Перейти до змісту

Фестиваль популярної культури Kyiv Comic Сon


Thorgalll

Рекомендовані повідомлення

Это конечно не в Луцке, но думаю желающие найдутся.

1504007_550206725114736_1740985255575839877_n.jpg?oh=55054a666e800845a8fac07028231bb8&oe=55CF7830

Фестиваль популярної культури Kyiv Comic Сon вперше стартує в столиці

6-7 червня в Українському домі відбудеться фестиваль популярної культури Kyiv Comic Сon.

Хедлайнер фестивалю – зірка популярного серіалу «Вікінги» КЕТРІН ВІННІК.

Фестиваль складається з 10 тематичних блоків. Кіноблок заходу включатиме презентацію першого україно-польського кіно на основі коміксу Ігоря Баранька – «Максим Оса», а також зустріч із його творцями. На фестиваль завітають письменники-фантасти Макс Кідрук, Дара Корній, Олександр Михед та інші. У блоці відео-ігор, серед іншого, відбудеться турнір «Ліга дракона» з відеогри League of legends. Протягом двох днів фестивалю кожен відвідувач зможе спробувати себе в настільних іграх та ознайомитися із новинками цієї індустрії.

В рамках заходу заплановано презентації коміксів та книжок, майстер-класи художників та вручення призів переможцям конкурсу коміксів, оголошеного організаторами раніше. Обов’язковою частиною програми буде фудкорт та market place для профільних магазинів сувенірної продукції. Діти зможуть розважитися на ігровому майданчику та відвідати освітні заходи.

Фестиваль відкриється парадом косплеєрів, на яких чекають цінні подарунки за найкращі костюми. Головною темою заходу є формування образу супергероя: від літературного задуму, через втілення у графічному та діджитал малюнку, через створення анімації і 3D моделі до матеріального втілення супергероя у вигляді фігурки, роздрукованої на 3D принтері.

Kyiv Comic Con – це платформа, яка об’єднає поціновувачів популярної культури в Україні.

Організатори Kyiv Сomic Con мають на меті зробити фестиваль в Україні щорічним.

Сайт фестивалю:http://comiccon.kiev.ua/

Де: Український дім, вул.. Хрещатик, 2

Коли: 6-7 червня

Скільки: 100 грн. – один день заходу, 150 грн – 2 дні. (в дні фестивалю ціна може змінюватися).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікаво, щось я зовсім забув про цей захід. Взагалі комікси люблю з дитинства. От нещодавно придбав абсолют Watchmen, який хотів купити вже давно :) Я б не проти поїхати, якщо буде компанія. Але це потрібно зустрітись і обговорити деталі(коли, скільки, в який день і т.д. і т.п.). Давайте до мене в приват, якщо є бажаючі. Може щось організуємо.

P.S. Кетрін Віннік не буде до речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Кетрін Віннік не буде до речі.

Блін, дуже шкода... :_03:

Да, в последний момент прислала прислала письмо. Но обещалась на следующий год.

Кстати, Кетрин на самом деле Катерина Вінник =) Тут статья про неё

10928990_610668529068555_8664761506949790756_n.jpg?oh=311d4954b8e72168e2da38f6910f2af0&oe=55CB14B4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Але квитків на потяг лишалося маааало

Давайте зробимо тусовку Луцька на комік коні)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, багато хто питає про те, як можна придбати квитки на Kyiv Comic Con і скільки це коштує. Отож, відповідаємо:

1. ВАРТІСТЬ: 100 гривень на 1 (будь-який) день і 150 на 2 дні, якщо купуєте ДО фестивалю. НА фестивалі теж буде можливість придбати квиток на місці, але ціна буде вищою (скоріше за все).

2. Зараз є можливість придбати електронний квиток на сайтіhttp://comiccon.kiev.ua/, а також на наших сторінках у соцмережах (шукайте кнопку "Купити квиток"!). Можливо, до кінця тижня відкриємо продаж квитків оффлайн (слідкуйте за новинами).

3. Акредитація для журналістів: шукайте форму заявки тут:http://comiccon.kiev.ua/presi/, дедлайн - 29 травня. Від одного видання акредитуємо не більше 4 осіб.

10989179_611480025654072_3999968932622931059_n.jpg?oh=fd4de68240b0375ab83bfc5cedaa9f6d&oe=55C334F7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив білет на потяг(5 червня). На фестиваль ще не придбав, бо не виріш, буду день чи два у Києві. FunTom не їде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...