Перейти до змісту

Збили дівчину на Соборності


keepo

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні близько 10-ї години по вулиці Соборності легковик збив молоду дівчину. Збив і втік.... с*%а.

Дівчину звати Оля. ЇЇ уже перевели з реанімації в нейрохірургію...

Хто має якусь інформацію по даному ДТП - прохання повідомити.

ось новина на volynpost - http://www.volynpost.com/news/51448-dtp-u-lucku-na-pishohidnomu-perehodi-zbyly-divchynu-vodij-vtik-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На волиньпост в коментарях

Номер машини цього оленя з фотов у ВК збігаєця з номером, який запам"ятали свідки + марка і колір.

Також була інформація, що в одному з авто, що стояли, був відеореєстратор. Правда непідтверджена наразі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть що він http://vk.com/id277513934

Картинку хтось йому на стіні вліпив, вже тоді натякав на манеру водіння? Чи то його життєвий принцип?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть що він http://vk.com/id277513934

Хто пише, де пише?

Номер авто на волинь пост ы номер на фотцы збыгаються! по ходу вын

zIjvzZ09oVQ.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AlChi, схоже він.

хтось впізнає де зроблені фото машини?

Збили не на пішохідному переході?

на фото видно знак пішохідного переходу на задньому плані....

post-56-0-99035900-1432844979_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось впізнає де зроблені фото машини?

Навпроти "Зеленого Гаю" через дорогу є стоянка, на ній і зроблені ці фото, 15км від Луцька по ковельській трасі не доїжджаючи кілька кілометрів до с.Копачівка.

Як потерпіла, хто вона, який стан напишіть хто що знає? Сподіваємось усе буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з профілю паря десь з Рожищ. Або грає за якийсь рожищенський клуб...

що за форма?

post-56-0-81195000-1432845538_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якого милого ця тьотя торгує серед дороги? Порозкривають роти а ти тільки й дивись щоб якого дурня не зачепити. За вчорашній день в мене таких чоловік з 10 набереться, і ще й *возмущаються*, уроди. А коли трапиться біда то винні всі, тільки не вони.

cb-201505281154341.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як потерпіла, хто вона, який стан напишіть хто що знає? Сподіваємось усе буде добре.

Оля дуже добра і тиха дівчина, бачу її майже кожен день. Працює недалеко від нашого магазину.

Була в реанімації, відкачали, вроді почала говорити. Більше інформації наразі не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже по зовнішньому виду авто зрозуміло, що власник є бидлом.

То видно швидше по його діях.

Зараз вже, мабуть, пише заяву про угон авто <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не впевнений на 100%, але в дворі привокзальної 13а часто "спить" такаж модель джилі з фішкою 15-85 (Чумак таксі) і походу саме золотистого кольору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо вже купили, чи тест драйв влаштовували...

самому їхати не варіант, брати Самооборону та вламуватись поки не втік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що саме на тій стороні, дорога то пряма, а от з іншої, де видимість повороту затуляють базарні бокси. Часом дивишся по сторонам нікого, тоді переходиш собі такий спокійно, а тут із-за повороту вилітає на всіх парах олень/олениця в порші каєн, проноситься в сантиметрах біля тебе не збавляючи швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІчого дивного немає. Там такі аврії - частенько були.

Одна із причин - кущі, через які не видно людину, що переходить дорогу.

Друга причина - бидло-водії, які знаючи, що там купа людей переходить/ перебігає дорогу (а по непарній Соборності, саме там, тьма "общаг", і студентів і т.д.) женуть як навіжені.

Дівчині - швидкого одужання!

Водію Козлу - справедливе покарання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні водії, якщо ви б всі їздили по правилам, то ніхто б нікого не збивав, навіть якщо б по дорогам бігали б одні олені, та козли...

і не виправдовуйте тих, хто втікає від відповідальності, ну так склалось, що вже тепер, треба відповідати, мене малого в дитинстві теж збила машина, в дворі, водій був "сіній" і їхав швидко чим потрібно в дворі, ну і я не особливо там дивився на машини в дворі своєму, але так склалось то він не втік, а завіз мене в лікарню, й не знаю дочекався б я швидку тоді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він не втік, а завіз мене в лікарню,

Це ключове.

Якби той олень на китайському чуді не втік, то все було б інакше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні водії, якщо ви б всі їздили по правилам, то ніхто б нікого не збивав, навіть якщо б по дорогам бігали б одні олені, та козли...

...

Ось тут я вкорні не погоджусь, мого одногрупника збила машина, бус, якщо бути точним, гепнув пішохода чотко, погрузив в автівку та відвіз до лікарні з переломами. Одногрупник сам винен бо ні з того, ні з сього рвонув через дорогу до маршрутки яка щойно приїхала на зупинку навпроти і водій буса не зміг би так швидко зреагувати, то ж визнавши свою неправоту лікувався з гіпсами і вдячний був водію за нормальне відношення та за то, що оперативно до травматолога завіз.

Пішоход гірше коняки на дорозі, кінь то фінансові збитки, а людина це тюрма, а у людей, як інколи бачимо, мізків не більше ніж у того коня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...