Перейти до змісту

все про виноград


Рекомендовані повідомлення

замовив собы ще 5 сортыв.
Адлер
Велес
Бажена
Ізюминка
Парижанка.
Хто такі вирощує, як враження?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер панове "знатоки" питання:

хочу придбати саджанці і відповідно висадити 3 сорти винограду -

  • зелений (жовтуватий можливо) солодкий
  • фіолетовий
  • синій

з описів в темі зацікавили Гарольд і Велес. а ви що порадите взяти і де??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зелений жовтуватий: гарольд, бажена,аркадія, к-ш 342

Рожевий: велес, лівія,преображеніє,віктор, пам'яті вчителя,ризамат( останній правда років п'ять треба чекати, поки зародить і добре вкривати. Але він того вартий)

Синій: пам'яті негруля, кодрянка, забава, вікінг.

В мене ростуть всі. Дещо цього року пробуватиму вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, kos1 сказано:

а чи можете продати під висадку зараз? бо хочу на цьому тижні висадити

Якщо у Вас ще не має винограду то можете зробити так як робив свого часу. Щоб не чекати 2-3 роки на перший врожай, 1 кущ винограду я купив дворічним саженцем у контейнері. посилання тут.  По коштах виходить дороговато, але ви отримуєте у рік посадки уже сигнальний врожай. На наступний рік отримаєте уже практично повноцінний врожай. 

   

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тільки вегетуючі саджанці, як на фото. Їх висаджувати можна буде тільки в середині травня, коли земля добре прогріється.

В мене було майже стовідсоткове вкорінення, тобі біля сотні саджанців різних сортів будуть зайві. Шукатиму їм гарних господарів)))) трохи пізніше викладу список сортів.

IMG_20160328_105821.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тільки вегетуючі саджанці, як на фото. Їх висаджувати можна буде тільки в середині травня, коли земля добре прогріється.

В мене було майже стовідсоткове вкорінення, тобі біля сотні саджанців різних сортів будуть зайві. Шукатиму їм гарних господарів)))) трохи пізніше викладу список сортів.

IMG_20160328_105821.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

26 хвилин тому, lanima сказано:

В мене тільки вегетуючі саджанці, як на фото. Їх висаджувати можна буде тільки в середині травня, коли земля добре прогріється.

В мене було майже стовідсоткове вкорінення, тобі біля сотні саджанців різних сортів будуть зайві. Шукатиму їм гарних господарів)))) трохи пізніше викладу список сортів.

Якщо матимете якісь "зайві" саджанці то теж був би не проти кількох штук спробувати посадити 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, lanima сказал:

В мене тільки вегетуючі саджанці, як на фото. Їх висаджувати можна буде тільки в середині травня, коли земля добре прогріється.

В мене було майже стовідсоткове вкорінення, тобі біля сотні саджанців різних сортів будуть зайві. Шукатиму їм гарних господарів)))) трохи пізніше викладу список сортів.

 якщо є  Гарольд і Велес , а ще якийсь синенький - готовий почекати.

давно хотів занятись виноградарством, а тут нарешті взявся втілювати бажання

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велес є. Гарольда немає. Замість гарольда можна взяти ландиш, арсеньєвский,цитронний. Ще є реа,лучистий, юпітер,міраж,русбол, флейм сідліс. Це все кишмиші))) просто на даний момент я не можу сказати скільки й чого в мене лишиться,бо ще не ссклала собі план посадки.

З синеньких можна стару добру кодрянку,забаву, велику,надію азос, памяті негруля. Знову ж таки зараз не скажу що лишиться.

Якщо вам потрібен сорт по принципу щось синеньке, біле рожеве ,без кісточок ))))) то обов'язково собі щось підберете.

Єдина порада: не купляйте на базарі. По перше дорого, по друге фіг зна що. Перевірено мною протягом десяти років.

На форум винограді є купа каталогів. Є з чого вибрати і в кого замовити.

http://forum.vinograd.info/showthread.php?t=10169

Я собі торік брала в ірича і загорулько. Гугл їхні сайти видає без проблем))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, bohgdan сказано:

Якщо у Вас ще не має винограду то можете зробити так як робив свого часу. Щоб не чекати 2-3 роки на перший врожай, 1 кущ винограду я купив дворічним саженцем у контейнері. посилання тут.  По коштах виходить дороговато, але ви отримуєте у рік посадки уже сигнальний врожай. На наступний рік отримаєте уже практично повноцінний врожай. 

   

В рєзнікова в каталозі є розділ" старі провірені сорти" для початківців саме якраз. Ціна майже символічна. Теж облизуюся собі ще на десяточок саджанців. Треба тільки для чоловіка придумати поважну причину, навіщо мені до моїх майже 500 саджанців ще десяток треба))))))

Можна каталога тут глянутиhttp://m.ok.ru/dk?st.cmd=friendMain&st.friendId=572113409961&_prevCmd=usersOnlySearch&tkn=2659

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 lanima,  я вже почекаю Ваш виноград, тільки залиште мені щось таке:

  • зелений 
  • фіолетовий
  • синій

щось солодке і по можливості без кісточок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, lanima сказано:

 Треба тільки для чоловіка придумати поважну причину, навіщо мені до моїх майже 500 саджанців ще десяток треба))))))

Читаю Вас і задумуюсь, чи не висадити собі ще  кілька рядочків, правда тут уже сам собі не можу пояснити для чого мені стільки винограду))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є технічні сорти- давайте мені, зроблю вино.

Поки пють із задоволенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є технічні сорти- давайте мені, зроблю вино.

Поки пють із задоволенням.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б придбав Юпитер США, якщо залишиться.

 

а поки питання

саджанці 3 рік. тобто виростив одну лозину, потім дві, і зараз думаю що то робити....

ростити з двох  чотири - чи вже цього року пробувати робити ніби плодову гілку і залишати всього 2 лозини постійно?
http://prntscr.com/aqw56s

на фото одна сторона куща

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dima4s сказано:

я б придбав Юпитер США, якщо залишиться.

 

а поки питання

саджанці 3 рік. тобто виростив одну лозину, потім дві, і зараз думаю що то робити....

ростити з двох  чотири - чи вже цього року пробувати робити ніби плодову гілку і залишати всього 2 лозини постійно?
http://prntscr.com/aqw56s

на фото одна сторона куща

Наскільки я розумію у Вас однополосна шпалера. у такому випадку я б на цей рік робив 2 лози. Та і  загалом, треба дивитись як у Вас там з сонцем чи варто узагалі робити 4 лози (чи не буде загущення).

Це звісно Ваша справа але я при схожому розміщенні планую робити усього 2 лози. отримаю кілька урожаїв, тоді буду дивитись по тому як дозріватиме. ще 2 лози ніколи не пізно доростити. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Dima4s сказано:

я б придбав Юпитер США, якщо залишиться.

 

а поки питання

саджанці 3 рік. тобто виростив одну лозину, потім дві, і зараз думаю що то робити....

ростити з двох  чотири - чи вже цього року пробувати робити ніби плодову гілку і залишати всього 2 лозини постійно?
http://prntscr.com/aqw56s

на фото одна сторона куща

В мене шість таких кущів, як ваш. Чикати точно не буду, щоб ще рік слинками давитися))) по одній лозі дорощуватиму з нижньої бруньки кожного пагона. Зверху лишу штук п'ять. Решту виламаю.  

Орієнтуюся по цій статті для розрахунку нагрузки http://www.vinograd-kriulya.com/attendance/raschet-nagruzki-kustov-vinograda.html

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи може бути що бруньки вимерзли, але з тої частини лози все ж щось виросте? чи її різати?  лоза в середині зелена і сік тече. але бруньки походу мертві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не вимерзли заміщаючі бруньки, то проростуть. Якщо ж вимерзли, то тільки від кореня.

Мій виноградник минулорічної посадки перезимував так собі. Укривав однорічки п'ятилітровими баклажками і землею. З одинадцяти кущів два будуть рости від кореня, бо бруньки мертві, це сорти Лівія і Пам'яті Смольнікова - були найслабшими в минулому році. На всіх інших надіюсь на сигналки в цьому році. 

До шпалери осінню руки не дійшли, тож буду робити її, мабуть аж після Великодня.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свої взагалі не накривала. Всі двохрічки виглядають зараз приблизно так

IMG_20160413_164038.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...