Перейти до змісту

Проблема з шатуном


Рекомендовані повідомлення

Проблема заключається в наступному : На правому шатуні де стоять зірки ,на місці запресування зірвало шліци і тепер зірка прокручується(фото додав) чи можливо якось виправити ситуацію??? шкода!!! шатун ще як новий! Шатун алюмієвий , зірки дюраль. Наперід ДЯКУЮ!.

post-15032-0-23171700-1430044945_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только сваркой обварить с двух сторон, но может появиться биение, как радиальное, так и осевое, и будет затирать цепь об рамку переклюка, проблемы с переключением. Да и сварка может обойтись в грн 100-150, так что овчинка не будет стоить выделки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только сваркой обварить с двух сторон, но может появиться биение, как радиальное, так и осевое, и будет затирать цепь об рамку переклюка, проблемы с переключением. Да и сварка может обойтись в грн 100-150, так что овчинка не будет стоить выделки.

и будет затирать цепь об рамку переклюка, проблемы с переключением. Не вказав, що мішати не буде! шатуни стояли на фіксі,на 2 зірці 48Т катав, переклюки не стоять) , можна тоді спробувати заварити якщо сварка обійдеться дешевше 100грн!!! , бо нові ,або б/у шатуни набагато дорощі! Або як варіант знайти похожі шатуни під зірку 48Т на 5 болтів, це реально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я думаю потрібно до хороших зварщиків заїхати і показати.

Рекомендую

0 (66) 790 58 20. Андрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я думаю потрібно до хороших зварщиків заїхати і показати.

Рекомендую

0 (66) 790 58 20. Андрій

Дзвонив по номеру, що ви дали Андрій відмовився варити! каже то діло "опасне" і гарантію не дасть)

Того завіз на дубенську там заварили нормально 10грн за 1см , але попередження були що зірки поведе трохи так і сталось, но вдалося вирівняти нормально надіюсь послужать ще!

Тему можна закрити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...