Перейти до змісту

Оптимізація батареї Андроїд


Рекомендовані повідомлення

Читав, дивився, пробував. І краще запитати тут) чи є в кого конкретні на тому заточені зуби по оптимізації батареї на телефоні з андроїдом.

Хто що порадить, чи інструкція корисна на форумі є. Бо реально батарея тримає день, півтора і знов заряджай).

ось таке читав:http://fishki.net/1347303-o-bespoleznosti-programm-jekonomii-batarei-dlja-android.html

може якось повидаляти проги з автозагрузки, чи взагалі почистити телефон і яким чином то правильно зробити, тд і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку, коли вистачає на світловий день, то проблеми і немає. По декулька днів тільки "старі" телефони живуть. Я кожного вечора ставлю на зарядку, навіть коли акумулятор й до половини не розрядився. Повні цикли значно швидше зносять батарейку, ніж дозарядки. Якщо ж критична автономність, то потрібно купувати телефон з значно ємкіснішим акумулятором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі манцпуляції проводите на свій старх та ризик

Так вот инструкция по калибровке:

Соблюдаем все, что написано здесь - ибо калибровка потеряет всякий смысл.

1) Любым способом полностью разряжаем аккумулятор – пока девайс сам не выключится. На последнем вздохе (2-3%) подсветку убираем максимально, выключаем симки, Bluetooth и все, что расходует батарею. Ждем выключения телефона.

Затем ещё несколько раз пытаемся включить смартфон (мне хватило одного, потому что телефон полностью не включился) – чтобы батарейка уж окончательно разрядилась. Время ожидания любое.

2)Подключаем штатную зарядку (или аналогичную), и НЕ ВКЛЮЧАЯ смартфона – полностью заряжаем батарею. Почему не включая, чтобы ресурсы аккумулятора не расходовались просто так и не было "пауз". А так же зарядка произойдет быстрее. По окончании, видим зеленый индикатор

3)Отключаем Зарядник и на пару минут извлекаем батарейку. Не хотите открывать крышку - подождите немного.

4)Вставляем обратно батарею, снова подключаем включенное в розетку зарядное устройство. Теперь НЕ ОТКЛЮЧАЯ зарядку от смартфона, включаем его.

5)Ждем, пока тело загрузится. ЗАРЯДНОЕ УСТРОЙСТВО НЕ ОТКЛЮЧАЕМ!!! Ибо при загрузке система незначительно разрядит батарею, а нам нужна полная.

6)Запускаем любой файловый менеджер – в нашем случае это RootExplorer, и удаляем тот самый файл с калибровочными данными батареи: data/system/batterystats.bin . Не бойтесь: при перезагрузке Android – заново создаст этот файл, но уже – с другими, нужными нам данными! Раньше размер был у меня 47 кб, при новом создании стал 2 кб, после полной зарядки и разрядки восстановился к 24кб.

Удалять файл можно и с помощью: а) Battery Calibration. б) Через Recovery меню.

7)Ну и последний этап – когда у нас покажет полные 100% снова перезагружаем аппарат, и только после полной загрузки Андроида – зарядное устройство можно отсоединить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Калибровка никак не влияет на продолжительность работы аккумулятора ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мені чимось нагадує, як зробити так, щоб Тойота Ленд Крузер 4,6 споживала 8л пального на сотню км.

Чудес не буває, тонкі корпуса, великі дисплеї, купа безпровідних інтерфейсів, потужна швидкодія, поки не буде революції серед акумів у гаджетах, треба йти на компроміси.

ніякого онанізму навколо того, що придумали інженери Асуса, не потрібно, краще кинути в кишеню павербанк ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://mobile-review.com/review/asus-zenfone-5-rev.shtml#s8

http://4pda.ru/2014/07/25/168680/

Крізь пишуть, що на день має вистачати. Оптимізується придбанням нового телефона з меньш прожерливим процесором. :) Якщо не грати в ігри, то Snapdragon 400 повністю вістачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не грати в ігри, то Snapdragon 400 повністю вістачає.

Так не факт навіть, що тут Snapdragon, можливо це версія на Atom.

А якщо все відключати, то для чого взагалі було купувати той телефон? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивні люди, купують телефони в яких явно та бездумно роздуті характеристики при малій батареї і хочуть щоб він був як Нокія 1100.

мого Lenovo s939 6'' екран хватає на три дні роботи, при середній навантаженості або на два при більш активнішому використанні всіх його функцінальних можливостей. саме через це я його і вибрав.

вибираючи той чи інший телефон завжди треба робити вибір між автономністю/ціною/функціональністю.

зробивши вибір не треба очікувати від трактора функціональності літака з вертикальним злетом, і відповідноно не треба очікувати від літака можливості копата траншею від дуба і до обіду.

але це лише ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант можна спробувати різні зарядки ;)

благо зарядок у мене назбиралося вдосталь, ось наприклад з власних спостереженнях:

телефон Motorola XT912MAXX 3200mA, ставлю на зарядку при розряді до 20% і заряджаю до 100%

зарядка:

ноунейм 5V1A - заряду вистачає на 1-1,5дня, проблеми з тачом при зарядці

Lenovo 5V1A - перестала працювати через 7 місяців після покупки разом з телефоном S920

Samsung 5V1.55A - заряджає швидко, заряду вистачає до 2+днів

Motorola 5.1V0.85A - заряджає до 60% і все :)

Htc 5V1A - одна з найкращих, заряд тримає до 3+днів

автомобільна 5V0.5A - заряджає дуже повільно, до 50-60% мах

від ЮСБ заряджається тільки до 50-60%

якось так :)

і ще - найдовше тримає заряд телефон, якщо заряджати його вимкненим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допомогти може тільки прибамбаси прошивок, всякі енегрозберігаючі режими, і так далі.

посуті вони просто туплять твій телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

St@S_, я правильно розумію, що зарядка від Моторолли заряджає Вашу Мотороллу на 60% і все? Рідна зарядка не заряджає телефон більше 60%? Омг. А від НТС на 100% заряджається, ще й так, що достатньо на 3+ дні?

Чесно кажучи, це все виглядає так, що ви заряджали різними зарядками і кожен раз використовували телефон по-різному.

Або ж замість новітніх технологій в розробці батарей та енергозбереження на програмному рівні варто просто купити зарядку від НТС і профіт.

Щодо ТС, то я не знаю, що ви очікуєте від свого Асуса з 5" і 2к батареєю. І так добре, що хоч один день працює нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мінімум не треба ходити з включеними вайфаями, блютузами й іншим, якщо ви не користуєтесь цим щогодини. Ато понавключають всього, в основному лише тому, що воно є в телефоні, а потім жаліются, що батарея тримає мало. Я по вайфаю періодично дивлюсь курс на ніко й говерлі, включив вайфай, подивився, виключив. Мені не впадло лишній раз тикнути кнопку, щоб телефон тримав тиждень заряд, а не день два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

St@S_, я правильно розумію, що зарядка від Моторолли заряджає Вашу Мотороллу на 60% і все? Рідна зарядка не заряджає телефон більше 60%? Омг. А від НТС на 100% заряджається, ще й так, що достатньо на 3+ дні?

Чесно кажучи, це все виглядає так, що ви заряджали різними зарядками і кожен раз використовували телефон по-різному.

Або ж замість новітніх технологій в розробці батарей та енергозбереження на програмному рівні варто просто купити зарядку від НТС і профіт.

Щодо ТС, то я не знаю, що ви очікуєте від свого Асуса з 5" і 2к батареєю. І так добре, що хоч один день працює нормально.

забув дописати, зарядка Моторола віж попереднього Атрікса ;)

телефон майже завжди використовую однаково, біля 2 год дзвінків в день, по 1-2 годині ВайФай для перегляду новин, оновлення програм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду,одним з найбільших пожирачів акума є "Доступ до місцезнаходження".При відключенні цієї ф-ції акум тримає в 2 рази довше(Lenovo A859)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залежить від телефону! Мій Lenovo P780 тримає 2-3 дні при постійному використанні інтернету!

Коли не користуюсь інтернетом, а тільки дзвінкі, то максимум 8-10 днів не заряджав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також хотів купити такий телефон, але почитавши огляд моделі і відгуки, про те що акумулятор, швидко розряжається, передумав і купив інший. Читайте відгуки, щоб потім не думати, що робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба щоб хочаб отак було

7850f69368dbd23b6e345ab80821b9fb.png

ще нехіло так підьїдає нестабільний звязок мтса, тобто телефон напрягаєтся для утримання сітки, коли норм звязок, за ніч їсть 1-2 % , коли паршивий, то більше 5ти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба щоб хочаб отак було

ще нехіло так підьїдає нестабільний звязок мтса, тобто телефон напрягаєтся для утримання сітки, коли норм звязок, за ніч їсть 1-2 % , коли паршивий, то більше 5ти

дійсно нехіло - що за апарат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба щоб хочаб отак було

ще нехіло так підьїдає нестабільний звязок мтса, тобто телефон напрягаєтся для утримання сітки, коли норм звязок, за ніч їсть 1-2 % , коли паршивий, то більше 5ти

дійсно нехіло - що за апарат?

Galaxy Note 3 N9005 на Снапдрагоні 800

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба щоб хочаб отак було

7850f69368dbd23b6e345ab80821b9fb.png

ще нехіло так підьїдає нестабільний звязок мтса, тобто телефон напрягаєтся для утримання сітки, коли норм звязок, за ніч їсть 1-2 % , коли паршивий, то більше 5ти

так він же просто лежав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З таким використанням, можна було б просту дзвонилку мати.

можливо, але часто апарат використавується для для запису треків під час велопрогулянок і ще в мене він робоча конячка для дзвінків, а так оновний особистий апарат мій Galaxy A5 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...