Перейти до змісту

Відкрита лекція: SEO-оптимізація


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Проект Луцького ІТ-кластеру Edu up: Лекція для студентів на тему "SEO-оптимізація", рекомендації, чорне/біле/сіре SEO.

Участь - безкоштовна. Обов*язкова попередня реєстраціяhttp://goo.gl/9iaszW

Лектор: сео спеціаліст InternetDevels

Шихалов Олег Вікторович

Досвід - 4 роки

У рамках проекту Edu-Up від Луцького ІТ-кластеру стартував цикл лекцій та практикумів для студентів СНУ та всіх охочих дізнатися більше про веб від ІТ-спеціалістів.

Перша відкрита лекція відбулася 19 березня 2015 року на базі математичного факультету СНУ ім. Лесі Українки.

Старт о 16:35

Адреса: Луцьк, вул. Потапова, 9. 2-й поверх, аудиторія №С-15

Нагадаємо, 2 березня під час зустрічі з викладацьким колективом СНУ та ЛНТУ представники ЛУцького ІТ-кластеру домовилися про співпрацю з університетами.

Довідково:

Проект Edu Up спрямований на оновлення та актуалізацію навчальних програм, дотичних до ІТ, у луцьких вишах. Однією з основних цілей діяльності ІТ-кластеру наразі є збільшення абітурієнтів на потоках ІТ-спеціальностей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А лекція, власне, коли? :_08:

!Старт о 16:35!

А Я ИДУУУУУ!!!! :)

ахаха а дата? Где? :)

Старт о 16:35

Адреса: Луцьк, вул. Потапова, 9. 2-й поверх, аудиторія №С-15

Сьогодні
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було цікаво. Головне, стало остаточно зрозуміло, що все, що я роблю - робиться правильно. Та й взагалі, побачити SEO-шника "вживу" - рідкісне видовище :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще мені так було мі-мі-мі, коли слухачі згадували про Борду як про приклад)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. Зайчики, відео буде на ютуб каналі, проте не ВЖЕВЧОРААААА!, а трішки згодом )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за органцію лекції по SEO. Як для початкового рівня, загального розуміння що таке SEO було розказано досить зрозуміло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Классная лекция. Сеушник-докладчик тоже норм ) Прикольно вышло с одинаковыми картинками )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем привет!

Лекция была просто ознакомительная, и в первую очередь была расчитана больше на студентов и на неосведомленных людей, которым интересно ИТ направление.

Прошаренные чуваки возможно для себя ничего нового не узнали, но по крайней мере было очень приятно уведеть и поздароваться с людьми из родного города, которые тоже знакомы с seo!

Первый блин комом... старался, переживал, спешил, вот и наплужил с картинками)))

Хочу всех поблагодарить за приятную и интересную аудиторию.

Кстати, можем на пивко как нибудь встретиться пообщаться)

PS: Кстати, я с другом (юзабилити-проектировщиком) давно вынашиваем идею организовать ИТ кафе - SEO vs & Usability... думаю скоро увидите анонс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем привет!

Лекция была просто ознакомительная, и в первую очередь была расчитана больше на студентов и на неосведомленных людей, которым интересно ИТ направление.

Прошаренные чуваки возможно для себя ничего нового не узнали, но по крайней мере было очень приятно уведеть и поздароваться с людьми из родного города, которые тоже знакомы с seo!

Первый блин комом... старался, переживал, спешил, вот и наплужил с картинками)))

Хочу всех поблагодарить за приятную и интересную аудиторию.

Кстати, можем на пивко как нибудь встретиться пообщаться)

PS: Кстати, я с другом (юзабилити-проектировщиком) давно вынашиваем идею организовать ИТ кафе - SEO vs & Usability... думаю скоро увидите анонс.

Я так розумію, що Ви виступали. Оргам раджу на майбутнє більш детальніше розписувати, про що буде йтись в лекції, щоб не витрачати свій час на те, що, можливо, ти вже знаєш. Цінуйте слухачів своїх. Ну і чекаю відео лекції :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Яке посилання? Лекцію обіцяли - лекція була. ЩО за претензії взагалі? О_о

Лекція про СЕО буде 22 квітня (у середу).

Деталі https://www.facebook.com/LutskIT

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. Зайчики, відео буде на ютуб каналі, проте не ВЖЕВЧОРААААА!, а трішки згодом )

Мова про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. Зайчики, відео буде на ютуб каналі, проте не ВЖЕВЧОРААААА!, а трішки згодом )

Мова про це.

проте не ВЖЕВЧОРААААА!, а трішки згодом )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки лекції в вишах плануються до кінця навчального року, певно буде краще створити ЄДИНУ тему, де будуть новини про лекції, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда... Ще б матеріали (презентації) з цих лекції сюди або на сайт ЛІТАКАа у відкритий доступ, ну і плюс відео лекцій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда... Ще б матеріали (презентації) з цих лекції сюди або на сайт ЛІТАКАа у відкритий доступ, ну і плюс відео лекцій

Матеріали (презентації лекторів - за їх згоди) будуть на сайті після закінчення лекцій (вони ще будуть в травні та частині червня - до кінця навч.року).

З відео печаль - як виявилося, якість не дуже, тому й не знімаємо більше відео лекцій :(.

п.с. Якщо буде достатньо бажаючих, можна буде подумати про організацію тренінгів у позаробочий час (оскільки зараз ЦА лекцій - студенти, то й час для їх проведення лекційний).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...