поважаючи суперника-ти поважаєш себе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 100% розкатали як школоту ... просто і так позорно. Самий принциповий суперник до того ж гра вдома а ніякої спортивної агресії від динамо я так і не побачив, взагалі атак толкових не було тупо все направо на ярмолу а той зміщується в центр під ліву ногу шо читали захисники 100500 раз, і ці навіси безтолкові... бля так стидно за вчорашнє динамо не було з часів біляша(((

одне я так і не зрозумів, якого путіна в динамо шо в атаці шо в захисті завжди на декілька гравців менше ніж кротів? як ніби 6 на 11 грали! питання риторичне звичайно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нічого , зліші будуть, на Челсі відіграються.Ще я помітив, Ребров майже ніколи не вказує гравцям під час матчу, як грати.

Може там дійсно всім Лукас заправляє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 100% розкатали як школоту ... просто і так позорно.

Мені сподобався заголовок на ua-football.com: "Смачный удар по динамовскому высокомерию" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Смачный удар по динамовскому высокомерию"

А яке "високомерие" було у Динамо може поясните якщо вам сподобалось? :) Журналюги зараз пишуть все що завгодно і що замовляють, а піпл хаває! Одного Палкіна розтиражували де тільки можна, а ніхто і не розуміє що то за чмо і яке в нього і всієї тієї "крот-кампанії" ставлення до українського футболу!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

До Дирекції Прем’єр-ліги надійшли звернення клубів ПЛ щодо перенесення матчів 1/4 розіграшу Кубка України з 03.12.2015р. на весняну частину змагань ПЛ. У зв’язку з цим, учасникам ПЛ було запропоновано розглянути зміни в календарі ПЛ сезону 2015/2016 р.р.

За результатами опитування учасників ПЛ було вирішено перенести дату проведення перших матчів 1/4 фіналу розіграшу Кубка України з 03.12.2015р. на 02.03.2016р., а дату проведення матчів-відповідей 1/4 фіналу визначити додатково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Официально. «Заря» подписала Паулиньо и Форстера

Луганская «Заря» усилила свой состав сразу двумя бразильскими исполнителями. Как сообщает официальный сайт луганчан, двухлетние контракты с «Зарей» подписали 22-летний нападающий Паулиньо и 25-летний защитник Рафаэль Форстер. Оба новичка до перехода в луганскую команду выступали у себя на родине: Паулиньо защищал цвета «Коринтианса», а Форстер играл за «Гоияс».

Отметим, что Паулиньо является воспитанником «Коринтианса», за который выступал с 2001 по 2013-й год в составе детской, юношеской, молодёжной и основной командах клуба. Футболист успел побывать в аренде в нескольких клубах, набираясь опыта: «Америка», «Риу-Клару», «Португеза Деспортос».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

СМИ: Коломойский не будет погашать долги перед тренерским штабом Хуанде Рамоса

А ми дивуємось чому з Волинню таке робиться? Да це просто кідалово!!! Зустрічаймо 90-ті!!! :( Рамос - досвідчений тренер з ім'ям і так робити? Це ж як вони Україну ганьблять?! А хтось тут Колому на руках носив... Так вони в усьому з Україною робити будуть і на Майдан ніхто не вийде... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що Дніпро сьогодні зробив з Шахтарем!!!

Супер матч! Супер Дніпро!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...