Перейти до змісту

Дробилка (Измельчитель веток "Гризли")


timurlan

Рекомендовані повідомлення

Гуляючи по просторам интернету знайшов таку штуковину, дуже класна штука, хоча трошки потребує модернізації) вияснивши що вона коштує "як збитий самальот" вирішив можливо хтось зможе виточити самі вали та шестарні, а все остальне думаю дам ради сам.

Дуже класна річ, тим більше, що того добра (веток) в нас навалом.

Силкі на фото і відео чувака який зробив цю штуку.

Відео

Фото https://cloud.mail.r...0b15a19a/Гризли

338137dcd4d7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився відео, як на мене непрактична і небезпечна для життя штука.

Не дай Бог схопить за рукав чи руку, а полінами що вилітають назад може прибити.

Такі відходи не зовсім доцільно і зручно використовувати для отоплення, а для виробництва брикетів вони занадто крупні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився відео, як на мене непрактична і небезпечна для життя штука.

Не дай Бог схопить за рукав чи руку, а полінами що вилітають назад може прибити.

Такі відходи не зовсім доцільно і зручно використовувати для отоплення, а для виробництва брикетів вони занадто крупні

Так и без руки остаться не долго :0157:

Вот этот вариант куда безопасней:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас в ЖЕУ схожа штука встановлена на причеп до трактора, та працюють з нею люди, яких я жодного разу тверезими не бачив. й нічого, всі живі та руки-пальці на місті. так що не така вже штука небезпечна. але в них "гризлі" гризе на дрібну тріску, відлетіти щось може хіба у зворотньому напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас в ЖЕУ схожа штука встановлена на причеп до трактора, та працюють з нею люди, яких я жодного разу тверезими не бачив. й нічого, всі живі та руки-пальці на місті. так що не така вже штука небезпечна. але в них "гризлі" гризе на дрібну тріску, відлетіти щось може хіба у зворотньому напрямку.

У нас і палка часто стріляє. Якщо не знаєш, що комусь руку "погризло", це не означає, що такого не було.

Пристрій, наведений ТС, меганебезпечний:

1. Велика ймовірність засмоктати гілками під ножі

2. Можливість накрутити одяг шестерні збоку

3. Можливість травмуватися відлітаючими гілками.

А про небезпеку для дітей я взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас і палка часто стріляє. Якщо не знаєш, що комусь руку "погризло", це не означає, що такого не було. Пристрій, наведений ТС, меганебезпечний: 1. Велика ймовірність засмоктати гілками під ножі 2. Можливість накрутити одяг шестерні збоку 3. Можливість травмуватися відлітаючими гілками. А про небезпеку для дітей я взагалі мовчу.

Не спорю, не сама безпечна штука, але наведу вам ще приклад: а знаєте ви яка небезпечна кулькува ручка/олівець? Страшно подумати що може статися коли не обережно поводитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас і палка часто стріляє. Якщо не знаєш, що комусь руку "погризло", це не означає, що такого не було. Пристрій, наведений ТС, меганебезпечний: 1. Велика ймовірність засмоктати гілками під ножі 2. Можливість накрутити одяг шестерні збоку 3. Можливість травмуватися відлітаючими гілками. А про небезпеку для дітей я взагалі мовчу.

Не спорю, не сама безпечна штука, але наведу вам ще приклад: а знаєте ви яка небезпечна кулькува ручка/олівець? Страшно подумати що може статися коли не обережно поводитись

Ото так приклади! Як це можна з необержності поранитися кульковою ручкою. хіба що забути на дивані в складках піднятою вертикально вверх і з розгону сісти. Хоча для деяких це скоріш буде приємна несподіванка :)

Але все ж:

- чи можна підвищити безпеку кулькової ручки не змінивши його цільове використання? Відповідь: ні.

- чи може спричинити з необережного поводження ручкою летальний випадок? Відповідь: ні

- чи можна підвищити безпеку подрібнювача не змінивши його цільове використання? Відповідь: так, встановити кожухи.

- чи може спричинити з необережного поводження подрібнювачем летальний випадок? Відповідь: так, і дуже легко, зачепить гілкою і втягне під ножі, там навіть кнопки, такої великої червоної немає, щоб хтось міг зупинити сіє чудо засмоктування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж на початку писав, що над нею потрібно до працювати, там де закидаються гілки зробити жолоб і все буде ок.

ще знайщов чудовий приклад ось силка від дядя Максимма

ось як він буде виглядати удосконалений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю що хороші дробилки виготовляють в с.Пальче.То може вони й виточать шестерні та інші деталі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шестерні шукаю від трактора т 25 з коробки передач, плиту 20мм теж заказав мають привезти потрібно найти толкового токара виточити осі втулкі та ножі.

Якщо маєш номер то давай подзвоню запитаю в с.Пальче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шестерні шукаю від трактора т 25 з коробки передач, плиту 20мм теж заказав мають привезти потрібно найти толкового токара виточити осі втулкі та ножі.

Якщо маєш номер то давай подзвоню запитаю в с.Пальче

  • +380 (67) 332-77-62

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дякую за увагу до мого проекта

з безпекою питання вирішене давно

ось так подрібнювач виглядає сьгодні, а найближчим часом побачите і свіже відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за увагу до мого проекта

з безпекою питання вирішене давно

ось так подрібнювач виглядає сьгодні, а найближчим часом побачите і свіже відео

І де воно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за увагу до мого проекта

з безпекою питання вирішене давно

ось так подрібнювач виглядає сьгодні, а найближчим часом побачите і свіже відео

І де воно?

Вчора не встиг, щас викладу фото

upload_-1.jpg

А основна тема знаходиться тут:http://www.grizzly.o...5&t=3&start=120

ще декілька фото

upload_-1.jpg

upload_-1.jpg

upload_-1.jpg

upload_-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Valeriy.Kiev, не буду оригінальним, озвучте ціну публічно, в баксах євро, поагрегатно, під ключ, ще варіант\и, бо 3/4 форуму проекта - мова про ту ж саму ціну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Яка потрібна штука і мульчу тобі робе і гілля на валяється

Судячи з повідмлень, автор мабуть на фото... вибачте що не по темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю що хороші дробилки виготовляють в с.Пальче.То може вони й виточать шестерні та інші деталі?

http://www.youtube.com/watch?v=etXJiJN_zBM

(050) 434 06 02

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

перший вариант що я наводив, так званий "інженер проекту" Валерій хотів 600 доларів без приводного мотоблоку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...