Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь
19 минуту назад, miDas сказал:

 Громадяни, яким  призначено субсидію для відшкодування витрат 
на  оплату  житлово-комунальних  послуг,   зобов'язані   щомісячно 
сплачувати  свою  обов'язкову  частку витрат на оплату цих послуг. 
У  разі  коли  вартість  фактично  використаної  послуги менша ніж 
обов’язкова  частка  витрат  на  оплату  цієї  послуги,  громадяни 
сплачують  її  фактичну  вартість.

Я це все знаю, але...

Наведу для прикладу наступний розрахунок (умовний):

Згідно норм споживання  на опалення житлового будинку потрібно 400 м.куб. газу.Субсидія призначена на 350 кубів. Якщо домогосподарство буде спалювати по нормі всі  400 кубів, то за 350 платить держава(субсидія), а за 50 кубів платить власник (обов'язковий платіж). Тут все зрозуміло.

Але якщо домогосподарство спалює тільки 250 кубів, то який може бути обов'язковий платіж, коли з держбюджету перераховано на рахунок Волиньгазу суму за 400 кубів і в результаті у власника домогосподарства на особовому рахунку переплата.

        Цитата із роз'яснення департаменту соцзахисту " Крім того, зазначаємо, що сума субсидії, яку було переказано управліннями праці та соціального захисту населення на рахунки організацій надавачів житлово-комунальних послуг для оплати наданих послуг, в розмірі соціальних нормативів, і яка не використана сім'єю внаслідок економії споживання послуг, зараховується організаціями надавачами житлово-комунальних послуг як оплата послуг, у тому числі обов'язкової частки платежу сім'ї, на наступні розрахункові періоди.  "

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, NightVision сказано:

Зараз такого сталого поняття "субсидія" немає. Є обов'язковий платіж. А субсидія кожного місяця різна і розраховується як різниця між спожитими в межах норми послугами і обов'язковим платежем. 

це з практики, чи все-таки теорія?

бо на практиці - тим, в кого споживання по лічильнику, надану субсидію кожного місяця відображають по особовому рахунку на однаковому рівні - як різницю між нормою споживання і тим самим обов'язковим платежем. особливо добре цю переплату видно в тих, хто опалюється газом.

тому і з'явились роз'яснення соцзабезів, як процитоване вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, NightVision сказал:

Зараз такого сталого поняття "субсидія" немає. Є обов'язковий платіж. А субсидія кожного місяця різна і розраховується як різниця між спожитими в межах норми послугами і обов'язковим платежем. 

  І звідки у вас така інформація? Субсидія кожного місяця одинакова, розрахована на весь опалювальний сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, NightVision сказано:

визначається розмір субсидії як різниця між вартістю плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і обсягом визначеного платежу.

чукча - писатель?

субсидія призначається наперед, у фіксованому розмірі - як різниця між нормою і "обсягом визначеного платежу"

мабуть, в розрахунку на те, що споживання завжди буде вище за норму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, NightVision сказал:

Я дав цитату із закону. Які ще можуть бути питання?

Ви якщо не розібрались, то не наводьте витягів з законів аби ляпнути. В Постанові це і написано, тому що норма споживання стала і розраховується індивідуально для кожного домогосподарства, в залежності від площі і кількості приписаних людей.  Обсяг визначеного платежу також стала величина і розраховується індивідуально за формулою:

Ро = Кд / Кг * Рг ,
де Ро - частка плати за послуги для домогосподарства (частка доходу), яка округлюється до двох знаків після коми;
Кд - коефіцієнт доходу домогосподарства – відношення розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу до прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць (1330 грн. станом на 01.09.2015 р.), встановленого на дату, з якої призначається субсидія;
Кг - базовий коефіцієнт доходу для призначення субсидії – два прожиткових мінімуми на одну особу в розрахунку на місяць, (Кг = 2);
Рг - базова норма плати за житлово-комунальні послуги – 15% середньомісячного сукупного доходу домогосподарства (Рг = 15).

А різниця між двома сталими величинами, нам також дає сталу величину.

Для початку, щоб наводити цитати самі розберіться в тому, що пишете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, NightVision сказал:

Субсидія це  різниця обов'язковим платажем і обсягом спожитого в межах норми, а не нормою.

Якраз таки між нормою і обов'язковим платежем! Сума в Волиньгаз поступає стала кожен місяць!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, NightVision сказано:

Я дав цитату із закону. Які ще можуть бути питання?

питань більше немає ))))))))))))

прочитай уважно свою ж цитату ;)

натякну - в цитаті немає ні слова про фактичні обсяги споживання... бо субсидія призначається наперед, а не розраховується щомісяця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минуту назад, NightVision сказал:

Не полінуюсь і процитую ще раз

 

Щоб щось цитувати треба не полінуватись самому розібраааатииисььь!!!

 

в мене теж питань немає)))))))))))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, miDas сказано:

 Громадяни, яким  призначено субсидію для відшкодування витрат 
на  оплату  житлово-комунальних  послуг,   зобов'язані   щомісячно 
сплачувати  свою  обов'язкову  частку витрат на оплату цих послуг. 
У  разі  коли  вартість  фактично  використаної  послуги менша ніж 
обов’язкова  частка  витрат  на  оплату  цієї  послуги,  громадяни 
сплачують  її  фактичну  вартість.

п. 15 ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ № 848 від 21.10.1995р. (з останніми змінами від 13.10.2015р.)

 

питання до зхнаючих

 

а це вірна цитата?) без підводних каменів?

Є кварира є субсидія... і є обов"язковий платіж який не сплачую в повному розмірі оскільки накручую менше електроенергії, води і газу... все вірно роблю що плачу по факту, навіть якшо й це менше обов"язкового?... 

не знімуть субсидію....

роз"ясніть для чайника...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ну нормально. як на@б@ти державу, то ок!, а як нести відповідальність - то держава херова

 

 

ВОТ ВАМ И СУБСИДИЯ !! УКРАИНЦАМ ПРИШЛИ ПЕРВЫЕ ШТРАФЫ ПО СУБСИДИЯМ

 

Проверять декларации о доходах, которые украинцы подавали на оформление субсидии уже начали. Следовательно, украинцы массово получают новые “письма счастья” от социальных служб со штрафами, которые государство требует вернуть за предоставленные ранее льготы при оплате коммунальных услуг.

Юристы говорят, что в первую очередь сейчас проверяют декларации о доходах тех украинцев, которые обратились за субсидией в течение последних трех лет. Люди получают письма, в которых им сообщают, что в случае невозврата субсидийных средств, их ожидает штраф в размере 25 тыс. грн.

Оказывается, украинцы скрывают свое имущество, не указывая в декларациях машины, квартиры, земельные участки. К примеру, жительница Луцка получила письмо с требованием вернуть государственные свыше 33 тысяч гривен. При чем 10 тысяч требовали за возврат средств, выданных на компенсацию коммуналки, а остальные средства требовали вернуть за предоставленную ранее социальную выплату на малообеспеченную семью. Причиной всему стало нежелание женщины указать в декларации дополнительный дом и машину.

Подобный случай произошел и в Тернополе, где женщина не указала в декларации о доходах, что имеет в собственности два грузовика. Теперь женщина должна заплатить штраф в сумме 2,5 тыс. грн.

Известно, что единственное, чего сейчас еще не смогут проверить с имущества украинцев это – банковские вклады, однако, как отметила Министр финансов Наталия Яресько, уже ближайшей недели она будет требовать, чтобы Минсоцполитики, КМУ и Минфин совместно приняли пакет законов, по которым доступ к такой информации будет предоставляться без преград.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, вже баян

Причому перепощують з невеликими змінами тексту... Мені ще тоді воно здалося вбросом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минуты назад, jack74 сказал:

rl72, вже баян

Причому перепощують з невеликими змінами тексту... Мені ще тоді воно здалося вбросом

Субсидії забирають - є таке, в мене в мами забрали. Вимагають повернути кошти - є таке. Але штрафами не лякають. І оце взагалі 100% вброс:

Цитата

Известно, что единственное, чего сейчас еще не смогут проверить с имущества украинцев это – банковские вклады, однако, как отметила Министр финансов Наталия Яресько, уже ближайшей недели она будет требовать, чтобы Минсоцполитики, КМУ и Минфин совместно приняли пакет законов, по которым доступ к такой информации будет предоставляться без преград.

Тому, що відсотки по депозитам не рахують до сукупного доходу. Банківську таємницю вже також ліквідували. Просто "хтось" хоче підштовхнути людей, щоб масово знімали депозити. До чого веде масове зняття депозитів ми знаємо і з першої кризи і з другої, яка досі триває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішов я платити... за газ нараховано 800грн а субсидії на газ  нараховано 4000!!! тисячі... що це за ідіотизм?? думаю на днях сходжу запитаю в мінсоцпол, якого чорта?! і що потім вони мені заспівають повертати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, nickel said:

Субсидії забирають - є таке, в мене в мами забрали

 

За що, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

 

За що, якщо не секрет?

За те що не вказали доходи учасника АТО, який на той момент був в АТО і фактично не проживав в помешканні, тобто по закону його доходи і не мали враховуватися в сукупному доході. При подачі документів, співробітникам собезу була подана довідка, що людина перебуває у війську. Довідку віддали, як непотрібну. А тепер забрали субсидію і вимагають повернути 3300 гривень наданих субсидій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, nickel said:

За те що не вказали доходи учасника АТО, який на той момент був в АТО і фактично не проживав в помешканні, тобто по закону його доходи і не мали враховуватися в сукупному доході. При подачі документів, співробітникам собезу була подана довідка, що людина перебуває у війську. Довідку віддали, як непотрібну. А тепер забрали субсидію і вимагають повернути 3300 гривень наданих субсидій.

Пам*ятаю цю історію. 

Але ж з літа 2015 доходи учасника АТО не враховуються для субсидії. Так нічого довести і не вдалося?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 минут назад, yu2007 сказал:

Пам*ятаю цю історію. 

Але ж з літа 2015 доходи учасника АТО не враховуються для субсидії. Так нічого довести і не вдалося?

 

Документи на субсидію подавалися в 2014 році, а закон зворотньої сили немає. Але й без нього є достатньо законних підстав не враховувати доходи цієї людини, але не в цій державі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, nickel said:

 

Закон зворотньої сили немає. Але й без нього є достатньо законних підстав не враховувати доходи цієї людини, але не в цій державі.

Мама буде судитися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Мама буде судитися?

Мамі вже 70 з гаком, інвалід. Їй вже не до того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, nickel said:

Мамі вже 70 з гаком, інвалід. Їй вже не до того.

Ну добре, не мама, а ось цей твій родич, який там приписаний і знаходився в АТО, чи хтось з інших родичів, що мешкають з мамою.

 

Чи я не зрозумів, і ви вже повернули 3300 державі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Чи я не зрозумів, і ви вже повернули 3300 державі?

Ще не повернули, але, скоріше за все, прийдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Dima4s сказал:

пішов я платити... за газ нараховано 800грн а субсидії на газ  нараховано 4000!!! тисячі... що це за ідіотизм?? думаю на днях сходжу запитаю в мінсоцпол, якого чорта?! і що потім вони мені заспівають повертати...

Зараз така переплата дуже в багатьох людей, на це є дві причини: 1) перерахунок за попередні місяці, тобто ви документи на субсидію подали в жовтні, а субсидію вам призначили в грудні. За жовтень-листопад ви справно платили , а в грудні вам зробили нарахування субсидії за всі місяці, от вам і переплата;

2) завищені норми споживання газу на опалення(це моя суб'єктивна думка), тобто за нормами споживання на опалення будинку потрібно 500 кубів газу, а по факту ви спалюєте максимум 400. Держава ж перераховує Волиньгазу повну суму за 500 кубів, різниця знову ж таки йде в переплату.

ПиСи: на цій субсидії яйценюк і Ко заробляють свої нові мільярди....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, NightVision сказал:

Якщо це дійсно так, то це маразм. Припустимо, що норма споживання електроенергії на 10 грн. Згідно моєї зп обов'язковий платіж 3 грн. Стала субсидія виходить 7 грн. А якщо я буду напалювати на 5 грн, то мені держава  ще й буде 2 грн доплачувати?

Не тобі, а обленерго. І зараз воно саме так і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...