Перейти до змісту

Скільки ви випиваєте в день води?


romaxa11

  

213 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Ромко, друже, це такі питання виникають після дня народження чи як?))) А як що по темі... Залежить від пори року, години дня, і, того що їлося . В загальному, не менше 1 л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В звичайний день - десь так літри півтори води, і біля літри чаю(кави) і т.п.

А як буває відведеш душу в пятницю - то в суботу до 5л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В залежності від того, як проходить день. Якщо рахувати будні дні то менше, якщо вихідні то більше бо тоді десь катаюсь велом і пити рідини приходиться багато. В загальному рахуючи вода + кава + чай за день виходить десь 1,5-2 л в будні дні, а якщо вихідні то більше 2 л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінімум 1,5л "Миргородської" + кава,чай.... в суботу зранку,інколи буває в рази більше :0148::0109:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це базове питання здоров'я. Якщо ви п'єте воду, у вас є шанс не хворіти. До води потрібно ще правильно харчуватись, але головне пити воду. Якщо ви п'єте її мало - ви вже хворий, просто не дуже звертаєте на це увагу. Організму на функціонування всіх органів і операцій потрібно біля 1,7 літра води в день - це мінімум при якому організм не пересушується і не зістарівається як сухе яблоко.

Про це ніхто і нафіг не задумується. Головне поїсти, а треба трохи навпаки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йопт. Я ше раз прошу визначитись "ВОДИ" чи "РІДИНИ"? Бо організму до сраки чи ви п"єте "Миргородську" чи їсте кавуна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оптимально пити джерельну воду типу оконської чи баївської, це просто мегакруто. Я зараз ввійшов в експеримент - 2,8 л в день. Так треба бо пив насправді дуже мало. Зараз треба поновити запаси рідини в організмі.

Думаю саме води, бо на переробку пива, фанти і т.д. йде багато зайвих ресурсів

Ті що до літри, з тим вже негайно потрібно щось робити.

2-2,5 літри води на протязі дня - оптимально не зважаючи на іншу рідину.

Ну і хавчика йде менше;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну оконська далек,о а от баївську, як було не лінь і був день довший то їздив після роботи набирати 2 рази в тижень по 6-7 л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж віднедавна став відчувати, що щось не так з організмом - виявилось вживав мало саме чистої води, а не напоїв.

Став носити з собою флягу літрову і за день старатись її випивати двічі. Відслідковую норму через андроїд-додаток Water Your Body. Програма розрахувала, що на 67 кг треба рівно 2 літри. Поки ще в стадії експерименту, далі буде видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що на андроїді що на осі є додатки типу Water calc.

Все одно приходиш до джерельної води, бо в великих об'ємах пити водопровідну воду де і вапно і залізо небезпечно також. Бутильована також не панацея, бо фіг знати чим вона відрізняється від осмосованої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь читав статтю про те, що воду потрібно міняти. Тобто можна і з під крану інколи попити, бо вона має тисячі комбінацій в структурі. Може згадаю викладу. Я в принципі так і намагаюсь притримуватись ... не весь час з одного кулера пити.

До 3л рідини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наступне опитування- а скільки сците?

у басейн щохвилини поступає 50 літрів води і зливається 53 літри стоків

в задачі питається - чи є совість у відпочиваючих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава інфа, тре буде на роботі попробувпти хлептати більше води (>1л) хоча моя кпужка то вже десь 0,75 чаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...