Перейти до змісту

Тусовка для дизайнерів та всіх причетних до візуалу


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Дизайнерів, художників, фотографів, запрошують на Behance Portflio review у Луцьку, що відбудеться 11 червня у галереї-майстерні THE ROOM.

Ця подія проходить за сприяння Луцького ІТ-кластеру та під егідою всесвітньо відомого сайту, на якому представлені портфоліо дизайнерів різних напрямків з усіх куточків світуhttp://www.behance.net/.

Оскільки у Луцьку немає спільноти спеціалістів у сфері візуалу, темою першої зустрічі буде "Знайомство".

Запрошуємо на зустріч усіх, хто вже давно працює, лише починає кар’єрний шлях чи планує розвиватися у таких сферах:

- веб-дизайн

- графічний дизайн

- 3Д дизайн

- дизайн інтер'єрів

- ландшафтний дизайн

- дизайн міського середовища (навігаційний дизайн, графіті, спрей-арт, суперграфіка, світловий дизайн, колористика)

- архітектура

- промисловий дизайн

- дизайн одягу, взуття, аксесуарів

- фотографія

- флористика

- хенд-мейд

- мистецтво

У планах проекту також організація тематичних мітапів, виїзних пленерів тощо. Перша зустріч планується на 11 червня 2015 року о 18:30.

Запрошуємо дизайнерів презентувати власні роботи, а також людей, які б хотіли спробувати поділитись власним досвідом, або ж людей, які мають цікаву тему для доповіді і готові виступити перед аудиторією людей. Щодо бажаючих презентувати свою компанію, Ви зможете це зробити домовившись з нами.

Якщо ви бажаєте презентувати свою роботу під час зустрічі, напишіть нам [email protected] з приміткою в темі «Behance».

РЕЄСТРАЦІЯ https://goo.gl/CJRbcI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

темою першої зустрічі буде "Знайомство".

Думаю багато хто в цій сфері знає одне одного в нашому місті, і не один рік (суджу по собі), тому можливо варто розширити тему першої зустрічі. Звісно, початківцям треба знайомитись, а от хто "в темі" хоч кілька років, їх треба зацікавити ще чимось.

P.S. Хоча то може в мене була така робота, що довелось перезнайомитись з купою дизайнерів. Все одно вони мігрують з конторки на конторку чи пересікаються як фрілансери між собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

темою першої зустрічі буде "Знайомство".

Думаю багато хто в цій сфері знає одне одного в нашому місті, і не один рік (суджу по собі), тому можливо варто розширити тему першої зустрічі. Звісно, початківцям треба знайомитись, а от хто "в темі" хоч кілька років, їх треба зацікавити ще чимось.

P.S. Хоча то може в мене була така робота, що довелось перезнайомитись з купою дизайнерів. Все одно вони мігрують з конторки на конторку чи пересікаються як фрілансери між собою.

Як виявилося, не всі знаються між собою. Крім знайомства, звичайно, ще й презентація портфоліо. ТОму, давай, не підкачай, розкажеш про щось.

Навіть я буду розповідати про інтервенцію в міській простір)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТОму, давай, не підкачай, розкажеш про щось.

Я в даний момент дуже далекий від дизайну... Думаю про "колхозні" наклейки нікому не буде цікаво слухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є інші способи реєстрації? немає аккаунту в тій соц. мережі :0097:

блін, тут норм посилання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дякуємо усім, хто прийшов. Було дуууже людно.

Сподіваємося на наступну зустріч у серпні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...