Перейти до змісту

Не ставиться Windows 8.1 (help!)


Superman

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора!

За допомогою офіційної програми від Майкрософт зробив образ вінди для флешки.

З неї встановлюю її на новий ПК, все чудово встановлюється і після завершення інсталяції мене просить вийняти флешку і натиснути "ок" після чого ПК автоматично перезавантажується.

Так от. Він перезавантажується і не завантажується. Тобто з"являється логотип Віндовс і знизу крутиться кружечок. Після кількох секунд він застигає і так і стоть годину. Пробую перезапускати і через н-ий раз отримую помилку 0xc0000001.

Шукав в неті, нічого толкового. Служба підтримки вже спить, а Великобританська радить зачекати до ранку і розібратись. Боюсь, що вона не дуже допоможе.

Пробував 32 і 64 біт, пробував форматувати флешку в різних форматах.

Допоможіть, будь ласка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукав в неті, нічого толкового

хз.

перша відповідь в гуглі - http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows8_1-system/windows-81-error-code-0xc0000001/627a9c2d-75c6-4a96-b1a2-fee8f7aa061f

гугл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для решения данной проблемы в Windows 8 воспользуйтесь таким способом:

  1. Выключите компьютер.
  2. При последующем включении компьютера немедленно нажмите комбинацию клавиш SHIFT + F8.
  3. Далее нажмите на кнопку See advanced repair options и выберете пункт Troubleshoot.
  4. В следующем окне кликните на пункт Advanced options.
  5. Далее нажмите на кнопку Windows Startup Settings.
  6. Для завершения операции вам нужно выбрать пункт Перезагрузки компьютера.

Пруф: http://allerror.net/error_0xc0000001_windows-8/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповіді!

Я спробував все, що в посиланні ferrymana і нічого не змінилось.

Що ж до поради DMK, то при натисканні шіфт-ф8 в мене є лише вибір між вінчестером і ентер сетап, який кидає на стандартне меню біоса.

Через 40 хвилин скину фотки, але наразі нічого не допомогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповіді!

Я спробував все, що в посиланні ferrymana і нічого не змінилось.

Що ж до поради DMK, то при натисканні шіфт-ф8 в мене є лише вибір між вінчестером і ентер сетап, який кидає на стандартне меню біоса.

Через 40 хвилин скину фотки, але наразі нічого не допомогло.

от якби кожен не вважав себе спецом в системах і не експерементував, може і не було б таких питань ... але це так, лірика :)

комбінацію потрібно натиснути після того як почалась "загрузка з вінта" .. тобто в вашому випадку - вибрати загрузка з вінта і ще раз швидко натиснути комбінацію для того щоб потрати "в швидкий бут" ... хоча простіше знову загрузитись з флешки і там вибрати відновлення ...

http://windowsnotes.ru/windows8/zagruzka-windows-8-v-bezopasnom-rezhime/

http://okshef.blogspot.com/2012/06/windows-8_19.html (читайте перші коменти для альтернативного запуску ...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В гуглі гора рішень Вашої проблеми.

https://www.google.com.ua/search?q=0xc0000001&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=qB72VMiwB8b7Us6bhKgE

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо трабл з пошкодженим сектором на вінті? Проскануйте та перевірте вінт на бачини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо трабл з пошкодженим сектором на вінті? Проскануйте та перевірте вінт на бачини.

Навряд чи, проблема з HDD. Автор натискає не тоді коли потрібно Shift + F8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, я ставлю вінду і бачу ось це:

jH82GrR1uU8.jpg

Після цього я виймаю флешку і тисну "ок". ПК перезапускається. І ось так зависає:

7GMC4mdX2TI.jpg

Згідно першого методу отакий результат перевірки:

5kahEeivK2w.jpg

А коли я натискаю шіфт+ф8 відразу-відразу після включення ПК я отримую:

wqEXN7phPBI.jpg

Перше веде до фото зверху де вісне на логотипі. А друге веде до біоса:

xli5OHXDbHY.jpg

Що не так? Що робити?

Може хтось може завтра заїхати і вирішити цю проблему? В зручний для вас час за обумовлену оплату (офіс в Директорії)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довго чекали у період коли завіс?

30-60 хвилин на двох різних ПК

пробував встановлювати з двох різних флешок - теж нічого хорошого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знач така порада:

1)берем діск діректор(акронікс вроді)

там розбиваєм наново і форматуєм розділ

2)качаєм чисту вінду без усяких там зборок(запрос в гуглі: windows8.1 msdn torrent :)

3) берем перевірену тисячу разів любу версію програми ультраісо і задопомогою неї відкриваєм скачаний вище образ в вкладці самозагруза вибираєм запис образу диска вибираєм флешку в випадаючому списку

4) чекаєм поки запише і намагаємось встановити

П.С раз ви такий пробвинутий то може глянете вікторією де беди лежать на поляні да посунете розділ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знач така порада:

1)берем діск діректор(акронікс вроді)

там розбиваєм наново і форматуєм розділ

2)качаєм чисту вінду без усяких там зборок(запрос в гуглі: windows8.1 msdn torrent :)

3) берем перевірену тисячу разів любу версію програми ультраісо і задопомогою неї відкриваєм скачаний вище образ в вкладці самозагруза вибираєм запис образу диска вибираєм флешку в випадаючому списку

4) чекаєм поки запише і намагаємось встановити

П.С раз ви такий пробвинутий то може глянете вікторією де беди лежать на поляні да посунете розділ?

Там вінда ніяка не встановлена. ПК абсолютно новий і чистий. Плюс я не скачав ніяку збірку. Це ліцензійна вінда, яку я намагаюсь встановити за допомогою офіційної програми для створення носія. Тобто вона, як ви кажете, чиста (як я розумію).

п.с. я не продвинутий, в тому то й діло. Я просто роблю все, що мені тут радять і намагаюсь пояснити все так, щоб все ж хтось допоміг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довго чекали у період коли завіс?

30-60 хвилин на двох різних ПК

пробував встановлювати з двох різних флешок - теж нічого хорошого

з диска встановлюється десь 25-35 хв здається. а чому не з диску встановлювали?

розділ вбивали перед копіюванням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував лише ключі, тобто дисків в мене немає (як і DVD/CD-рому на ПК). Я скачав на флешку вінду за допомогою проги від Майкрософта (посилання на неї давав в першому повідомлені).

І з нею встановлював. Розбивав 500гб розділ на два, обидва форматував і лише тоді на один з них встановлював вінду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте зробити загрузочну флешку за допомогою Windows USB/DVD Download Tool

Це теж офіційна прога від Майкрософт. Хоч в назві і пише що вона ніби для 7, але однаково успішно підходить і для 8 і для 8.1

Користуюсь нею постійно. Завжди все гуд ставиться.

Також можна припустити що пошкоджений образ який ви завантажили. Варто перевірити контрольні суми.

Доречі, яка версія вінди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки разів ставив 8-ку, ні разу не бачив щоб просило "витягнути флешку або диск " (як на скріні) :) .. спробуйте поставити не х64, а звичайну ... і краще витягніть образ MSDN (або з сайту або торент) ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прівіт.

Спробуй зробити GPT диск за допомогою acronis disk director

а потім роби все по інструкції

як встановити windows 8

http://remontcompa.r...a-gpt-disk.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...