Перейти до змісту

"Азов"? Ось це такі захисники Вітчизни?


Miro

Рекомендовані повідомлення

Те, що надали свої дані міліції нічого страшного.. тим більше працівнику міліції ви їх надати зобовязані.

Та ти шо? І де таке написано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь
Мент разом з вартою порядку вас прошманали незаконно,азовці обматюкали і пригрозили каліцтвом,а винна самооборона,бо їхня людина на штабі тобі не приділила "должного вніманія". Та самооборона в кожній дірці затичка.

Та ладно, питання в тому, що до Самооборони можна найпростіше звернутись, через форум, зайти в офіс, а з міліцією не все так просто. Тим більше, з чого Ви взяли, що ТС не буде звертатись в міліцію за поясненням? Звідки взагалі стільки агресії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безпричинна перевірка документів громадян є незаконною!
(з посилання)

Дякую, Лекс. Щось таке я і мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І кожен з вище згаданих організацій теоретично роблять одне і теж завдання (охорона порядку у місті)! І всерівно кожен хвалить тільки своє болото:), і обсирає іншого. Тому і ще раз повторюся що люди заслоговують на ту владу яку мають.

Недавно услышал этот гениальный закон иерархических структур - закон курятника: клюй ближнего, гадь на нижнего и смотри в задницу высшему ))). Точнее уже не описать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мент разом з вартою порядку вас прошманали незаконно,азовці обматюкали і пригрозили каліцтвом,а винна самооборона,бо їхня людина на штабі тобі не приділила "должного вніманія". Та самооборона в кожній дірці затичка.

Та ладно, питання в тому, що до Самооборони можна найпростіше звернутись, через форум, зайти в офіс, а з міліцією не все так просто. Тим більше, з чого Ви взяли, що ТС не буде звертатись в міліцію за поясненням? Звідки взагалі стільки агресії?

Агресії-нуль))).ПИтання в тому,що самооборона в даному випадку не при ділах,але чомусь дає пояснення.І якщо ТС дійшов до самооборони,то до міліції звідти 100м.Але вроді він туди,за поясненнями,не дійшов.Сподіваюсь на цьому тижні,щось проясниться стосовно міліції.Також хотілося б бачити пояснення варти порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безпричинна перевірка документів громадян є незаконною!
(з посилання)

Дякую, Лекс. Щось таке я і мав на увазі.

Звичайно, без причини ніхто не перевіряє.. Реально нафіга це комусь треба?..)))

Головне спокійно все вияснити і не гарячкувати. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агресії-нуль))).ПИтання в тому,що самооборона в даному випадку не при ділах,але чомусь дає пояснення.І якщо ТС дійшов до самооборони,то до міліції звідти 100м.Але вроді він туди,за поясненнями,не дійшов.Сподіваюсь на цьому тижні,щось проясниться стосовно міліції.

Ну не має людина багато вільного часу, щоб у всі інстанції зходити. Пішов спочатку легшим шляхом, що тут дивного? Не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І кожен з вище згаданих організацій теоретично роблять одне і теж завдання (охорона порядку у місті)! І всерівно кожен хвалить тільки своє болото :), і обсирає іншого. Тому і ще раз повторюся що люди заслоговують на ту владу яку мають.

Недавно услышал этот гениальный закон иерархических структур - закон курятника: клюй ближнего, гадь на нижнего и смотри в задницу высшему ))). Точнее уже не описать.

Де тут представники організацій себе хвалять, а других обсирають? Сказав.. як в воду пукнув.

Міро. Дай свій номер. Не можу до тебе дозвонитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмовляв з "нашими" Азовцями.. виклав вищезгадану інформацію + надав свою по іншому випадку.

Не все там так просто. Вони толком не знають ВСІХ своїх побратимів... також не володіють ВСІЄЮ інформацією, щодо перебування їх на ротації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що надали свої дані міліції нічого страшного.. тим більше працівнику міліції ви їх надати зобовязані.

Зобов'язані в разі законних підстав. Тобто у міліції повинні бути обгрунтовані підозри стосовно цього конкретного велосипедиста. Інакше виходить що підозрювані - всі велосипедисти. Якщо міліція не обгрунтовує вимогу надати персональні дані чи документи (пісенька про те що багато крадуть велосипедів - не достатня), значить вимога є незаконною, значить її можна не виконувати.

Впринципі можна навіть не показувати номер рами, бо наскільки я зрозумів ніякої бази з номерами рам і особливими прикметами в них немає, толку тоді показувати. Навіть якщо база і є - номер звірив, в крадених не числиться - допобачення, якщо числиться - тоді давай документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну блін. Не хотів писати.... але бачу не розуміють люди.

Цитую Міро.. Коротко суть. Близько першої години ночі наша велокомпанія зупинилась на дорозі біля Історичного факультету, пр.Перемоги. Зупинились на "п"ятачку", стоїмо, прощаємось. Вранці на роботу, перед сном трішки проїхались по місту. Хв. через 5-7 біля нас пригальмував чорний бус..

Що не зрозуміло? Пісенька вже достатня.. По друге.. все толково пояснили, представились і тд. Не треба ситуацію накручувати.. а то вимахування можна різко повернути у стоянку у невстановленому місці, перевірити наявність маячків і фар рух без яких (можуть бути світловідбивачі) у нічний час ЗАБОРОНЕНО!!!

Міліція все добре тут зробила і велосипедисти молодці .. не бикували.. а повели себе нормально (нормальні, чесні люди... що їм приховувати?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція все добре тут зробила і велосипедисти молодці .. не бикували.. а повели себе нормально (нормальні, чесні люди... що їм приховувати?)

А от коли рядом бикує Рома, то міліція глухуювата і підсліпувата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмовляв з "нашими" Азовцями.. виклав вищезгадану інформацію + надав свою по іншому випадку.

Не все там так просто. Вони толком не знають ВСІХ своїх побратимів... також не володіють ВСІЄЮ інформацією, щодо перебування їх на ротації.

Мені взагалі сказали знайомі які там в перших хвилях були. Що Романів з ними з Волині не служило. Кажуть хіба, що свіжий молодняк, бо його всього не знають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція все добре тут зробила і велосипедисти молодці .. не бикували.. а повели себе нормально (нормальні, чесні люди... що їм приховувати?)

А от коли рядом бикує Рома, то міліція глухуювата і підсліпувата.

Мене більш дивує, що хлопцям дали сісти за кермо, якщо по словам ТС вони були бухі. Ось це ріал лякає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Мій пост не стосується випадку, який висвітлив ТС на початку теми, але так як мова про одноіменний батальйон, то напишу сюди...

Це що ще за театр? Курсанти "по-визову"? Бо я щось слабо прослідковую зв'язок "курсанти - батальйон (-футбольні фанати?!) --> тренувальна база - відновлення заводу --> волонтери - фіскальна служба... :_40:

Я, наприклад, бачу тут ("тут" - це на відео і з тексту "повідомлення) лише конфлікт бізнесів, а використовують хлопців... Прийшли, пограли біцепсами на камери :0122:, покричали "Смерть ворогам" :0126:(до чого це тут? :_40:), а толком пояснити, ЩО хочуть, ЧОМУ ЩОСЬ не так, ХТО ЧИМ заважає - так і не змогли... Для чого це? :_38:

Курсанти «Азову» заблокували вхід у будівлю Державної фіскальної служби

У п'ятницю, 31 липня, близько 09:00 бійці батальйону "Азов" прийшли до будівлі фіскальної служби у центрі Києва і заблокували вхід до нього, чиновників установи не пропускають на місце роботи.

Про це повідомляє Громадське з місця події.

Бійці вимагають припинити махінації навколо заводу "АТЕК", де знаходиться їх тренувальна база та ремонтно-виробничою базою для "азовської" військової техніки.

Серед мітингувальників переважно молоді люди спортивної статури, вони тримають в руках прапори "Азова".

Підтримати курсантів прийшли футбольні фанати. Хлопці кажуть, що прийшли підтримати друзів.

Організатори мітингу кажуть, що будівля блокуватиметься до 12:00.

Співробітники ДФСУ, які прийшли після 9:00 не можуть потрапити на робочі місця.

Під'їзд до будівлі фіскальної служби заблоковано евакуатором.

Також на мітингу побував народний депутат Андрій Білецький.

«Азов і волонтери намагаються відновити повністю розграбований і збанкрутілий завдяки російським бізнесменам завод АТЕК.

Волонтери мають пропозицію по відновленню циклу виробництва, у першу чергу ремонту і побудови бронетехніки. Також на заводі розташована тренувальна база полку «Азов», - зазначає Білецький.

Фото

c36dc97-photo329676647805593698.jpg

07b5849-photo329676647805593702.jpg

d8425a2-photo329676647805593701.jpg

6f76457-photo329676647805593699.jpg

65035df-photo329676647805593703.jpg

a0d6d31-710534951-52147-5000136131457512937.jpg

b85e2d1-710534396-52016-13168446823563698464.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, що тобі не зрозуміло? Ти уважно і до кінця переглянув відео? Журналісти Громадського не винні що їм на камеру ніхто не розжував для глядачів більш докладніше про ситуацію що склалась.

е що ще за театр? Курсанти "по-визову"? Бо я щось слабо прослідковую зв'язок "курсанти - батальйон (-футбольні фанати?!) --> тренувальна база - відновлення заводу --> волонтери - фіскальна служба... Я, наприклад, бачу тут ("тут" - це на відео і з тексту "повідомлення) лише конфлікт бізнесів, а використовують хлопців... Прийшли, пограли біцепсами на камери ,

Азов має тренувальну базу та базу для відновлення техніки на цьому заводі (вроді називали цех №19), і силами оцих курсанітв які на відео як раз і наводився порядок в тому цеху, створювались якісь умови, потужності і тп. Курсанти спочатку полили підлогу своїм потом, витратили уйму часу, а тепер в них це все забирають. Шо ніпанятна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ніпанятна фсьо!"

Курсанти спочатку полили підлогу своїм потом, витратили уйму часу, а тепер в них це все забирають.

почекай-почекай... Що значить "В НИХ забирають"? Наскільки я зрозумів з їхніх же слів, що це не є їхньою власністю! Чи раз вони там тренувались, то завод автоматично став їхнім? А це тобі рейдерство не нагадує? Навіть віджим якийсь...

І яким чином ФІСКАЛЬНА служба може забирати завод?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почекай-почекай... Що значить "В НИХ забирають"? Наскільки я зрозумів з їхніх же слів, що це не є їхньою власністю! Чи раз вони там тренувались, то завод автоматично став їхнім? А це тобі рейдерство не нагадує? Навіть віджим якийсь... І яким чином ФІСКАЛЬНА служба може забирати завод?

Я так розумію що вони там "поселились" на якихось умовах, їм це дозволив зробити той, хто мав на те право. А тепер виходить що в ситуацію втручається фіскальна служба. Ніпанятна як втручається, бо я теж не володію інформацією.

Але надіюсь тобі хоча б ясно щодо курсантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) от якраз на рахунок курсантів точно ясно! Їх наївних і неосвідчених використовують дорослі багаті дяді в своїх іграх.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

На цуманському посту затримали нетверезого водія без прав

Патрулюючи на посту в Цумані, поліцейські помітили автомобіль Land Rover з номерними знаками АЗОВ, який рухався в напрямку Рівного, порушив вимогу дорожнього знаку та повернув ліворуч на автозаправку.
Під’їхавши до правопорушника, поліцейські помітили, що той мав явні ознаки алкогольного сп’яніння, однак від перевірки на драгері відмовився.
Посвідчення водія чоловік 1978 року народження при собі не мав і повідомив, що вже більше року ним не користується та навіть не знає, де воно.
Машина має польські номери, в Україні не зареєстрована вже близько двох років. Тож на місце події викликали слідчо-оперативну групу з Ківерців, а транспортний засіб забрали на штрафмайданчик.
На водія ж винесли постанови за ч.1 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії), ч.6 ст. 121 (керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку) та протокол за ст. 130 (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп'яніння) КУпАП.

12783651_1762424893976369_12136417582266

12819217_1762424870643038_44647792692193

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Азовець Олексій Буторін прокоментував ситуацію, яка сталася на заправці. З його слів, під час затримання він не був п’яним. Окрім цього, поліцейські підійшли до машини, яка стояла на заправці і в якій нікого не було. Тобто, жодних порушень він не вчиняв. Про це повідомляє ВолиньПост.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

top-photo.jpgАзовець Олексій Буторін

"Мій товариш попросив мене завезти його в Рівне, бо він їхав у Волноваху. Ми зупинились на одній заправці, щоб попити кави. Поки ми 15 хв пили каву, машина була закрита, і нікого в ній не було. Ми стояли на заправці", - запевняє азовець.
Додає, що тоді під'їхали патрульні і попросили пред'явити документи на машину, права та технічний паспорт. 
"Також поліцейські почали випитувати у мене, чи я вживав алкоголь. На що я відповів, що ні. Тоді патрульні запитали, чому у мене такі розширені зіниці, на що я навіть і не знав, що відповісти. Тож патрульні евакуювали мою машину. Мабуть, до мене таке ставлення тому, що я - азовець", - сказав Буторін.

Як на мене, схоже на "децкій лєпєт" і гнилу відмазку. "Сижу я в тумбочці, нікого не чіпаю..."

Навіть по тому, як стоїть машина, дуже схоже, що заїхав так, як пишуть поліцаї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...