Перейти до змісту

Перше авто... Doblo, Kangoo, Combo


oleroy

Рекомендовані повідомлення

Подумую придбати тазіка, досвіду немає взагалі, крім автошколи, отже навчальна машина. Хочеться практичну, неломучу, економну машинку.

Подабається Golf3, але зупиняє вік машини. Тому дивлюсь на черевички, за ті ж гроші на десяток років молодші.

Може хтось має досвід з черевичками, знаєте їх темні сторони. Звичайно ж пасажир!!! Але який? Бюджет +/- 4000$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

канго тільки 1,9 простий дизель або 1,9TDi, дешеві запчастини, 1,5 не здумай брати. я на них зуби зїв за кілька років штук 30 продав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бери гольфа і не думай, за 3500 візьмеш 500 вкладеш і будеш мати. Бо якщо і черевика знайдеш за такі гроші, то там, вкладати прийдеться більше. Та і нормальних вже нема, один хлам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться практичну, неломучу, економну машинку.

Звичайно ж пасажир!!!Бюджет +/- 4000$

І я так хочу :0160: , але такого не буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддерживаю кенгуру 1.9. Хотя в каждой модели есть свои + и - . У добло к примеру огромным + есть наличие рессор, комбо удобен в салоне. Вообщем перечень можно продолжать долго. После десятка-другого отремонтированых машин (кенгуру, добло и комбо), я таки склоняюсь в сторону кенгуру с мотором 1.9 и желательно не tdi. Да тупинькая, но одним гемором меньше )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

канго тільки 1,9 простий дизель або 1,9TDi, дешеві запчастини, 1,5 не здумай брати. я на них зуби зїв за кілька років штук 30 продав.

І знав жеш шо 1,5 хєрня, а людям продавав і продавав :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в свою чергу поставлю плюс добло, мав 2 таких з мотором 1.3, на першому відїздив 30 тисяч без проблем і продав через обставини, на другому вже проїхав 40тис і їжджу далі, гемору не мав ні з першим ні з дрвгим, економний 5л в середньому шо траса шо місто, довга база, вантажив максимум 900кг, завантажений 100кмг їде без проблем, да доречі забув тільки що рік 2007 трохи не вписується у бюджет автора теми

п.с. довга база рулить))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю добліка також 2007року довольний економія пального 1.3 мультік але великій мінус деруть за запчастини подекуди дорожче за мерса виходить по залізякам а машинка клас раджу підшкрябати ще грошенят і купити добліка хоча це моя думка.Кенгуру меньша за добліка нетака простора як доблік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От пишуть добло здоровий. Я при своєму рості майже 2 м. в кенгу почуваюсь набагато комфортніше ніж в добло. Здоровий але сидіти в ньому на пасажирі чи взаді це звіздец в ланосі більше місця на пасажирі було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їзджу на Кангу 1,9D

з мінусів -

всі вони пробігли 300 тис+ км,

проблеми з рециркуляцією картерних газів,

підтікає сальник куліси КПП,

можуть бути просівші торсіони,

до 2000р.в. кузов часто гниленький попадає,

при пошкодженні пильника внутрішнього шруса - витікає масло з кпп

розбиваються замки задніх дверей,

погана шумоізоляція авто,

із вашого переліку, в Кангу найменший об"єм багажа і наменша вантажопійомність

+++

мягка підвіска

оцинкований кузов,

проста і ремонтопригодна підвіска,

непримхливий 1,9 двигун,

високій кліренс

хороший огляд

Комбо - цікавіший салон, посадка як в легковушки, але більш вибагливіші дизельні двигуни..

Добло - задня підвіска ресорна - некомфортна для перевезення пасажирів, салон на любителя...

все вище написано - мої спостереження і моя власна думка:)

з.і. при однаковій ціні, комплектації, року випуску - вибав би Комбо з двигуном 1,7DTI Isuzu ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От пишуть добло здоровий. Я при своєму рості майже 2 м. в кенгу почуваюсь набагато комфортніше ніж в добло. Здоровий але сидіти в ньому на пасажирі чи взаді це звіздец в ланосі більше місця на пасажирі було.

це про буду пишуть - здоровий. а ти в кабіні рулиш..

4к це бюджет 2003-2005 років груза із трішки проблемами )

Хочеш авто - пиши в приват, підберу щось путнє )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні на авторинку... :_31: Треба збільшувати бюджет

По власному досвіду тобі скажу маєш 4тис. ходиш дивишся за 5-6тис. маєш 10тис дивишся на 12-15тис! така людська натрура! Дам тобі одну пораду універсальну! Візьми якогось родича знайомого(якому довіряєш) хай за пару грошей(дати йому) вибери більш менш підходящий варіант!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні на авторинку... :_31: Треба збільшувати бюджет

По власному досвіду тобі скажу маєш 4тис. ходиш дивишся за 5-6тис. маєш 10тис дивишся на 12-15тис! така людська натрура! Дам тобі одну пораду універсальну! Візьми якогось родича знайомого(якому довіряєш) хай за пару грошей(дати йому) вибери більш менш підходящий варіант!

Найбільше приглянувся Kangoo в кузові 2004+ років. А такі від 4600 на старті, щось краще 5000+

Хочеться 1.9 звичайний дизельок, та після рейсталу пішли всі 1.5dci, і тут непонятка... В одного без проблем проїздив 70000км, у інших двох турбіни і форсунки як розхідники. Типу пальне неякісне, а в 1.9 хоч з трактора заливай :)

Звичайно ж маю знайомого "ганялу", який вже буде і недоліки шукати і ціну збивати. А також стенд і діагностика. Але спочатку потрібно вибрати авто яке до душі припаде.

Чому тему створив? Тому, що в кожного своя думка і вподобання відносно того чи іншого черевичка (типу колись проїхався і вже може порадити), а мене цікавить досвід власників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні на авторинку... :_31: Треба збільшувати бюджет

По власному досвіду тобі скажу маєш 4тис. ходиш дивишся за 5-6тис. маєш 10тис дивишся на 12-15тис! така людська натрура! Дам тобі одну пораду універсальну! Візьми якогось родича знайомого(якому довіряєш) хай за пару грошей(дати йому) вибери більш менш підходящий варіант!

Найбільше приглянувся Kangoo в кузові 2004+ років. А такі від 4600 на старті, щось краще 5000+

Хочеться 1.9 звичайний дизельок, та після рейсталу пішли всі 1.5dci, і тут непонятка... В одного без проблем проїздив 70000км, у інших двох турбіни і форсунки як розхідники. Типу пальне неякісне, а в 1.9 хоч з трактора заливай :)

Звичайно ж маю знайомого "ганялу", який вже буде і недоліки шукати і ціну збивати. А також стенд і діагностика. Але спочатку потрібно вибрати авто яке до душі припаде.

Чому тему створив? Тому, що в кожного своя думка і вподобання відносно того чи іншого черевичка (типу колись проїхався і вже може порадити), а мене цікавить досвід власників.

на ринку авто лише кенгу, добло і комбо продається ?

на інші не дивився ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще добавлю трохи)))

ще як шукав собі машину, вибирав також між добло і кенгу, спочатку схилявся до канго(це вже було після токо чк першого доблика продав), так от канго аналогічних років в середньому на 1000баксів дешевший був тому і обирав канго, але як проїхався на кількох варіантах мені той канго взагалі не сподобався, в салоні якийсь маленький і іграшковий порівняно з добло, дці60 їде слабше за добло 1.3 мультіджет, буди практично нема рівняючи з максібазою добло, коротше купив добло з пробігом 60тис реальних і ненаратуюсь (тьфу тьфу тьфу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За великою будою не гонюсь, ще не їздив на жодному, можливо вибір зміниться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше авто...

досвіду немає взагалі, крім автошколи, отже навчальна машина.

Doblo, Kangoo, Combo

Якось воно не сумісно.

Я для такого випадку брав 9-ку. Для "навчитися" - саме то. Поб'єш фару чи стопа, бо "досвіду немає взагалі, крім автошколи" - вкладешся у 100 грн НОВЕ скло на фару. + поставити. І його вагон є.

А цокнеш Добло чи Кадіка, то це не буде 4 бакса, як скло до 9-ки. Це додай ноліка, чи помнож 2-3.

І так само із усіма запчастинами.

Але це моя суб'єктивна думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І вона є вірна. Не розумію масового психозу з цими недовантажівками чи горбатими легковиками.

Обирай Гольфа, або радянську класику. Набравшись досвіду вірно поставиш пріорітери при купівлі саме для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Я для такого випадку брав 9-ку. Для "навчитися" - саме то<br />
<br /></p>

Такоїж думки.

Жень, не наша тема), у нас свій клюб є.

По темі. Розказували люди: купив чоловік для дружини добло, так, щоб вчилась їздити, після автошколи. ТС, при всій повазі до того, як ти їздиш, поцікався яка ціна на щеплення, коробку і т.д. Наші поради, а гроші твої... Думай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію масового психозу з цими недовантажівками чи горбатими легковиками.

Я планую пересідати з автокласики совкового автопрому на щось інше, цікавіше. Між іншим, була цікава тема :)

Жень, не наша тема), у нас свій клюб є.

І наша трошки теж. Хоча, хтось вчився, можливо, одразу на ML350 чи на новій CIVIK. Але все одно - якесь авто колись було першим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...