Перейти до змісту

Time lapse Луцьк


inhelp

Рекомендовані повідомлення

Time lapse в Луцьку

Чувак, я тебе розчарую!

Є набагато цікавіші проекти!!1 І да, Луцьк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любой более-менее состоявшийся проект начинался с худо-бедненького этюда.

Вместо того, чтобы обсирать - поддержали бы лучше человека, замотивировали к развитию.

P.S.

Давно нет желания выставлять на этом ресурсе какие-либо работы. И думаю, вряд ли появится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любой более-менее состоявшийся проект начинался с худо-бедненького этюда.

Вместо того, чтобы обсирать - поддержали бы лучше человека, замотивировали к развитию.

P.S.

Давно нет желания выставлять на этом ресурсе какие-либо работы. И думаю, вряд ли появится.

тобто якщо не подобаєтся, то треба всерівно казати, що кльово ? Непереварюю цю якість в людях. Треба казати правду, на крайняк просто змовчати.

Якщо людина загодя змотивована то ніякі обсирання її не зупинять, *только выправка строже* (с) , а якщо обсирання (особливо необосноване) невідомих людей зупиняє, ще ц на самому початку, то може то й на краще ? (не можешь ср*ть, не мучай *опу) . Женя виклав В РАЗИ краще відео, є до чого як мінімум рости ТСу, якщо є бажання звичайно.

ЗІ

Може то й на краще що нема бажання. Всі залишатся при своїх. Правда прозвучало то так ніби : а в мене є мафинка, але я вам її не покажу бо ви бякі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом не погано, лише затягнуто. Сюжет максимум на хвилину.

Вместо того, чтобы обсирать - поддержали бы лучше человека, замотивировали к развитию.

Містечковість дається взнаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клёво? Кто-то сказал, что это клёво?

Правду нужно говорить. Но её нужно уметь говорить. Вырастите, наконец, из возраста_КГ/АМ.

И если вам лично похер на критику - не думайте, что все такие толстокожие. Быть может, автор и сам не уверен в качестве отснятого материала, запостил это после недели раздумий - а тут ещё вы его добиваете.

Смолчать многие могут? Далеко не все. А зачем - это же форум, тут так принято, давай погоним ;)

Можно было сформулировать своё "фе" хотя бы вот так:

"В принципе, интересно, как для первой попытки. А если ты попробуешь снять это в солнечный день и с другого места - может получиться гораздо красочнее и интереснее.

Да, для фиксации транспортного потока на выбранной улице получилось неплохо. Но, знаешь ли, зрителю скучно больше десяти секунд наблюдать за однотипной картинкой - он же не видео с камеры наблюдения просматривает. Поэтому попробуй менять точки съёмки, а после съёмки смонтируй это в одно видео.

Все мы видим мир по-своему. Это нормально. Но ты же знаешь, что свой кругозор нужно расширять. Поэтому посмотри работы других в этом же жанре, из них можно почерпнуть много идей..."

P.S.

Всё, что делается - делается к лучшему. Главное вовремя это понять ;)

А нежелание основано на том, что форум ни разу не заточен под тематику работ. Ведь на любую из них будет лишь пара толковых комментариев. Но куда проще спросить авторов этих комментов напрямую. Или же воспользоваться действительно тематическим форумом.

Вот и всё, а не какие-то непонятно зачем придуманные "бяки" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно было сформулировать своё "фе" хотя бы вот так: "В принципе, интересно, как для первой попытки. А если ты попробуешь снять это в солнечный день и с другого места - может получиться гораздо красочнее и интереснее. Да, для фиксации транспортного потока на выбранной улице получилось неплохо. Но, знаешь ли, зрителю скучно больше десяти секунд наблюдать за однотипной картинкой - он же не видео с камеры наблюдения просматривает. Поэтому попробуй менять точки съёмки, а после съёмки смонтируй это в одно видео. Все мы видим мир по-своему. Это нормально. Но ты же знаешь, что свой кругозор нужно расширять. Поэтому посмотри работы других в этом же жанре, из них можно почерпнуть много идей..."

А можна було не мозолоти пальці об клаву і на писати :

Бідненько)

Тобто після цієї фрази, автор мав би задуматися

Чому?

А де побачити "не бідненько".? А як зробити не бідненько?

Іпоставити собі ще кільканадцять запитань, щоб мати напрямок для розвитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да. Краткость - сестра таланта. Но лучше тогда было вообще молча проскроллить - зачем пальцы утруждать, ими ещё в носу ковыряться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео ніякої художньої цінності не представляє, тим паче технічної (очевидно що автор мав би позиціонувати його як таке). було б цікавіше якби він розказав за прошивку і способи керування фотоапаратом.

згоден з ursa, через обсираловки часом не охота шось тут виставляти.

але не згоден що треба хвалити, якшо хвалити нема чого.

MANJAK11, щоб не звучало так ніби хвалимся тим, що нема, чи не хвалимся тим, що ніби є, то власне відео вже будем представляти конкретно після посту "замість того щоб обсирати - зробіть і покажіть краще" =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передаю естафету тим, кому "слабенько" і "не сподобалось"

цитата від laser ---

"замість того щоб обсирати - зробіть і покажіть краще" =)

думаю буде на що подивитись... :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіяло після того як перечитав цю тему:

..."замість того щоб обсирати - зробіть і покажіть краще" =) думаю буде на що подивитись...

Така людська психологія - лайно і все, а от зробити самому, краще, якісніше, як треба, ось це чомусь слабо.

І це я замічаю також за межами борди та і взагалі інтернету...

Останнім часом навіть трішки забавляти почало :_07:

Хомо сапієнс, мать його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було б цікавіше якби він розказав за прошивку і способи керування фотоапаратом.

Це точно!

думаю буде на що подивитись... :0016: Сообщение отредактировал inhelp: Сегодня, 0

Не злорадствуй.

"замість того щоб обсирати - зробіть і покажіть краще" =)

Я розумію, сперва добейся. Але якби автор трошечки не спозиціонував свою тему, було б по-іншому все.

Як робота (а це конструктивна критика) - для аматора. Типова аматорська. Як для проекту arduino, зовсім інша справа, цікавіше було б якраз побачити технічну сторону процесу зйомки. так би мовити making of.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

inhelp, забий на цих порадників. Тут тобі як почнуть розказувати .. Краще попробуй зробити ще щось. А там дивись і рівень зявиться. Головне що б був прогрес. Дій по принципу: "Собака лает - караван идет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, невже не ясно чому критикують. Вибрали ракурс де видно шматок дороги, решта все затуляють дерева. В чому тут художня цінність? Я впевнений якби автор старався краще, придумав якийся посил, підібрав фільтри, музику, був би інший рівень. А так - БІДНЕНЬКО,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может чуть офтоп, если зеркалкой делать то я так понимаю затвор выходит быстро? Тоже поначалу загорелся, а потом стало жалко зеркалку тем более с текущими ценами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может чуть офтоп, если зеркалкой делать то я так понимаю затвор выходит быстро? Тоже поначалу загорелся, а потом стало жалко зеркалку тем более с текущими ценами.

Ну в принципі так, затвор буде намотувати тисячі і десятки тисяч кадрів.

Як вихід — юзати беззеркалки, або компакти. але потрібно шукати такі, якими можна було б керувати, чи мали б функцію безперервної серійної зйомки. а також дуже бажано ручна фіксована експозиція та бб, аби вихідне відео не моргало і не міняло той самий баланс білого.

Або для зеркалок Canon ставим альтернативну прошивку magic lantern і припухаєм від її функціоналу...

В останньому випадку для таймлепсів знімається не серія кадрів, а власне відео, тільки процес знімання дуже уповільнений (1-5 fps наприклад), як наслідок при звичайному відтворенні (30-60 fps) все пришвидшується в декілька разів. Але це не дає максимальну якість (свої мінуси вносить відеокодек, відео не витягнеш як RAW фото тощо) порівняно з фотографуванням, але в принципі достатньо добре, і зручно (не треба клеїти та обробляти тисячі фото).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...