Перейти до змісту

Де можна зремонтувати телефон у Луцьку?


Рекомендовані повідомлення

Fly IQ4416 ERA Life 5, екран цілий, але розбите скло і не реагує на дотики.

Скільки приблизно коштуватиме ремонт, і куди в Луцьку порадите звернутись?

Зремонтувати потрібно за 1-2 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fly IQ4416 ERA Life 5, екран цілий, але розбите скло і не реагує на дотики.

Скільки приблизно коштуватиме ремонт, і куди в Луцьку порадите звернутись?

Зремонтувати потрібно за 1-2 дні.

По ціні ремонту можете уточнити у майстра, що здійснює ремонт мобільних телефонів у Луцьку, сервісний центр біля Старого Ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміна сенсора на цю модель коштуватиме приблизно 750 грн. Чи є в Луцьку буду знати завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вздумайте іти на Варшавський ринок!(до того ряду що повздовж павільйону) бо пообіцяють і не... короч надурять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміна сенсора на цю модель коштуватиме приблизно 420грн. Сенсор + робота 50-70грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ціні ремонту можете уточнити у майстра, що здійснює ремонт мобільних телефонів у Луцьку, сервісний центр біля Старого Ринку.

шось смущає мене в тій точці...

Також ми допоможемо з ремонтом на платній основі мобільних телефонів Samsung, Nokia, HTC, IPPLE.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також ми допоможемо з ремонтом на платній основі мобільних телефонів Samsung, Nokia, HTC, IPPLE.

Ви вже там ремонтували свій телефон? Прошу пояснити, Ваші підозри, сумніви, домисли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Aldo, мене, наприклад, назва IPPLE троха смущає :) - навіть гугль не знає шо то за звір такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Aldo, мене, наприклад, назва IPPLE троха смущає :) - навіть гугль не знає шо то за звір такий.

Ось у чому справа? Дивні у Вас критерії, вибору майстра, м"яко кажучи.

OK. Віднині усі майстри на курсах підвищення кваліфікації, будуть здавати екзамени з правопису та грамотності.

Якщо для Вас правильне написання слів, важливіше кваліфікації та досвіду майстра, тоді питань немає. Тепер на виклики їздити та на прийомі техніки будуть філологи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремонтував телефони в telvis. Якістю роботи і цінами залишився задоволений. Раджу даного майстра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно побачити серфісний центр з ремонту автомобілів BMV, Hevrolet, Oudi - нє?

Головне те, що на ділі, а не на словах. Не збираюсь підтримувати Ваш сарказм, оскільки вважаю його недорочним. Можете скільки завгодно мінусувати мої пости з Вашими прибічниками - словофілами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви отримали відповідь на своє питання? щось не так у відповіді? Як можно здати в ремонт телефон APPLE, якщо на сайті майстерні ця назва написана з помилкою? Чи спочатку тра здати, а вдруг вони таки вміють, а коли повернуть кірпіча назад то зрозуміти, що вони так само ремонтують як і пишуть... Мені не зрозуміло взагалі, невже потрібно бути великим філологом, щоб ПРАВИЛЬНО написати назву товару, який ремонтує майстерня.

Є помилка на сайті, яка впливає на думку про майстерню - то чому б її не виправити, то велика проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

апну темку.. порадьте хорошого майстра по ремонту смартів.. бажано щоб і брав не дорого) але це другорядне.. головне щоб дійсно шарящий, а не лушпай, яких купа зараз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Тре відремонтувати с2305 Соні. Розбитий дисплей і сенсор. Якщо є такі майстри на борді кажіть термін роботи і вартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Тре відремонтувати с2305 Соні. Розбитий дисплей і сенсор. Якщо є такі майстри на борді кажіть термін роботи і вартість.

вартість десь приблизно 1500 грн термін 3_4 дні

апну темку.. порадьте хорошого майстра по ремонту смартів.. бажано щоб і брав не дорого) але це другорядне.. головне щоб дійсно шарящий, а не лушпай, яких купа зараз

звертайся до мене
зробив давно. Дякую форумчанам. Деталі тач і дисплей встали 24 бакса. Робота 150 грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...