Перейти до змісту

Млинів


ostasyuk

Рекомендовані повідомлення

ну якщо вірити цим чувакам що щуку підсаком під берегом ловили, то вони на тролінг осінню кожної неділі щось ловлять, казали по 8 по 12 штук було.

я наслухався і сьогодні в арсенал собі тоже прикупив тролінгового воблера, нехай лежить, на всяк випадок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну я на веслах сильно не натролю. А взагалі в ту неділю не бачив щоб і таким способом хтось щось брав. Потім чувак разом зі мною човна паркував, то казав, що ніби хтось витягнув одного щупачка, але в загальному - штиль.

Єдиний мій улов за той день - браконьєрська сітка. Довелось "утилізувати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я на веслах сильно не натролю. А взагалі в ту неділю не бачив щоб і таким способом хтось щось брав. Потім чувак разом зі мною човна паркував, то казав, що ніби хтось витягнув одного щупачка, але в загальному - штиль.

Єдиний мій улов за той день - браконьєрська сітка. Довелось "утилізувати".

Були теж минулої неділі в Млинові, щуку ловили тільки тролінгісти, сам бачив 2 штуки. Ті що перекрикувались то кожен мав по 4-5шт. Ми на 5 чол зловили 4 окуня, 2 під 400-500грм, ін менші. В обід поїхали додому.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я на веслах сильно не натролю. А взагалі в ту неділю не бачив щоб і таким способом хтось щось брав. Потім чувак разом зі мною човна паркував, то казав, що ніби хтось витягнув одного щупачка, але в загальному - штиль.

Єдиний мій улов за той день - браконьєрська сітка. Довелось "утилізувати".

в неділю всі тролінгісти ловили.я навіть разок бачив, колега ще й іншу клюваку бачив. та й кілька почутих телефонних розмов про це свідчили. ловили й по 4 шт, попадався окунь. це при тому, що ніби кльов був поганенький.

ну а ми не з тими поїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Був сьогодні тут із самого ранку. Рибаків було під мостом більше чим риби)) но своїх 16 окунців вдалось взяти. Окунь дуже лінивий був, на дуже великих паузах брав і на Crazy Fish Polaris (2-3 дюйми) груз 3 грами. В 13.00 поїхали додому вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Побували у неділю в Млинові, перший раз у ньому році. Їхав з надією зловити голавлика, але в нього інші плани. Кропива вже висока, ходити важкувато. Риба клювати спочатку в мене не хотіла, а в напарника вже було пару окунців. Тоді я поміняв шнур на ліску і все налагодилося. Працювали  і коливалки, вертушки, воблерочки. Результат рибалки: душу відвели, і чудовий настрій.

IMG_20160529_185119.jpg

IMG_20160529_173054.jpg

IMG_20160529_172026.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитата

Тоді я поміняв шнур на ліску і все налагодилося

Шнур без поводка був чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлю поводок з жилки ~60 см діаметр 0.16 або 0.18 - жодних проблем.

А де ловили?

Давно не був у тих краях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Саша Иванов сказано:

Ставлю поводок з жилки ~60 см діаметр 0.16 або 0.18 - жодних проблем.

А де ловили?

Давно не був у тих краях.

Млинів в низ по течії, я теж там був минулого року останній раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

тут у фотозвітах пішла жара.а про рибалку, панове.були на Трійцю. позагаряли й тільки.в обід лиш взяли по кабанчику + 3 на долоньку на двох до 15 год.в минулу неділю запливли в 5 зійшли на берег в 21.пара катерів, молодь русалок на катамаранах.один чортяка на металевому човні збацав таран "чогось" так що відбив мотор.шукали вони довго та при нас без результату.про рибалку. зранку кілька чотких горбатих, уява малювала два вагони риби.під обід толік взяв зеленого за пів кіло і свято скінчилось.надіялись на вечірній кльов - дудки(ну не знайшли).домучились до вечора.добряче загоріли. ввечері я ще витяг 2,з них один некондишн. ітого улов 7 риб.по калібрах -3 горбатих, 3 долоня і один "за долоню" - майже 2 кг. а ще в Толіка зріз. завтра спробуємо покращити результат.все на джиг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніфіга не покращили.Толік 5 пістонів і я одного+схід біля човна "на долоню" - завелика приманка. ішов у ва-банк.хлопаки таскали щуку гукали за2кг затягла в комиш але бачив бовталась біля човна.мо хто з тутешніх. на березі підійшов мужик то казав за ГЕСом "луцькі наловили карпів і карасів на фідер". хто з нами виходив на берег теж статисти.надіюсь хтось таки вміє рибу ловити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все би нічого, але друже, якось користуйся розділовими знаками, великими буквами та абзацами. Бо чесне слово, голову можна зламати поки прочитаєш....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не в правилах справа ! Все добре, інформація корисна, всі вдячні, одне лиш прохання - користуватись розділовими варіантами мовлення :)  Бо читаєш і треба по 2 рази назад повернутись щоб в"їхати де ж те речення почалось і закінчилось, і де там суть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив повторити свою поїздку на водосховище і повторив.

В пів сьомого був на ставку, плавав там і сям і глухо як в танку. Кльов пішов десь з пів 11 ранку. Ця рибалка запамятається мені першим в мому житті раком, зловленим на спінінг, ну як зловленим, забагреним скоріше)

отака чупакабра вийшла)

JTI48zOH3Qk.jpg

окунець сьогодні можна сказати не клював, ловився але без покльовок, от ти тягнеш ракушку, а то виявляється окунь, або просто на підводці зацеп, який через пару обертів катла може сіпнутись, чим просигналізує шо то риб, а може навіть і не сіпнутись, побачиш перед самим човном.

Влетіло пару кабанчиків, один без малого на пів кіля

SWZpthZQKT8.jpg

паорочка за 300грам

2nJe8-DJ6ZA.jpg

weyEt_LiDP0.jpg

y82ws6maagQ.jpg

Приманки не змінював, все ті ж поляріси 3 в кольорах бурштин та кавун. До них добавив глайдера 3,5 дюйма в машинному маслі, приманка сподобалась, обємна і міцна, на неї кабан і взяв.

Коли кльов припинявся, змінював на лярву і просто човп малька

D7-QI_j9evo.jpg

іноді міняти нічого не доводилось))

Cpx8jbKFdxY.jpg

Фартило сьогодні і з приманками, першу обірвав, вірніше відстрелила, намотало бороду на катлі і поляріс полетів кудись) ставлю глайдер, ловлю годинку і виймаю кусок нитки, тяну його і ура! мій поляріс знов в мене в руках, потім зацеп, обрив, шкода глайдера, ну нічо не поробиш, привязую старого поляріса і ловлю далі, десь за годину знов достаю кусок нитки, там обірвана лярва чиясь, ну ок, гачок груз і карабін мені згодиться) через годину знов чіпляю нитку і достаю свого глайдера)) В ітозі за день риба повністю знищила 2 поляріса і глайдера, настільки шо просто небуло де гачка насадити)

В пів пятого зійшов на берег

lxdd4UtWy4c.jpg

В підсумку без малого 3 кг окуня, втопив більше кілограма недомірків з долоню і рака

Ціна питання 100грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинцам запретили ловить раков
За нарушение запрета будет взиматься штраф от 34 до 680 грн
03.08.2016
Украинцам запретили ловить раков

С целью сохранения популяции раков с 1 августа по 30 сентября в Украине начал действовать летне-осенний запрет на вылов раков. Период начала и окончания запрета в некоторых областях может отличаться –в зависимости от погодных условий.

Об этом сообщает пресс-служба Госрыбагентства.

В указанное время происходит период второй линьки раков. Она длится от нескольких часов до суток. Однако, период формирования и укрепления нового панциря – 1-1,5 месяца. Именно в это время и действует запрет на вылов раков.

За нарушение правил рыболовства браконьерам грозит административная ответственность в виде штрафа, размер которого колеблется от 34 до 680 грн.

Кроме того, за каждый экземпляр выловленных раков придется заплатить 25,5 грн компенсации.

В Госрыбагентстве напоминают, что после окончания срока запрета на вылов раков, рыбалке в сутки разрешается выловить не более 30 шт.

Запрещается также ловить раков в темное время суток с использованием подсветки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та яі свого випустив, шо з нього толку одного, тай маленький він був, а от "іхтіандру" який там ниряв по камишам то тре було б розказати, причому я був 2 рази і 2 рази він там пасся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Polehan сказал:

та яі свого випустив, шо з нього толку одного, тай маленький він був, а от "іхтіандру" який там ниряв по камишам то тре було б розказати, причому я був 2 рази і 2 рази він там пасся

+ в карму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Нах в 3 теми воби засунув? Створи одну. Я вже думав звіти свіженькі, а тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 8 місяців потому...

Нарешті добрався до Млинова і викроїв час побродити із вудочками, розвідати ситуацію. Приводів для радощів не багато. "Війна" за Ікву продовжується, ініціативна група вже дійшла навіть до Верховної ради. Попре те, що через тиждень закінчується нерестова заборона на ловлю з човна, місцеві не поспішають спускати свої плавзасоби на плесо. Активно ходять чутки, що рибу виловлену у водосховищі краще взагалі не їсти.

На мості як і завжди потрохи тягаються підлящиків. Хоча із минулими роками це навіть не порівняти. Дрібна верховодка і краснопірка потрохи беруть. У мене біля мосту зійшов один хороший окунь (на джиг), і одна холоста покльовка. При мені мужик на воблер взяв у тому ж районі щучку, орієнтовно десь під 2 кіло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, _sergius сказал:

Активно ходять чутки, що рибу виловлену у водосховищі краще взагалі не їсти

опа, я шось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, _sergius сказал:

Нарешті добрався до Млинова і викроїв час побродити із вудочками, розвідати ситуацію. Приводів для радощів не багато. "Війна" за Ікву продовжується, ініціативна група вже дійшла навіть до Верховної ради. Попре те, що через тиждень закінчується нерестова заборона на ловлю з човна, місцеві не поспішають спускати свої плавзасоби на плесо. Активно ходять чутки, що рибу виловлену у водосховищі краще взагалі не їсти.

На мості як і завжди потрохи тягаються підлящиків. Хоча із минулими роками це навіть не порівняти. Дрібна верховодка і краснопірка потрохи беруть. У мене біля мосту зійшов один хороший окунь (на джиг), і одна холоста покльовка. При мені мужик на воблер взяв у тому ж районі щучку, орієнтовно десь під 2 кіло.

Привіт, а що там за ситуація з Млиновом, якщо можна детальніше. Був на рибалці в Торговиці, на Ікві - дуже брудна вода і пливе багато різного сміття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та походу все через дубенські очисні, а точніше майже їх повну відсутність. Плюс і після Дубно в річку зливається багато відходів, наприклад хімікати з полів.

Вже 2 роки беруть забори води, проводять аналізи. З результатами тих аналізів активісти були і на сесіях обласної ради, і вже дійшли до Києва. Всі погоджуються, що щось треба робити, але грошей немає.

А ще якщо буде літо посушливе як минулого року, то взагалі буде торба. Зупинять ГЕС через низький рівень води, не буде течії, почне все цвісти і смердіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...