Перейти до змісту

"Нічна Варта". Робота Групи Швидкого Реагування Самооборони Волині


odna

Рекомендовані повідомлення

7 годин тому, Itzamna сказано:

Старався ж двобоко, щоб ідейні не догнали, а не ідейні промовчали :)

в тебе получилось :)
На другому році роботи ГШР у мене зникли всі пояснення, що грунтуються не на меркантильності. За чєй щьот банкєт? Смисл просто так ДВА роки кататись по ночах, спілкуватись з пияками, наркоманами, блеадями, мусорами? Тим більше якщо вже півроку це ж роблять пріусо-ппсніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь
7 hours ago, Dream said:

в тебе получилось :)
На другому році роботи ГШР у мене зникли всі пояснення, що грунтуються не на меркантильності. За чєй щьот банкєт? Смисл просто так ДВА роки кататись по ночах, спілкуватись з пияками, наркоманами, блеадями, мусорами? Тим більше якщо вже півроку це ж роблять пріусо-ппсніки.

хтось свої приховані фантазії реалізовує – можна людей бити троха, чи командувати

хтось від армії косить (їх же ніби не мобілізовують)

і всі дружно працюють на результат наступних виборів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ви опреділяйтесь з питанням: чому їздять чи за чий рахунок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене вганють в ступор такі дебільні питання від людей, які мене знають особисто. 

Нічого не хочеться пояснювати і тим більше доводити.

Соромітник.. ти довбойоб? Що ти мелеш? Яке косять? 

Я особисто контрактник резерву ЗСУ зі званням і нагородами від міліції, організації учасників АТО і церви.

Тошнить блядь вже від тої дурної мови.

 

З.І. Лайкнуло 6... таких самих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все як завжди 

*Ни одно доброе дело не останется безнаказанным* (с)

Ну і Шапокляк співала правильно :

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Lexx_Giant сказано:

Мене вганють в ступор такі дебільні питання від людей, які мене знають особисто. 

Нічого не хочеться пояснювати і тим більше доводити.

Соромітник.. ти довбойоб? Що ти мелеш? Яке косять? 

Я особисто контрактник резерву ЗСУ зі званням і нагородами від міліції, організації учасників АТО і церви.

Тошнить блядь вже від тої дурної мови.

 

З.І. Лайкнуло 6... таких самих.

Я думав, що @Соромітник писав в переносному значенні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@alexvvv нє, в прямому писав... ти ж бачиш які агресивні, а де їм ту агресію дівати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Lexx_Giant сказано:

Мене вганють в ступор такі дебільні питання від людей, які мене знають особисто. 

Нічого не хочеться пояснювати і тим більше доводити.

Соромітник.. ти довбойоб? Що ти мелеш? Яке косять? 

Я особисто контрактник резерву ЗСУ зі званням і нагородами від міліції, організації учасників АТО і церви.

Тошнить блядь вже від тої дурної мови.

З.І. Лайкнуло 6... таких самих.

Я не адвокат Соромітника.

Може Ви особисто знайомі і таке спілкування у Вашому колі нормальне. Мене не обходить.

Але:

1) Хіба він (Соромітник) звертався до когось персонально?

2) Ви так твердо впевнені у всьому складі СО?

3) Ви так твердо впевнені у тих шістьох, що лайкнули?

Сумно те, що питання з якого все почалося так і лишилось відкритим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Соромітник сказано:

@alexvvv нє, в прямому писав... ти ж бачиш які агресивні, а де їм ту агресію дівати ?

Ну це капєц, тоді дійсно важко розібратись хто тут правий. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Demeter не переймайся, їм срати

@alexvvv а кому то треба ? хіба від цього щось зміниться ? Добре що люди потроху прозрівають і починають ставити правильні запитання. Але їх мало, дуже мало.

P.S.: підозрюю що тему створювали не для обговорення (хоч це ніде і не вказано), тому пропоную в ній не оффтопити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Соромітник сказал:

Добре що люди потроху прозрівають

Важко мабуть отак жити, з вічно  широкорозплющеними очима навикаті, навіть увісні

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, MANJAK11 said:

Важко мабуть отак жити, з вічно  широкорозплющеними очима навикаті, навіть увісні

поняття не маю, розкажи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Соромітник сказал:

поняття не маю, розкажи

та не встидайся, ти  ж всіх і все наскрізь бачиш, а без таких очей, як на відео, це неможливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, тобі по ходу цікаво позадавати провокуючі питання, а не отримати на них відповіді, ібо відповідати на такі питання тут ніхто не має намірів. А якщо хтось і відповість, то в тебе з'явиться ще кілька подібних питань. і так до безкінечності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, difoto сказано:

Так ви опреділяйтесь з питанням: чому їздять чи за чий рахунок?

обидва питання хороші :)  У 2014-15 рр. відповідь на них була для мене очевидною - криза в органах мвс, держуправління блаблабла і треба були добровольці (читай - дружинники).

 

Якщо такі прості питання у відповідь викликають агресію, значить питання правильні. Хіба нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тих, кому задають провокуючі, незручні чи "неправильні" запитання, як правильно називати - дебілофіли чи дебілофоби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Vadimm сказано:

відповідати на такі питання тут ніхто не має намірів

А де можуть відповісти на такі питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Dream said:

@Соромітник і всьо за свій щьот? #нєвєрю :)

А я вірю. Ну от візьмемо для прикладу доньку Діфото (усі мої припущення базуються на його дописах тут на борді). Як на мене, у дівчини з'явилася мрія - працювати копом. Проходила відбір у патрульну службу, не пройшла, але зарахована до резерву, і можливо скоро потрапить до лав правоохоронців. 

Для неї чергування в ГШР - це як виробнича практика, підготовчі курси, на яких вона здобуває безцінний практичний досвід. І я цілком допускаю, що вона частину своєї зарплатні фармацевта (здається, можу помилятися) віддає на бензин чи ТО автомобілів, на яких їздять групи. Тобто з власної кишені співфінансує своє "виробниче" навчання і витрачає свій вільний час, щоб потім, коли стане копом, їй було "легше" працювати.

 

Не думали про такі "меркантильні" інтереси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

Не думали про такі "меркантильні" інтереси?

думав і їх розумію. Для них є пояснення - "юнацький максималізм". Ключове тут - "юнацький".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте зустрінемось зі мною і комендирами груп і запитаєте в очі, а заодно і про довіру поспілкуємось. 

Чекатиму в пятницю о 20:00 всіх охочих в штабі самооборони за адресою пр. Перемоги ,14.. 2-ий поверх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Lexx_Giant сказал:

А давайте зустрінемось зі мною і комендирами груп і запитаєте в очі, а заодно і про довіру поспілкуємось. 

Чекатиму в пятницю о 20:00 всіх охочих в штабі самооборони за адресою пр. Перемоги ,14.. 2-ий поверх.

Від цих слів Дрім і інші мають навальохати у штани?

Цитата

контрактник резерву ЗСУ

Це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Lexx_Giant сказано:

А давайте зустрінемось зі мною і комендирами груп і запитаєте в очі, а заодно і про довіру поспілкуємось. 

Так собі і уявив: приходжу, наприклад, я, кажу "добрий день" компанії хлопців в камуфляжі і питаю "за чиї кошти, хлопці, їздите і для чого, якщо вже є поліція?". Мінімум у відповідь почую "яка твоя справа?", максимум "авторитетом задавлять" :) І все завершиться тим, що у тебе в статусі, - "ГФ "Самооборона" запрошує до нічного патрулювання міст".
От тільки я не розумію про яку "довіру" мова?

...згадав "зломані списи" коли Plum виклав фотки у фб де самооборона ставила авто на трикутнику безпеки біля шайби. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задаючи питання іншим, дайте відповідь собі на одне питання. Що я зробив для свого міста і України, поки йде війна? І на друге.. Скількох 200-х я зустрів, віддав шану і провів в останню дорогу? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Lexx_Giant сказано:

Що я зробив для свого міста і України, поки йде війна?

Роблю те, що я вмію, якнайкраще, імхо.
 

1 хвилина тому, Lexx_Giant сказано:

Скількох 200-х я зустрів, віддав шану і провів в останню дорогу? 

Якщо рахувати небесну сотню, то двох. 

Я відповів. Your turn.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...