Перейти до змісту

Хочу на Світязь!


NestorDeVito

Рекомендовані повідомлення

Плануємо сім'єю поїхати відпочити на Світязі. Порадьте хороші варіанти, щоб був комфорт (душ, туалет в номері) так як в нас 9 місячна малеча, та не далеко до озера. До 150грн з людини.

Ще цікавить варіант будинок орієнтовно на 10чол (3 сім'ї) зі всіма зручностями, на території щоб були качельки, мангал, парковка, вай фай по можливості і знову ж таки близенько до води. До 1500грн/сутки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://svityaz.org.ua/ciny.html - актуальні ціни, там же і телефони пансіонатів,садиб і т.п.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ezdimsami.com.ua/u-olhi.html

О тут был в прошлом году и в этом уже забронировал на июль.Рядом с озером, мусор убирают каждый день, газончики пострижены ,для детей горки качели.По желанию кормят( можно отдельно например только обед или только обед и ужин и тд.)Из минусов пляж немного маленький но в тоже время есть голубая глина..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завезу на світязь! недорого! 500грн!(в одну сторону) до 5 людей!

За 5 чоловік? чим везете (марка авто)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу обговорювати поїздки до Світязя в іншій темі, не розводьте срач, спілкуйтесь в пп, тут суто інша тема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завезу на світязь! недорого! 500грн!(в одну сторону) до 5 людей!

За 5 чоловік? чим везете (марка авто)?

іномарка 5 років!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щоб не створювати нову тему напишу сюди. Можливо хтось має номера телефонів на село щоб замовити домики ? Нічого особливого не потрібно, просто щоб було ліжка так сказати де переночувати ну можливо бесідка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропонуємо тихий спокійний відпочинок на о.Світязь. Кімнати знаходяться в будиночку з соснового бруса. Кімнати 3- та 4-місні (постільна білизна надається). В будиночку є кухня (окрема від господарів) На кухні - холодильник, газова плита, є весь посуд. Подвір"я велике та огороджене, є місце для парковки авто, мангал, альтанка, літній душ та гарячий душ. Для дітей є гойдалка, карусель, пісочниця. Територія чиста та простора. У нас буде затишно гостям, які люблять тишу, або гарній дружній компанії. Місце гарно підходить для гостей з дітками. Пляж піщаний, пологий. Можлива оренда цілого будиночку. Попереднє бронювання місць. Тел 0952447920 Оксана

post-17942-0-03048000-1435410663_thumb.j

post-17942-0-45066700-1435410666_thumb.j

post-17942-0-33242300-1435410700_thumb.j

post-17942-0-79254000-1435410701_thumb.j

post-17942-0-32697800-1435410703_thumb.j

post-17942-0-50402900-1435410762_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропонуємо тихий спокійний відпочинок на о.Світязь. Кімнати знаходяться в будиночку з соснового бруса. Кімнати 3- та 4-місні (постільна білизна надається). В будиночку є кухня (окрема від господарів) На кухні - холодильник, газова плита, є весь посуд. Подвір"я велике та огороджене, є місце для парковки авто, мангал, альтанка, літній душ та гарячий душ. Для дітей є гойдалка, карусель, пісочниця. Територія чиста та простора. У нас буде затишно гостям, які люблять тишу, або гарній дружній компанії. Місце гарно підходить для гостей з дітками. Пляж піщаний, пологий. Можлива оренда цілого будиночку. Попереднє бронювання місць. Тел 0952447920 Оксана

Блін ну а ціни дееее?? ну хоча б приблизно, чого звонити і вас мучити якщо в першу чергу ціна не підійде, а так буде вже конкретно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін ну а ціни дееее?? ну хоча б приблизно, чого звонити і вас мучити якщо в першу чергу ціна не підійде, а так буде вже конкретно.

Якшо бути уважним в темах Оксани було про ціни на 3 та 4 місні кімнати з розрахунку десь по 80 грн. З людини. Ми з сімєю там відпочивали, будиночок клас, пляж дійсно чистий, поруч ліс та до гряди 15 хвилин пішком. Не реклама, рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін ну а ціни дееее?? ну хоча б приблизно, чого звонити і вас мучити якщо в першу чергу ціна не підійде, а так буде вже конкретно.

Якшо бути уважним в темах Оксани було про ціни на 3 та 4 місні кімнати з розрахунку десь по 80 грн. З людини. Ми з сімєю там відпочивали, будиночок клас, пляж дійсно чистий, поруч ліс та до гряди 15 хвилин пішком. Не реклама, рекомендую.

Вибачте, що був не уважний серед десяток тем))щось я Оксану пропустив))ту саму Оксану! яка на Борді постійно пише, і усі її знають,і я не в курсі що у неї що по чому :) Лишній разок написати що по чим тільки їй на користь,а то буду звонити а Як? а Скільки?О це дуже дорого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна кімнати на 3-х 240 грн, на 4-х -320 грн на добу за кімнату а

Grekus дякую за хороший відгук! Приїжджайте цього року

yura-patriot, ви напевно не знайшли мого оголошення, бо тема чомусь цього року опинилась у рубриці послуг, а не в туризмі, де була минулого (та й всі попередні роки), а як її повернути назад, я не знаю :_03: :_03: :_03: :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grekus дякую за хороший відгук! Приїжджайте цього року

Бронюю кімнату за 320 на вихідні з мене хороший відгук та фотосесія, з вас знижка. Пропозиція в силі. Відпишіть. Говорив з вами по телефону казали кімната ще вільна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бронюю кімнату за 320 на вихідні з мене хороший відгук та фотосесія, з вас знижка. Пропозиція в силі. Відпишіть. Говорив з вами по телефону казали кімната ще вільна.

Передзвоніть мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

З 26 липня по 1 серпня є вільна чотиримісна кімната!

Можна декілька фото?

І як дивитесь на гостей з собакою?

Є номери на 2 людини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає якісь варіанти по Світязю на 4-5 осіб, потрібно щоб був кондиціонер, туалет, душ, холодильник в кімнаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає якісь варіанти по Світязю на 4-5 осіб, потрібно щоб був кондиціонер, туалет, душ, холодильник в кімнаті.

Був в "Нестор Хаузі" с Світязь вул.8-марта буд 8 з копійками! База супер!!! Ціна номеру стандарт на 2 людей(правда з нами ще була дитина 10 років) 680грн! Правда в ці кошти ще сніданок входить! Напів люкс 1200грн Люкс 1600грн! Але маленький нюанс! За такі грошенята щей не має місць! Київські гості все заполонили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає якісь варіанти по Світязю на 4-5 осіб, потрібно щоб був кондиціонер, туалет, душ, холодильник в кімнаті.

приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...