Перейти до змісту

Що подарити тещі, на день народження?


0003854546

Рекомендовані повідомлення

Що подарити тещі, на день народження? Подарунок від сім"ї вже купили. А це від зятя, бюджет 150-200 гривень. Шось цікаве і на згадку?

post-9880-0-73904100-1428693255_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ща почнеться

а в загальному купи квітів, парну кількість )))

Найменшу парну кількість)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б своїй тещі подарив

01.jpg

:0130: така вона в мене хороша .

В мене добра теща.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ща почнеться

а в загальному купи квітів, парну кількість )))

Найменшу парну кількість)

Щоб відразу порахувала і зраділа )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам краще знати, бо ніхто, з тих хто може щось порадить, знає уподобання Вашої тещі. Для початку, було б не погано знати її вік, освіту, місце проживання(село, місто).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б своїй тещі подарив

01.jpg

:0130: така вона в мене хороша .

В мене добра теща.....

Ех... везе ж людям ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, inhelp, Kiodinn,

Та щось ви дрібно радите - скажіть вже хай прикопає, щоб не мучилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам краще знати, бо ніхто, з тих хто може щось порадить, знає уподобання Вашої тещі. Для початку, було б не погано знати її вік, освіту, місце проживання(село, місто).

Вік 51 рік, проживає в селі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось. На 200 грн, думаю, домовитесь)

http://board.lutsk.u...lovu-krokodila/

шкода тварнини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, inhelp, Kiodinn,

Та щось ви дрібно радите - скажіть вже хай прикопає, щоб не мучилась.

Ні, в нього добра теща --- треба дійсно порадити щось нормальне... (а тема прикольна вийшла, автор - не ображайся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивна тенденція, все перетворювати в срач)))))) Людина просто спитала поради.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, inhelp, Kiodinn,

Та щось ви дрібно радите - скажіть вже хай прикопає, щоб не мучилась.

Ні, в нього добра теща --- треба дійсно порадити щось нормальне... (а тема прикольна вийшла, автор - не ображайся)

все в природі врівноважено - якщо в одного добра - то в іншого не зовсім.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є англійський гумор, не пойми про що, а тут чіткий український гумор)

Подарунок для тещі - то як пальцем в небо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам краще знати, бо ніхто, з тих хто може щось порадить, знає уподобання Вашої тещі. Для початку, було б не погано знати її вік, освіту, місце проживання(село, місто).

Вік 51 рік, проживає в селі.

Бюджет трохи маленький...... Як що полюбляє доглядати за квітами - гарний вазон, чи щось таке, що можна висадити в квітнику, благо,зараз саме час для висадки квітів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ще б порадив ікону ( в селі люди більше до церкви ходять ) - і представ . що скоріше всього вона буде перед всіма вихвалятись який в неї зать хороший -- після такого подарунку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам краще знати, бо ніхто, з тих хто може щось порадить, знає уподобання Вашої тещі. Для початку, було б не погано знати її вік, освіту, місце проживання(село, місто).

Вік 51 рік, проживає в селі.

Бюджет трохи маленький...... Як що полюбляє доглядати за квітами - гарний вазон, чи щось таке, що можна висадити в квітнику, благо,зараз саме час для висадки квітів.

Подарунок від сім"ї вже купили. А це від зятя, бюджет 150-200 гривень. Шось цікаве і на згадку? по суті подарунок вже є треба щось докупити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам краще знати, бо ніхто, з тих хто може щось порадить, знає уподобання Вашої тещі. Для початку, було б не погано знати її вік, освіту, місце проживання(село, місто).

Вік 51 рік, проживає в селі.

Бюджет трохи маленький...... Як що полюбляє доглядати за квітами - гарний вазон, чи щось таке, що можна висадити в квітнику, благо,зараз саме час для висадки квітів.

Подарунок від сім"ї вже купили. А це від зятя, бюджет 150-200 гривень. Шось цікаве і на згадку? по суті подарунок вже є треба щось докупити.

А який подарунок ??? Бо якщо купили вазон. то можна як доповнення --- подарувати горщик... (щось суміжне)

або ще так...

84939753_26.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подарунок від сім"ї вже купили. А це від зятя, бюджет 150-200 гривень. Шось цікаве і на згадку? по суті подарунок вже є треба щось докупити.

Я й мав на увазі, вазон, чи квіти у квітник від зятя. Квіти будуть цвісти, теща буде згадувати Вас, ще й подружкам хвалитись, що це зять подарував.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...