Перейти до змісту

Млинів


ostasyuk

Рекомендовані повідомлення

ALEX,зависть не найкраще відчуття.Ніхто ж не заважав стати,де риб брав.Сітями не ловили,електровудкою теж.Нічого не порушували.Поперло хлопам.То в чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

ALEX,зависть не найкраще відчуття.Ніхто ж не заважав стати,де риб брав.Сітями не ловили,електровудкою теж.Нічого не порушували.Поперло хлопам.То в чому проблема?

В тому проблема, що є

норми вилову, встановлені законом - http://zakon2.rada.g.../show/z0269-99.

Чому я маю їх дотримуватись, а хтось пхає в торбу все, що зловить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому проблема, що є

норми вилову, встановлені законом.

Нє,не чув (кажу про себе). Зазвичай ловлю 2-4 кг, це злочин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ALEX,зависть не найкраще відчуття.Ніхто ж не заважав стати,де риб брав.Сітями не ловили,електровудкою теж.Нічого не порушували.Поперло хлопам.То в чому проблема?

Не розумію де Ви побачили в мене заздрість (таким не хворію)?

Де риб бере я знаю, там і ставав. Те що браконьєрством не займались то добре, просто серед спортивного рибальства є принцип впіймав - відпусти, є норми вилову встановлені законом.

Якщо хоч трішки думати про майбутнє (Ви ж хочете щоб і Ваші діти рибку ловили) то велику рибу (носії потомства) так само і дрібну варто відпускати.

Хоча це все дуже індивідуально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й не людина,а на двох.І не тошніть.Німб не тисне? Хлопці знайшли місце,підібрали гуму.Раз в рік поталанило.Це не платна баюра,немає ніяких обмежень.Випливи-налови.

ЗЮ.Лишній раз переконуюся,що жаба таки наша,національна тварина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й не людина,а на двох.І не тошніть.Німб не тисне? Хлопці знайшли місце,підібрали гуму.Раз в рік поталанило.Це не платна баюра,немає ніяких обмежень.Випливи-налови.

ЗЮ.Лишній раз переконуюся,що жаба таки наша,національна тварина

Дискутувати не буду (не люблю), але відповідь надам.

Німб не тисне, не янголятко я, як і більшість із нас.

Місце дане було "спалене" в соцмережах як і моделі гуми на яку ловити, хочете - покажу навіть де спалено, адже такий наплив човнів на тій крапці бачив вперше, не могли ж всі (човнів 4-5 на відстані закиду один від одного) знайти дане місце одночасно, адже всі інші місця де рибка ловиться на водосховищі були пусті (наплавався - бачив).

Згідно законодавства обмеження на водоймах загального користування - 3 кг на людину, на платних - 5 (як Ви не знаєте). Норму таки перевищили.

І не тошню я, не сприймайте як образу - то виключно моя думка (для того і форум).

Для себе дискусію закриваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю що так постійно пре.

якщо на трьох розділити то не такий вже й перебор :0146: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ALEX,зависть не найкраще відчуття.Ніхто ж не заважав стати,де риб брав.Сітями не ловили,електровудкою теж.Нічого не порушували.Поперло хлопам.То в чому проблема?

В тому проблема, що є

норми вилову, встановлені законом - http://zakon2.rada.g.../show/z0269-99.

Чому я маю їх дотримуватись, а хтось пхає в торбу все, що зловить?

о, ви також частенько звіти пишете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відвідав сьогодні Млинів. Рибка є, но пізно дійшло що, де і як) Жаль не було вже часу, напарнику на роботу потрібно було. Перший раз зловив сомика на спіннінг.

post-23702-0-02662800-1439467161_thumb.j

post-23702-0-36728100-1439467167_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відвідав сьогодні Млинів. Рибка є, но пізно дійшло що, де і як) Жаль не було вже часу, напарнику на роботу потрібно було. Перший раз зловив сомика на спіннінг.

Сома можна брати від 70 см довжини - нє, не чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді вітаю зі вступом до "клубу" браконьєрів...

Проставлятись треба? Киньте свою адресу в пп відправлю кур*єром)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як побачиш на водоймах, що хтось сітки трусить. то їм і проставишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така буква :)

Мінімальні розміри в см риб та водних безхребетних, дозволених для вилову рибалками - аматорами:

Види риб Розмір (см)

Білизна 30

Язь 28

Голавль 24

Короп 25

Линь 20

Лящ 32

Сазан 35

Сом 70

Судак 42

Тарань 18

Товстолобик 40

Чехонь 24

Щука 35

Раки 10

4.6. Разрешается одному лицу вылов за одни сутки пребывания на водоеме таких видов в таком количестве:

Объекты лова (добычи) Водоемы общего пользования Водоемы, закрепленные за общественными объединениями, а также те, где установлено платное рыболовство

Рыба (кг) 3 5

Раки (штуки) 30 50

Вывоз с водоема рыбы и беспозвоночных – как в свежим, так и в обратном виде, - независимо от срока пребывания на водоеме, разрешается в размере не более суточной нормы, за исключением случаев, когда вес одной рыбы превышает установленную норму вылова.

Вылов рыбы и водн

Давайте попитаємо:

Багато рибалок притримується цих норм?

Кто має з собою на рибалці лінійку, що б поміряти рибу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дотримуюсь. Правда і в мене є гріхи: рибалив минулої зими в Чебенях, а це зимувальна яма, відповідно риболовля там заборонена.

Давайте не шукати відмазок. Правила любительської та спортивної риболовлі - це те ж, що і, наприклад, Правила дорожнього руху - кожен має дотримуватись, але не кожен хоче, через те що у випадку з риболовними правилами немає ніякого контролю за їх виконанням.

Прошу модераторів перенести останні повідомлення у відповідну тему http://board.lutsk.u...z-brakonrstvom/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад, Правила дорожнього руху

Капєц порівняння))

Це що, якщо я зловлю сома на 60 см, то це буде загрозою чиємусь життю (ну крім того самого сома звичайно)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба перекручувати. В обох Правилах є як пункти, порушення яких несе загрозу чиємусь життю, так і пункти, порушення яких не несе загрози життю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дотримуюсь. Правда і в мене є гріхи: рибалив минулої зими в Чебенях, а це зимувальна яма, відповідно риболовля там заборонена.

Давайте не шукати відмазок. Правила любительської та спортивної риболовлі - це те ж, що і, наприклад, Правила дорожнього руху - кожен має дотримуватись, але не кожен хоче, через те що у випадку з риболовними правилами немає ніякого контролю за їх виконанням.

Прошу модераторів перенести останні повідомлення у відповідну тему http://board.lutsk.u...z-brakonrstvom/

мабуть порушення правил любительської і спортивної ловлі це одне, а браконьєрство - це зовсім інше. як мінімум знаряддя різні. народ, трохи "фари вимикайте". нікого не виправдовую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарячі естонські оналітєгі, пліз в тему про браків дискутуйте, а то Млинів ваще замулився, не видко чи там клюють риби ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клюють, Славко, клюють. Сьогодні був з 6.40 і в 13.00 вже дома. Улов 2 жерешка грам по 300 і 2.5 кг окуня, мєлочи не було жодного. В основному брало на воблерок 2-3 грами, він під голавля йде, але ловив полосатих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клюють, Славко, клюють. Сьогодні був з 6.40 і в 13.00 вже дома. Улов 2 жерешка грам по 300 і 2.5 кг окуня, мєлочи не було жодного. В основному брало на воблерок 2-3 грами, він під голавля йде, але ловив полосатих.

А "мєлоч" по-вашому то які?

Бо в мене вчора або "лапті" або "мєлоч" по 100-200 грам., а середніх 200-400 був тільки один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...