Перейти до змісту

Вклєїти фото в паспорт в Цнапі


Cruhsh

Рекомендовані повідомлення

Суть питання - потрібно сфотографуватись і йти із фотографією чи фоткають на місці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заодно запитаю.

при зміні фото (після 25 років) на протязі якого терміну потрібно вклеїти нову фотографію? Скільки це коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим швидше тим краще, тому що паспорт без фото стає не дійсним, я ходив в паспортний, одразу там фоткався, давав пару рублів фотографу він мені за пів години порішав все - це було правда 7 років назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заодно запитаю.

при зміні фото (після 25 років) на протязі якого терміну потрібно вклеїти нову фотографію? Скільки це коштує?

по законодавству - на протязы мысяця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заодно запитаю.

при зміні фото (після 25 років) на протязі якого терміну потрібно вклеїти нову фотографію? Скільки це коштує?

по законодавству - на протязы мысяця

штраф за просрочку великий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штраф за просрочку великий?

Штрафів великих немає, але через місяць після 25-ти річчя паспорт стане недійсним, і в банку вас законно пошлють далеко, якщо додивляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я через рік чи два заніс :) то обійшлося "дзвінком другу" і коробкою цукерок за швидкість ну і штрафом (здається) там якимось невеликим.

а взагалі, краще то зробити відразу. Бо як десь припече – то потім бігати і важче і дорожче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вклеїти по законодавству, якщо строки дотримані безкоштовно. але це якщо вухами не хлопати, а так пошлють платити якийсь фірмочці з києва за послуги :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штраф за просрочку великий?
Штрафів великих немає, але через місяць після 25-ти річчя паспорт стане недійсним, і в банку вас законно пошлють далеко, якщо додивляться.

Міняв картку в банку то нічого не сказали, а тільки порадили вклеїти фото. Треба буде якось вирватись з роботи та занести паспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне за просрочку около 2- месяцев дали около 100 грн штрафа. Фотку свою нести нужно. Самое смешное когда сдал все что бы добавили новую фотку сказали прийти через 2 недели )) я сказал что у меня есть 20 минут, в итоге сделали за 20 минут, но делов там на 10 минут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заодно запитаю.

при зміні фото (після 25 років) на протязі якого терміну потрібно вклеїти нову фотографію? Скільки це коштує?

на протязі місяця після виповнення 25років, далі штраф від 17 до 51 грн. Несеш в ЦНАП (чи пасп. стіл) паспорт з двома фото. Вклеюють безкоштовно на протязі 5-7 днів.

Возив сьогодні в Ківерці свій паспорт на вклеювання в ДМС, прострочив 6місяців. Дали лівий рахунок з написом 34грн - незаплатив, бо це виявився благодійний фонд (погуглив через тел. на вулиці). Зайшов знов до них сказав що на цей рахунок що ви дали платити не буду. Вони мовчки сказали в який кабінет йти на оформлення протоколу адмін правопорушення (сума штрафу 34грн). Оплатив в Ощадбанку. Потім квитанцію про оплату штрафу, 2фото і паспорт заніс у ЦНАП. Через тиждень заберу.

Краще не запізнюватись, менше мороки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповіді. Йду фоткатись. Вклею, розкажу як там мене із кабінетів в кабінети ганяли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ЦНАПі ганяти не будуть :) там кабінетів нема особо для відвідувачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...