Перейти до змісту

все про виноград


Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Віталій СК сказано:

В яку сторону?

 

Олика...    саме був в батьків, дивлюсь на цифровий термометр а там мінімалка була -1,3

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас позавчора біля 0. +1 було. На моїх саджанцях деякі листочки прихватило. Сьогодні на ніч сховаю в будинок

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ИНарешті сіла і порахувала скільки чого в мене є та склала собі схему посадок. 

Тепер шукаю добрих господарів для своїх саджанців, які виявилися в надлишку.

Ціна за будь який 50 грн. Не тому,що хочу заробити. А щоб було гарне відношення до саджанця. Бо до взятого нахаляву зазвичай так само халявно і відносяться.

Сорти зеленого кольору.

Елегант надранній. 4

Бажена 2

Лора 2

Гурман ранній 1

Августін 1

Талісман 1

Ландиш Кишмиш 1

Світлана 2

Тасон 1

Русбол Кишмиш 2

 

Рожеві сорти

Преображення 2

Велес кишмиш 2

Румба 1 

Аладін 1

Сині сорти

Кодрянка 2

Надія азос 1

Памяті негруля 1

Забава 1

Академік 1

Є ще білий винний сорт цитронний магарача 8штук

До висадки ще два тижні. Вибирайте бронюйте,що кому подобається))

При наявності вільного часу напишу для кожного сорту коротеньку характеристику. Поки що можна пошукати і пчитати тут http://forum.vinograd.info/forumdisplay.php?f=16

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого як ви оперативно) я ще вирышив в пп написати) думав швидше прочитаєте)
Юпітера не залишилось 8(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юпітера в мене взагалі не виявилося справжнього.. є чеський юпітер- Кишмиш реа.

Юпітер замовлю в Резнікова, якщо ще має(Ще андрюшу. Благовіст.ладанний. первозванний І ще декілька))). Щойно йому написала.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж хочу юпітер. Бо немаю ще синього кишмишу. Плюс висока морозостійкість. Можна на арку.

Я тут собі при читанні різних форумів повиписувала деякі сорти з великою морозостійкість.

Може комусь згодиться..

Блек гранд. Синій. До -30

Світлана. Зелений. До -29( за іншими джерелами до -27)

Ла креснт. До -34

К-ш Спартанець до -34

Кш венус. До -28

Кш юпітер. До-29

Кш ніагара. До -29

Свенсон ред. До -34

Прейрі стар. До -38

Луїза свенсон. До -40

Апірен роз. До-27

Канадіс. До -32

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Dima4s сказано:

головне тут не беріть

буде і як попередження іншим.
http://www.shop-vine.com

ніби і власник форуму виноград.инфо и поважна людина, а прислав 2х брунькові саджанці, ще і 3 з 5ти з мертвими бруньками виявились! 8(

 

 

Дякую!

Збиралася в них дещо замовити. Тепер не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертаюся до обіцяного опису сортів))

Дані копіюю з форум виноград. Тому соррі за російську.

ЕЛЕГАНТ НАДРАННІЙ

умоаса Албэ x Восторг)
[ВНИИВиВ им. Я.И. Потапенко, Россия]
Синонимы: III-17-3-15, FV-3-15, тип Тимура

Элегант сверхранний - гибридная форма винограда очень раннего срока созревания (100-110 дней). Кусты слабо- или среднерослые. Цветок обоеполый. Грозди крупные 300-600 г, цилиндроконические, умеренно-плотные. Ягоды крупные 29x20 мм, (5-6 г), зелено-белые, овальные, реже сосковидные, приятного гармоничного вкуса с легким мускатом. От Восторга досталось высокое сахаронакопление, способность гроздей долго висеть на кустах и не очень хорошая укореняемость черенков. Побеги вызревают хорошо. Элегант сверхранний  совместим с большинством подвоев. Коэффициент плодоносности 1,6-2. Обрезка средняя на 6-8 глазков или короткая. Хорошо отзывается на высокий уровень агротехники. Гф винограда Элегант сверхранний устойчива кмилдью (3 балла), серой гнили,  морозостойкость -25°C.

Фото123.jpg

Фото128.jpg

Элегант сверхранний_2.jpg

elegant_sverhrannij_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БАЖЕНА

(Подарок Запорожью x Аркадия) 
[В.В. Загорулько, Украина]

Бажена - гибридная форма винограда, раннего срока созревания 100 – 110 дней. Цветок обоеполый. Вкус ягоды гармоничный, имеющий сортовой аромат. Устойчивость к милдью, оидиуму 3 – 3,5 балла. Морозоустойчивость 21ºС.

 

71.jpg

Бажена2.jpg

3 Бажена 17.07.11 прищепка.jpg

70.jpg

tn_DSC00879.jpg

tn_DSC00891.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛОРА(ФЛОРА)

 

(Мускат де Сен-Валье x смесь пыльцы  Мускат гамбургский + Хусайне) x Королева таировская) 
[ИВиВ им. В.Е. Таирова, Украина]

Лора (сейчас Лора переименована во Флора и под таким названием внесена в Госреестр сортов Украины) - столовая форма винограда очень раннего срока созревания 110-115 дней. Настоящая селекционная удача одесского института. Грозди у неё конические, средней плотности или рыхлые (зависит от опыления и силы роста побегов), внушительного размера до килограмма и более (опять же зависит от ухода). Ягоды цилиндрические или овальные, красивого салатно-белого цвета с белым пруином, на солнце с загаром 6-9 г. Мякоть плотная приятного вкуса (чувствуются сорта восточной группы в родителях). Сахар накапливает хорошо, может долго висеть на кустах, при этом содержание сахара может быть выше 20%, при кислотности 5-8 г/л (баланс сахар-кислота в норме). Семена довольно крупные. Прикрепление ягоды к плодоножке прочное с учетом плотной ягоды - транспортабельность очень хорошая. На сильнорослых подвоях можно добиться большей ягоды, при некоторых жертвах по созреванию и сахару. Лоза вызревает хорошо. У формы винограда Лора устойчивость к милдью повышена - 3 балла, к морозу -21-23°С, серой гнилью не повреждается, растрескивание ягод наблюдается крайне редко.  Цветок функционально женского типа, опыляется хорошо. Обрезка лоз - средняя или короткая. Лора очень гибкая в плане ухода и климатических районов выращивания форма винограда.

Лора (гиббереллин)Применение гиббереллина на этом сорте удлиняет ягоды и позволяет получать бессемянный виноград.

1196326786_lora_10.JPG

0_3564f_8a3a15db_XL.jpg

0_3564e_f8b962cb_XL.jpg

IMG_0792.jpg

1196326790_lora_12.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГУРМАН РАННІЙ

помилково записала в категорію білих. Він рожевий. Білого кольору інша фома з серії гурманів- гурман изящний.

Гурман-Ранний" -Форма раннего срока созревания от начала расспускания почек до полной зрелости 110-115 дней Вызревает в конце июля начале августа.Сорт среднерослый вызревание лозы высокое.Укоренение черенков хорошее.Гроздь цылиндроконическая,крупная,плотность средняя.Масса500-1300гр.Ягода овальная крупная массой 8-10 грамм,размером25-27х22-23 мм очень красивая розовая.Мкоть приятного мускатного вкус.Кожица ягод при еде не ощущается.Урожайность высокая стабильная.НАгрузка куста побегами 30-35.Обрезка лоз плодоношения6-8 глазков.Морозостоикость формы-23С.Устойчивость к мильдью серой гнили оидиуму повышена.Характеристика взята из книги"Виноград и творчество" автор:Семья Крайновых.
 

IMG_0703.jpg

28384ceb20ff.jpg

10_Гурман ранний третьего года недоформированный наклонный кордон по Беликовой.jpg

8836783398e4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.05.2016 at 12:54, lanima сказано:

Теж хочу юпітер. Бо немаю ще синього кишмишу. Плюс висока морозостійкість. Можна на арку.

Я тут собі при читанні різних форумів повиписувала деякі сорти з великою морозостійкість.

Може комусь згодиться..

Блек гранд. Синій. До -30

Світлана. Зелений. До -29( за іншими джерелами до -27)

Ла креснт. До -34

К-ш Спартанець до -34

Кш венус. До -28

Кш юпітер. До-29

Кш ніагара. До -29

Свенсон ред. До -34

Прейрі стар. До -38

Луїза свенсон. До -40

Апірен роз. До-27

Канадіс. До -32

 

Я для себе вибрав ось ці
Сомерсет сидлис
Вэлиант

Ритон
Солярис

Люсиль
 

залишилось десь знайти саджанці)

 

lanima

по можливості ховайте картинки під спойлер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постараюся закидати лише одне фото. Не виходить в мене зі спойлерами))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймайте в ряди виногра...навіть незнаю,як правильно.:)

 Вирішив посадити перших три чубука біля хати,в батьків.Якщо все вийде,на наступний рік займуся більш конкретно,на дачі.

 Кишмиш Запоріжський,Преображение і Світлана.Чоловік,що продав чубуки,багато всього розказав,голова кипіла від інфи.Вроді зробив все правильно.На рахунок притінення агроволокном,не певен.Так вкрив? Через скільки часу його знімати?

DSC_0203.jpg

DSC_0204.jpg

DSC_0206.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно зробив!

Агроволокно на день можна привідкривати. Зняти коли потепліє.

Виноград затягує.. Шукай відразу дачу ще одну))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно зробив!

Агроволокно на день можна привідкривати. Зняти коли потепліє.

Виноград затягує.. Шукай відразу дачу ще одну))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є аж дві!)) На наступний рік приїду до тебе ха чубуками.) Скільки його раз і коли потрібно кропити купоросом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ями треба було копати діаметром  мінімум 70 см. Плівку зараз зняти можна і треба, лсточки на чубуках дуже ніжні.Треба стежити хоча б через день ,чине пересохне.,Поверхню замульчувати.

Ну і шифер-це взагалі жесть. Почитай, що таке АЗБЕСТ. 

Може викопаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.05.2016 at 09:53, lanima сказано:

Ігор, для чого купоросом?

Десь на попередніх сторінках є схеми як і чим кропити.

Я поки що так і роблю. Вторік вперше була з виноградом. Надіюся цього року теж))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.05.2016 at 12:52, Dima4s сказано:

головне тут не беріть

буде і як попередження іншим.
http://www.shop-vine.com

ніби і власник форуму виноград.инфо и поважна людина, а прислав 2х брунькові саджанці, ще і 3 з 5ти з мертвими бруньками виявились! 8(

 

 

Вітаю товариство. Я от хочу заступитись за цього продавця. Звісно це моє субєктивне враження але усе ж. У минулому році замовляв у них 5 садженців Буковики так прислали ще 10 штук бонусом бо переживали що не приживуться. Прижились усі 15. Десь от так.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені від цієї ситуації ніякого позитиву, Богдане. Саджанці які не пішли в ріст були ще і не мені...
ПОки, я спілкуюсь з продавцем. якщо вийде домовитись- скаргу попрошу прибрати.
Навіть більше. я ще в них замовлю!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.05.2016 at 10:03, zigorko сказано:

Там того шиферу,як кіт наплакав.Аби труба не замулилася.

Замість шиферу, чи щебня  для дренажу набагато краще кинути на дно ями з кіло костомах побільших.(ну порубати на двоє варто).Екологічний та ще й дуже поживний дренаж. Також варто кинути з десяток сатрих іржавих цвяхів. Кущ братиме сам скільки йому чого треба.Ну і попелом деревяним обсипати корінці та стінки ями при посадці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...