Перейти до змісту

Млинів


ostasyuk

Рекомендовані повідомлення

150-200 грам це нормальний окунь на тараньку, приблизно такі і були. Ну якщо для вас 400 гр. це середнячок то я за вас радий, бо для більшості рибаків (я в тому числі) це вже буде ГАРНИЙ окунь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

Млинівські "горбачі", або друга рибалка з човна на водосховищі.

Перша рибалка з човна (на тому тижні) була свого роду розвідкою боєм, знайдено 2 крапки, одну з них розгадали.

Вчора вирішив розгадати іншу крапку, де живуть славні Млинівські окуні.

З самого ранку місцевий розказав де живе трофейний окунь, одразу погребли туди - годину поплавали - пусто, ну нічого, ще дані крапки розгадаємо (вже є здогадки що до чого), вирішили повернутись до крапок де точно є рибка.

На першій з старту беремо по горбачу, в мене 680 грам (новий рекорд, ох і додав він адреналіну в кров), в колеги десь під 500, далі крапка стихла (пізно припливли), зате крапку розгадали, знаємо що до чого.

20150816_072059_800.jpgi.gif

Дивимось на годинник - пора на другу крапку, час підходить. Припливли, стали. І тут мало б початись, але - тиша, мертва тиша. Починаємо "підбирати ключик", декілька змін приманок і є ключик, але окунь зовсім не той за яким пливли (100-200 грам). Кілька штук зловиш і знову треба шукати ключик, дуже він перебірливий наразі.

Крапка стихла, вирішили повернутись на першу. Сперш було тихо, потім кілька невеликих і середнього виловили.

Висадив колегу на берег і гайда далі ловити.

Приходжу на крапку - а там зайнято, ну нічого, я не поспішаю, стаю збоку, спостерігаю.

Тільки крапка звільнилась, стаю я. І очікую, того самого. Перше клювання - мальок, друге - заліковий (260 грам), стою далі, дивлюсь на годинник - час додому. Останній закид, філігранна проводка там де треба і - є, є, гарний: потужні протяжки, танці круг човна, нирок під човен - все як має бути, через хвилину вже позує (520 грам):

20150816_131251_800.jpgi.gif

Завершую рибалку, результат є.

Висновки:

1. Кожну крапку треба розгадувати, просто знати крапки мало, треба аналізувати що і до чого, тоді результат буде зовсім інший.

2. Якісні гачки, мав досвід сходу риби від неякісних гачків (раніше), вчора ж гачок просто зломився на рибі, при чому рибка то невелика була (грам 300).

3. З кожною приманкою треба вміти працювати. Сьогодні "розкусив" їстівні черв'яки - ото тема, ловити незвично і дуже цікаво.

Всім успіхів на рибалках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

150-200 грам це нормальний окунь на тараньку, приблизно такі і були. Ну якщо для вас 400 гр. це середнячок то я за вас радий, бо для більшості рибаків (я в тому числі) це вже буде ГАРНИЙ окунь.

150-200 грам, то гарна таранька, сам з таких роблю.

Середнячками я їх називаю, бо знаю які окуні є в даній водоймі, для мене і 300 і 400 то вже гарна риба, згідний з Вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене 680 грам (новий рекорд, ох і додав він адреналіну в кров)

Мій млинівський рекорд на 50 грам легший. Знаю що великі полосатики полюбляють кейтеч сексі/свінг імпакт і особливо гарно працює поляріс біля тройки, але не маленькі до/біля 2 -ох дюймів (спалив :_04: ). На них такі ж окуні і клюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене 680 грам (новий рекорд, ох і додав він адреналіну в кров)

Мій млинівський рекорд на 50 грам легший. Знаю що великі полосатики полюбляють кейтеч сексі/свінг імпакт і особливо гарно працює поляріс біля тройки, але не маленькі до/біля 2 -ох дюймів (спалив :_04: ). На них такі ж окуні і клюють.

Приманки робочі. дійсно, проте працюють і інші, досить непогано так працюють :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так є ж фото, чи тобі не видно?

Фіштейл в окуня в роті.

Я ще не доріс) Простий любитель)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть порушення правил любительської і спортивної ловлі це одне, а браконьєрство - це зовсім інше. як мінімум знаряддя різні. народ, трохи "фари вимикайте". нікого не виправдовую.

Я розумію, що ви Правил не читали, але якраз таки там і прописана заборона лову риби браконьєрськими знаряддями. Тобто браконьєрство - це і є порушення одного з пунктів Правил любительського і спортивного рибальства.

Виходить, якщо хтось ловить сіткою, електровудкою, то він порушує Правила і йому не можна, а хтось зловив на три карасі більше, ніж дозволено, то він теж порушив, але чуть-чуть і це не рахується.

ІМХО, якщо є норма вилову, то її ж не з неба пальцем виколупали. Значить хтось дослідив, що все, зловлене понад норму, наносить шкоду іхтіофауні. Якби всі дотримувались Правил, то не потрібно було б спихати відсутність кльову то на тиск, то на вітер.

А взагалі, я за платну риболовлю на всіх водоймах. Купив ліцензію і лови. Головне, щоб гроші дійсно йшли на зариблення та охорону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібна тема типу "рибальський флейм".

Не бачу в моїх повідомленнях флейму, оффтопік - так, але ж не флейм.

Особисто я переніс би це до теми браконьєрства...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Останній раз ловив у Млинові на спінінг на минулих вихідних якраз перед Днем Незалежності. Буквально напередодні прикупив собі нову крутяшку Mepps Aglia 3. Результат: майже на першому закиді взяла щучка 2 кг., а потім окунь. Вже показався весь, але зійшов біля човна. На вигляд орієнтовно був грам на 350 - 400.

P.S. Хлопці човнами проходили по водосховищу з ехолотами, то казали, що вся риба стоїть на ямах. Пробували закидати туди - результат майже нульовий. Риба геть пасивна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїзжав ввечері кум, привозив подяку за орендовану лодку. Коптили йому окунів зловлених в Млинові сьогодні вранці. Так на вскидку більше 3 кг. Ось шо з них вийшло.

post-6067-0-32094700-1440959275_thumb.jp

post-6067-0-91920300-1440959311_thumb.jp

post-6067-0-20122900-1440959347_thumb.jp

post-6067-0-64156400-1440959412_thumb.jp

post-6067-0-88926400-1440959454_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Побували на Ікві у Млинові. Рибка покльовує потрохи, рівень води геть низький. Ловив майже по коліна у багнюці :0155: , по іншому з латаття не витягнути :_02:

post-23702-0-99572100-1442072971_thumb.j post-23702-0-45784400-1442072980_thumb.j post-23702-0-68502700-1442072988_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні в Млинові, перший раз. Купив приманок, які повинні там ловити... погода хороша...проплавав з напарніком до 11,00 ноль по фазі. ми думали, що це ми такі лузери, але всі рибаки, як один казали, що такого поганого кльову, ще не бачили... Але біля нас хлопаки взяли щуку на 3-4 кілі!!! Було хвайно дивитися, як вони її підсак заводили!! Рибалкою задоволений, поїду ЩЕ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж в неділю виплив човном на 2 годинки, результат аналогічний - повний нуль. Далі сенсу не було щось вичікувати, тому пішов збиратись назад на Луцьк. А от в суботу рибалочка вдалась - 2 щучки (1 кг та 2,3 кг). Якраз і погодка щуча була, похмуро, дощик. Хоча спочатку не заладилось. Вирішив поставити старий металевий повідок (його давно вже треба було викинути). Результат - на другому закиді обриває повідок і він зникає в хвилях разом із улюбленою крутяшкою Mepps. Мені тільки і лишалось із сумом провести її поглядом у польоті. Далі піднявся сильний вітер і відповідно хвиля. Думав, що взагалі буде по рибалці. Але хвиля спала до прийнятного рівня і можна було продовжувати. Поставив коливалку і далі вже не експерементував. Щучок витягнув саме нею.

Хоча казали, що це вже теж кльову не було. Щук всі на тижні тягали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На цих вихідних вдалось вирватись у Млинів, але й то всі вихідні були розписані справами. Та такий гріх, щоб бути у Млинові і навіть не змочити жилку, я на себе брати не хотів. Та й погода сприяла відпочинку на воді. Тож в суботу ввечері розгрібшись із справами відразу взяв у тестя човна та гайда на річку. Нажаль в той день я лише вдовольнився спогляданням гарного заходу сонця.

На неділю теж було заплановано купу справ, але я не міг просто так це покинути. Тому викраяв годинку як тільки почало розвиднюватись і знову на човен. На цей раз мої сподівання були виправдані - щучка, 2,6 кг, на castmaster.

WP_20151003_002.jpg

WP_20151004_003.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна щучка.

Дарма я вчора вперто ловив тільки окуня, результат - 3 штучки, якраз сину зготувати :)

Хоча один щучий зріз мав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був сьогодня. Погодка гарна. З самого рання до 15-00 на четверих зловили дві щуки (1,8 та 1,5 кг) та окунця. і була одна гарна покльовка, рибу на поверхню підняти не вдалось... :( Судячи з розмов - сьогодня на сховищі не було кльову, а далі на Ікві люди окунців ловили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а виявляється ще й вчора в Млинові проводились змагання спінінгістів... я взнав вже коли на воді був, і лінь було веслувати назад на реєстрацію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Побував сьогодні в Млинові. З ранку робив акцент на щупака, але він не споквсився ні на одного воблара і віброхвоста. Було вирішано іти в УЛ. І це спрацювало але часу лишалося малувата, працювала япона-резина в пасивному вигляді. Коротше кажучи: хто трохи щось петрає і має аналогічний склад розуму той наловив відповідньо.(я не про себе бо тільки вчусь) Але і задніх не пас...post-25081-0-24262200-1446410943_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лежу читаю звіти і так хочеться з тих заробітків втекти(

Ну нічо, мій рип ще чекає на мене) Всім НХНЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дана поїздка мала на меті пошук нових характерних місць на наступний сезон. Благо човнів було мало, та і більшість з них - тролінгісти і це пошуку не заважало.

Знайшли декілька нових місць, проте з кожного місця максимум один-два хвости. Працювали як нові так і старі місця, на одному з таких місць попали на короткочасний вихід, де і був зроблений результат рибалки.
Рибка вся як на підбір - середнячок, дріб'язку як і крупняка не було взагалі.

Рибка дуже пасивна і тяготіє до глибини, клювання дуже в'ялі - просто підбирання приманки з дна на паузі.

Барви осені.
20151108_124513_800.jpgi.gif
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побував з паном arok в млинові у четвер.

за цілий день галяки, пара окунців і то не в мене. зміна погоди думаю.

втопив 100грн від понтон21. поставив вертушку і відразу удар, трепехнулось і зход, ну щось більш-менш нормальне було.

достаю дивлюсь повоток струна закручений, але пошкоджень не було, слідуючий заброс і пака.

але по дорозі до авто вирішили кинути на тролінг. і всетаки спокусилася зубата на мого джексоновського карася.

1,6 потянула.

але саме смішне було ще попереду.

прив’язали ми кукан на березі, самі складаємось біля авто, човна витираєм.

приплив ще один тролінгіст, з улова 4 щуки, найбільша 3 з гаком.

потім дивимся вони з підсаком вовтузяться під берегом, зіллячя вигрібають)))

питаєм хлопці що там? кажуть -щука під берегом ходить. в результаті поламали підсак.

ми  їм кажем - наш кукан прив’язаний. ну поржали ми добре, це треба було бачити)))

 

post-1436-0-59955500-1447060909_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в неділю із самого ранку і до обіду проплавав під дощем за щукою, і безрезультатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...