Перейти до змісту

Фіто-аптека у Луцьку. Де?


Serpent

Рекомендовані повідомлення

Хочу купити пару травичок для лікування, зокрема цікавить Хаменерій вузьколистий (він же Іван-чай) і ще декілька, але в звичайних аптеках крім банальної ромашки знайти щось рослинне дуже складно. Знайшов в гомеопатичній аптеці на Грушевського, але там не чиста трава а суміш із липою, ромашкою, ітд, що не підходить. Можливо хто підкаже, чи є у Луцьку аптеки, які спеціалізуються на продажу натуральних рослинних зборів, а не всіляких непотрібних БАДів та іншого ге?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://lutsk.vol.olx.ua/uk/obyavlenie/van-chay-fermentovaniy-bez-dobavok-IDa8ew9.html

Чай ферментований крупнолистовий. Є в наявності :

1. База - чистий без добавок.

2. З мятою

3. З мелісою

4. З листям смородини

5. З листям малини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, я це оголошення теж бачив. Напевно, звернуся. Але все ж хотілося б взнати про аптеки, чи є такі у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в старому місті аптека, як з пл. Воз*єднання наверх підніматися то зразу зліва вона. Якщо там немає то навряд чи ще в якійсь буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://fitodom.com/ru/contacts

Тут попитайте

Iнтернет магазин луцький. Дещо в них брав. Просто домовлявся про зустрiч i забирав. Ще бiля променя поряд зi звичайною аптекою є якась гербо аптека, чи щось типу цього. Нiколи не звертав уваги, але може це те що шукаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була колись фіто-аптека в кінці грушевського, але цього року іі вже закрили. Змогла знайти потрібну траву в аптеці в порт сіті. там в них стелаж відведений під трави (сухі) і настоянки з них. наскільки я пам"ятаю, то трави були там "чисті", без домішок. запитайте ще там. і ще того року бачила трави в центрі в Благомеді (за 4 гімназією)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іван-чай періодично беру в однієї бабулі на Пасажі, там де відкритий "рибний" ряд. Там же продають різну домашню продукцію. Ніби домішків не помічав, квітки гарні, добре заварюється, приємний смак. Стакан був по 5 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...