Перейти до змісту

Хто це просить допомоги?


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

В суботу, 7 березня, на парковці Там-Таму підійшов "хлопчик" років 30-35, і російською мовою, просив допомогти на похорон 8-річного брата, при тому показуючи, якесь невиразне сімейне фото. Щось мене не дуже він переконав, тому я спокійно закрив вікно свого авто і став просто спостерігати за його спритними, явно тренованими рухами поміж автомобілів у пошуках чергового клієнта. Хочу, сказати, бачив, деякі розчулені панянки, щось таки давали цьому мускулистому типкові.

Я не проти допомогти, але мені здається, дуууже невиразна у нього історія (в крайньому випадку, в Луцьку було б десь чутно, що помоерла дитинка, і потрібні кошти на похорони). Може, бордівчани допоможуть встановити цю особу і скинемося на похорони, або може знайдуть його і вкинуть????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в самого просячого розпитати не судилося?

Не хотів травмувати його душу... у нього ж горе...

post-6085-0-92983000-1425916265_thumb.jp

post-6085-0-03382400-1425916279_thumb.jp

post-6085-0-46174000-1425916287_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що такого? Кожен заробляє як може. Не новий, але оригінальний для Луцька спосіб жебрацтва. Ну встановиш ти його особу, що далі?

А в самого просячого розпитати не судилося?

В ТС не хватило сміливості сфотографувати його зблизька в анфас, а тут прямо запитати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Пакко на Ковельській.

Минулий тиждень.

Старший троха дядько просив 5грн, бо йому на цукор не вистачало.

Я сказала не давати і що цукор ми йому купимо.

Купили (на етикетці 13,..грн))) ).

Вийшли - дядька немає.

Не на цукор йому не вистачало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В автобус якось зайшов парніша, нарко-алкотичного вигляду і з сумом сказав шо він з іншого міста, у Луцьку він заснув і його ограбили, дайте на білет додому... і дехто давав.

В кожного свої "історії".

Я сам бува розчулюсь і даю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В автобус якось зайшов парніша, нарко-алкотичного вигляду і з сумом сказав шо він з іншого міста, у Луцьку він заснув і його ограбили, дайте на білет додому... і дехто давав.

стандартна історія яку можна було почути на автостанції в Ковелі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стандартна історія

Просто шкода., що через таких "істориків" можна відмовити в допомозі тому, хто дійсно цього потребує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В автобус якось зайшов парніша

Був такий чувак))) Рік не міг до Тернополя доїхати))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна з найкращих рис людини - чесність. Ну ось як такому відмовити? :_04:

А то понапридумують...

http://youtu.be/zi6vqqogWEI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Біля Пакко на Ковельській.

Минулий тиждень.

Старший троха дядько просив 5грн, бо йому на цукор не вистачало.

Я сказала не давати і що цукор ми йому купимо.

Купили (на етикетці 13,..грн))) ).

Вийшли - дядька немає.

Не на цукор йому не вистачало...

Моя доброта мене погубить)

Мене знову розвели...

Зупинка на пр-ті Молоді перед поворотом на Відродження.

Сидить дядько, збоку стоять милиці. Я йду мимо. Він прикликав.

Почав, запинаючись, що сам не місцевий, сидів в тюрмі (на руці є якесь татуювання - не знаю чи має відношення до тюрми), все в нього забрали - зараз живе в якогось бідового товариша і ще там щось... і три дні не їв.

Кажу: грошей не дам. Купити щось?

-Так.

Заходжу в магазинчик на тій же зупинці. Кажу до продавчині: "Там дядько на лавці сидить. Каже - не їв давно. Правда? Чи давно сидить?"

Вона сказала лиш, що, напевно, пів години тому вже йому щось купували.

Кажу: Ладно, давайте...

Купила хліб, сардельки. Виношу - віддаю. Він подякував, побажав здоров'я (як ото цигани роблять) і ....

не накинувся на їжу, як той, хто не їв три дні, а поклав це збоку (на лавку, чи в сумку - не бачила), озирнувсь по сторонах, дістав з кишені цигарки з сірниками і затабачив...

Я відчула себе наївною дурепою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут підхід тра до людей

колись давним давно, коли в нас ще нічьо умнішого за "дайте грошей" не придумали, йшов я на якусь конференцію у Львові.

Підходить чувак, на вигляд реально бомж, і просить не грошей а купити йому поїсти в магазині.

Я розгубився прям і дав йому грошей на нормальний обід бо не особо встигав. Не знаю куди він їх потратив, но млін спрацювало. Бо я ніколи нікому ніфіга не даю грошей що б не придумували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Пакко на Ковельській.

Минулий тиждень.

Старший троха дядько просив 5грн, бо йому на цукор не вистачало.

Я сказала не давати і що цукор ми йому купимо.

Купили (на етикетці 13,..грн))) ).

Вийшли - дядька немає.

Не на цукор йому не вистачало...

Моя доброта мене погубить)

Мене знову розвели...

Зупинка на пр-ті Молоді перед поворотом на Відродження.

Сидить дядько, збоку стоять милиці. Я йду мимо. Він прикликав.

Почав, запинаючись, що сам не місцевий, сидів в тюрмі (на руці є якесь татуювання - не знаю чи має відношення до тюрми), все в нього забрали - зараз живе в якогось бідового товариша і ще там щось... і три дні не їв.

Кажу: грошей не дам. Купити щось?

-Так.

Заходжу в магазинчик на тій же зупинці. Кажу до продавчині: "Там дядько на лавці сидить. Каже - не їв давно. Правда? Чи давно сидить?"

Вона сказала лиш, що, напевно, пів години тому вже йому щось купували.

Кажу: Ладно, давайте...

Купила хліб, сардельки. Виношу - віддаю. Він подякував, побажав здоров'я (як ото цигани роблять) і ....

не накинувся на їжу, як той, хто не їв три дні, а поклав це збоку (на лавку, чи в сумку - не бачила), озирнувсь по сторонах, дістав з кишені цигарки з сірниками і затабачив...

Я відчула себе наївною дурепою.

Ви все правильно зробили.Саме краще давати їжу.Вони її по любому з'їдять чи додому занесуть. Бо як дасте гроші,то хто зна як вони їх використають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви все правильно зробили.Саме краще давати їжу.Вони її по любому з'їдять чи додому занесуть. Бо як дасте гроші,то хто зна як вони їх використають.

Так в мене склалось враження (хоч зАпаху і не було), що я йому закусь купила...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було таке. Стою я в черзі до каси в Там-Там. Попереду стоїть бабуся, говорить ледь зрозуміло що. Касирша назвала їїй вартість пачки соку (щось там 22 грн). Бабуся щось голосно пробормотіла, мол я занесу назад, я не маю грошей, Бога згадала. Я сказав, щоб той сік додали мені в чек, я оплачу. бабуся дякувала, бажала здоров'я. але не йшла, а чекала. Коли я розрахувався, то казала, щоб я дав їй чек(???), мотивуючи, що охоронці її зупинять. Оскільки я тримаю чеки на випадок отруєння як доказ, я їй відмовив, а провів повз охоронця. Але щось радості я в її очах не бобачив, побубонівши щось пішла геть. На наступний тиждень я підтвердив свою здогадку, для чого їй чек, коли ту ж бабусю з соком я побачив біля іншої каси, де вона бубоніла іншим покупцям. Після сплати добродіями і отримавши чек бабуся радісно попрямувала до інформстійки і повернула сік за чеком. Отаке буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу, 7 березня, на парковці Там-Таму підійшов "хлопчик" років 30-35, і російською мовою, просив допомогти на похорон 8-річного брата, при тому показуючи, якесь невиразне сімейне фото. Щось мене не дуже він переконав, тому я спокійно закрив вікно свого авто і став просто спостерігати за його спритними, явно тренованими рухами поміж автомобілів у пошуках чергового клієнта. Хочу, сказати, бачив, деякі розчулені панянки, щось таки давали цьому мускулистому типкові.

Я не проти допомогти, але мені здається, дуууже невиразна у нього історія (в крайньому випадку, в Луцьку було б десь чутно, що помоерла дитинка, і потрібні кошти на похорони). Може, бордівчани допоможуть встановити цю особу і скинемося на похорони, або може знайдуть його і вкинуть????

Цей самий хлопака минулого тижня підійшов до водія тролейбуса, що стояв на зупинці, про щось з ним поговорив та зайшов в салон з історією про брата, який лікується за кордоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позаминулого тижня ввечері біля Сільпо (рацс) хлопчина представився бездомним (вдітий так-собі, в стареньке), попросив купити щось поїсти бо 2 дні не їв.

Дочекався - подякував, напевно не мене першого просив, бо хтось вже купив булочку.

Хто хоче їсти - той попросить їсти, а не пару грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче їсти - той попросить їсти, а не пару грн.

Хто хоче їсти, той їсть куплене, а не затягується цигаркою...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь на минулому тижні біля нашого краю на Шевченка підійшов хлопчина (бомжуватого виду) і попросив купити поїсти, реально шок, але купив вийшов він чекав (навіть їх двох виявилося) тупо сіли на якусь клумбу і требтали аж за вухами лящало, тому на здоров'я...

грошей принципово не даю нікому спробуй заробити (немає роботи кажу ходи попідмітаєш (поприбираєш) біля офісу (магазину) за гроші ) все питання знімається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грошей принципово не даю нікому спробуй заробити (немає роботи кажу ходи попідмітаєш (поприбираєш) біля офісу (магазину) за гроші ) все питання знімається

image.png

Ти шоль? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме краще давати їжу.Вони її по любому з'їдять чи додому занесуть.

Теж колись купив малому років 8-ми, що просив їсти, булку і півпалки московської ковбаси. Він став на містку через канал в парку, меланхолійно, насолоджуючись весною, жував ковбасу....і випльовував її, булку просто кришив у воду - годував рибок. Ще один колись тупо при мені викинув булку під ноги і послав мене, хоча просив на їжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часом паро гривень можна дати і просто так, не всім пощастило бути успішним/розумним/красивим, вміти заробляти і не залежати від поганих звичок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеальної системи не існує, я би не сказав, що сам пристосувався до цієї системи, добре що поки можу гроші заробити, тому дати комусь паро грн, навіть попрошайці можу. А от порубати систему, де люди без роботи, або дітей здають - мені не під силу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...