Перейти до змісту

Протезування зубів у Луцьку.


Рекомендовані повідомлення

Всіх вітаю. Власне відразу прошу вибачення що не в ту тему пишу але розділу здоров"я на форумі не знайшов. Питання ось у чому, після аварії втратив половину щелепи, немає близько 12 зубів з різнх сторін. Зараз закінчую системне лікування, робота за каналами нарощування те що вдалось спасти. І власне приходить час протезування. Вибір закладів по Луцьку більш ніж достатньо різна категорія лікарів у всіх різний дсвід так практика, але у мене ситуація дійсно жахлива. Тому хотілось би знайти у місті РЕАЛЬНОГО МАЙСТРА по скалдним питання протезування. Можливо у когось є якась інформація, та досвід. Бажаючих заробити на моєму горі прошу проходити повз, питаю чисто по людськи, я сам обійшов декілька точок по місту і лише одну добру знайому "вивів на читсу воду" виявляється є різні типи протезування та якість матеріалу наприклад того ж фарфору (укр.нім,пол виробництва) - звідси і ціна. Власне хтось взагалі каже постав пластмасові і не парся, (у моєї бабусі пластмасові зубистоять вже близьно 15 років - гризе горіхі будь здоров! Отже питання якості, та практичності звісноне останні, ну і гарна ціна це вже по можливості. Думаю проблему висвітлив достатньо. Хто якою (макімально досвідченою) порадою у цьому випадку може лпомогти, буду надзвичайно вдячний. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому, що фактично гарантій на такі зуби ніхто не дає. В Протезисті на консультації для початку були?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

З таким випадком варто шукати досвідченого ортопеда. Серед відомих мені, досвідчених і прогресивних, радив би шукати: Кузьменка (власна клініка), Приймачука (держ. пол. на Волі), Василюка (власна клініка), клініка Стома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх вітаю. Власне відразу прошу вибачення що не в ту тему пишу але розділу здоров"я на форумі не знайшов.

попроси модерів перенести http://board.lutsk.ua/forum/179-medicina-zdorovja/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...