Перейти до змісту

Хизуємося,рибацюги.


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

Інколи проскакують фото нормальних "батогів" на звітах.

Пропоную відписуватися,хто що має,хто на що лапає.Від гачка,до вудки.

ЗЮ,(Люди ж ножами хваляться.І ще пневматикою)

ЗЗЮ.Від себе: заімєл Екусіму 1000-ку на спіна+шнура.Ще не випробував((

post-11231-0-09091300-1432486338_thumb.j

post-11231-0-46037100-1432486405_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

ЗЗЮ,Дякую,сердечно,чоловікові,що поправив недолугого "-",невідомим хєроєм поставленим ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yurgen

не знаю.Ще не пробував.Намотав,все що влізло на шпулю.До того,на лайтовий спін,чіпляв Екусіму 3000 .Трохи за важка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЗЮ,Дякую,сердечно,чоловікові,що поправив недолугого "-",невідомим хєроєм поставленим ))

Якийсь напевно злий зависник))).

Мені поки немає чим ділитися, але почитати думаю буде на користь,що є в людей які "шарять"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того,на лайтовий спін,чіпляв Екусіму 3000 .Трохи за важка.

а в мене була 1000-ка на спін 2-12, то була замаленька. Як зламалася, то взяв 2000-ку. Саме те шо тра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому сезоні теж придбав ryobi ecusima 1000 з шнуром sunline super pe 6lb. Використовую для двох ультралайтових спінів Favorite Blue Bird 0.5-5g, та Favorite Balance 2-7g.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повага!Як та штука правильно зветься?Воблєр,боблєр,тракєр?)) Валянок трохи в тому.

Зю.Таки 1000 скидає петлі,сьогодні випробував.(( Але своє відпрацювала.Звіт пізніше з мене,у відповідній темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

post-11567-0-27899200-1432918367_thumb.j

свіжак. salmo thrill.думаю завтра ця штука повинна перехитрити мегажереха.

Ага і відпишете коли зловите хоч одного. маю такий воблер вже років 6 і нічого ще не зловив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух, дочекався я свою обновку))))))))

буду в неділю тестити

Гарна цяцька,а у декого Варуна уже 6-ть років лежить...:-) :-) :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух, дочекався я свою обновку))))))))

буду в неділю тестити

Гарна цяцька,а у декого Варуна уже 6-ть років лежить...:-) :-) :-)

:0163:

а весь світ думав що варуна це новинка 2015 року. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

zigorko, мммм вещщщщ!!!! 7 футів під кілєм :) дивлюсь місце під транець є - мотор скоро буде? я щось так і не наважився купити електричного :)

Vaso, то все обновки? куркуль!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нінаю.Поки і з веслами бздьожно на воді.Треба втягнутися в цю тему.Можливо колись і мотор заімєю.

Збираємося з колегами на оз.Нобель,на день рибака.Днів на 3-4. "Буду резать волну":)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нінаю.Поки і з веслами бздьожно на воді.Треба втягнутися в цю тему.Можливо колись і мотор заімєю.

Збираємося з колегами на оз.Нобель,на день рибака.Днів на 3-4. "Буду резать волну" :)

Нічого там на воді бздьозного нема. Якшо вмієш плавати. А от мішок для речей що не промокає не помішавби. Маю колібрі 3.05м. з кілем та деревяним транцем на моторі 2.6 саме то. Вітаю з покупкою. Хай служить. На рахунок дня рибалки круто 4 дні. Ми тільки на 2 в Липу поганяти з моторчиком. А ти дивись коли будеш резать волну весла не погуби. :) п.с. згадуєш впу 6 1999-2000 рік. Як не як 15 років прошло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...