Перейти до змісту

Неадекватний користувач борда


Drugdealer

Рекомендовані повідомлення

Я зрозумів одне, що з Любомльськими гопніками не варто мати справу взагалі. Чи у них все по "панятіям" чи вони живуть у власному світі.

Тема: http://board.lutsk.u...k-samsung-r518/

Користувач board-а: 740d

Три, а можливо вже 4 дні, пан 740d мені написав за купівлю ноутбука і цілих три дні торгувався, збиваючи ціну, говорячи що подумає, що назбирає грошей.

Ніяких домовленосте і обіцян три дні назад не було.

Щодо телефонних дзвінків, їх було 2, один від пана 740d, а други від його дружини, яка нагрубила і в відповідь отримала "Вибачте, я не хочу з вами мати справу", це роздратувало гопніка і він вирішив написати образи і обвинувачення в пості. Але постом це не закінчилось. Ще були обрали на olx, де дядько 740d заявив що я кожен день міняю ціну, що є смішно, так як з дня продажі ціна не змінна ніде, а про "ТОРГ" я зазначив.

Натомість я прокидаюсь сьогодні вранці і мені приходить на пошту повідомлення з board-а ще більш неприємне попередніх.

Зауважу, що від мене не було жодного слова образи в сторону 740d!

Не хочу вести ніяких справ із непорядними людьми, але 740d таке враження вчора цього не зрозумів. Чого він хоче хз.

post-27472-0-34823500-1425374582_thumb.j

post-27472-0-69998800-1425374582_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ти ниєш і плачешься) Не пофігу, хто що говорить.

В тому і справа, що пофіг, але комусь не пофіг

тупо не відписуй і не відповідай на дзвінки. І буде тобі спокій :_02:

Він знайте з якого я района

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХАй шукає якщо не має мозку. І що він тобі дасть люлєй чи що. І буде мати або самозахист і отримає що хотів або буде мати кримінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХАй шукає якщо не має мозку. І що він тобі дасть люлєй чи що. І буде мати або самозахист і отримає що хотів або буде мати кримінал.

Відморозків вистачало завжди. Хай краще з дружиною посидить. Або ладно хай разом їдуть з Любомля до Луцька, але так дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив би ти, мою переписку, з деякими неадекватами. В тебе ще квіточки. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він знайте з якого я района

та в твоєму районі живе більше людей ніж в усьому Любомлі.

а якщо так гостро переживає за зміну ціни на ноутбук то ймовірно інвестиція в квиток до Луцька і назад може бути непідйомна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в шоке :) я шукав собі ноутбук, домовився з цим неадекватним покупецем про покупку ноутбука, скинув він мені 500 грн, да я зрадів нормальний ноут за 3700 вийшов, ладно думаю не буду шукати собі іншого буду чекати поки цей продавець відправить мені його, 3 дня чекав продавець кормив мене обіцянками, я пишу йому скажіть мені точно якщо не будите відправляти то я куплю собі іншого ( знайшов собі ще 1 варіант) ВОНО відписало мені що відправить чекав я 2 дні, вчора подзвонив до нього запитав що там з передачею, він відповів що зараз в Львові буде в Луцьку у ввечері набере, дзвінка я так і не дочекався, їхав у вечері на роботу попросив щоб жінка подзвонила до нього запитала за ноут, він не понятно чого обізвав її хамлом і сказав якщо ви з Любомля то я не хочу мати справу. Проблемка чому? може тут в Любомлі люди не такі як скрізь чи що?

Я для себе вирішив що він балабол і піз*юк, вибачте шановні модератори що я обізвав користувача но це правда. Я не переживаю що не придбав цей ноутбук прост обідно що людина так поступила, ну нічого буду шукати собі іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

домовився з цим неадекватним покупецем про покупку ноутбука

вы не отвечаете на мой ответ!!!!

1517010.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так що шановні бордівчани я дуже опасний користувач вашого цікавого форуму, буду шукати ноут в нормальних людей. а ти всеодно балабол ;) успіхів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так що шановні бордівчани я дуже опасний користувач вашого цікавого форуму, буду шукати ноут в нормальних людей. а ти всеодно балабол ;) успіхів

Успіхів ж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

домовився з цим неадекватним покупецем про покупку ноутбука

вы не отвечаете на мой ответ!!!!

ух ти! ти знаєш його особисто? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди старюсь виходити з позиції, що в цьому житті мені НІХТО і НІЧОГО не винен.

Тому, навіть якщо продавець міняв декілька разів ціну чи передумав продавати, то це його право. Кошти за товар були оплачені? Ні. Які претензії? З Вами негарно поступили? Так буває. Не варто витрачати енергію на те, чого змінити не можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить продавець правий, а покупець кончане чмо, бо захотів собі придбати ноутбук, а продавець тупо кинув його, це ваша така логіка? я й не сумнівався! Но моя думка не змінилась, і я не дозволю якійсь школоТЄ водити людей за ніс. Я всім його покупцям повідомлю яка він людина! Я колись читав тут тему про Miro як його хотіли кинути на 15 грн впарити йому не робочий блок живлення від модему років з 4 мабуть назад, як він крику тут наробив. Чим тут удівлятись, я так само зроблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить продавець правий, а покупець кончане чмо, бо захотів собі придбати ноутбук, а продавець тупо кинув його, це ваша така логіка? я й не сумнівався! Но моя думка не змінилась, і я не дозволю якійсь школоТЄ водити людей за ніс. Я всім його покупцям повідомлю яка він людина! Я колись читав тут тему про Miro як його хотіли кинути на 15 грн впарити йому не робочий блок живлення від модему років з 4 мабуть назад, як він крику тут наробив. Чим тут удівлятись, я так само зроблю.

Так як поводите ви себе, так і поводить себе шкоЛОЛО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

740d, що значить кинув? ви йому гроші заплатили? ні.

чи може він вам неробочий ноут пропонував (якщо вже проводити аналогії з Miro)? теж ні

Покупець і продавець не домовилися. от і все.

Хто де кого і як кинув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

740d, не буду судити хто з вас правий, але ти реально хариш.

то нажми ALT+F4 і відпочивай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

740d, вася попустись трохи. Йди німецьку підвчи чи що. Кумариш конкретно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...