Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

А що саме з пуском?

довго пояснювати, бо в кожному білді якісь різні нюанси з ним.Здається в 10049 тільки було більш-менш. В 10074 особисто в мене, наприклад, інколи при запуску якогось активного відео чи гри на весь екран, при кліку в лівому нижньому кутку вискакує меню пуск. В одному з білдів при 5 чи 6 натисканні меню пуск зявлялось. Саме по собі інколи метро глючило. Почитавши інші відгуки,в людей бували і інші нюансі з пуском.

Проблеми з прописом мережевих адресів були, здається їх виправили. Проблеми з вайрлесс мережами і інші.

Зрозуміло, що все ще теститься, але зважаючи на кількість багів і те що система мала вийти в травні, ще багато що треба виправляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

система мала вийти в травні

За останньою інформацією вихід запланований на літо, точної дати немає, а літо - це 3 місяці! :) Думаю за цей час наведуть лад :) Останнім часом оновлення системи відбувається майже кожного тижня, так що чекаємо...!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хлопці, хто на реальному залізі ставив, як швидкість роботи?

Бо я на віртуалку з 1.5 гіг памяті поставив - працює набагато швидше чим 7 (на такій самій віртуалці).

Ну і Edge звичайно радує, читаю буржуйські сайти - америкосам дуже подобається, єдине просять аддони поставити, і все, дуже багато юзерів змінить свій дефолтний хром на едж.

Коротше, поки все виглядає так, що влітку я нарешті зміню свою XP на 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Microsoft назвала дату початку продажу Windows 10

ОС Windows 10 надійде в продаж 29 липня, оголосила сьогодні корпорація Microsoft. Нове покоління операційної системи з'явиться відразу в 190 країнах і буде доступне у вигляді оновлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

америкосам дуже подобається, єдине просять аддони поставити

я навпаки, кожен раз після оновлення збірок задовбався видаляти ці нікому непотрібні аддони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що цього оновлення потрібно чекати аж до серпня...

vS8Q.jpg

Все-таки думав, що оновитись можна буде раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби в тему не глянув – то і не помітив би того значка на панелі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думав, що оновитись можна буде раніше

А хто заважає?:) Став зараз і юзай! З кожним новим оновленням Windows 10 Technical Preview працює все чіткіше, вже новий браузер працює гарно і так до офіційного виходу і дійдеш і вже будеш знати що і до чого!

на Монголію Маскву цей патч теж прийшов?

З сумом можу сказати що прийшов і раніше ніж на Україну.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто заважає? :) Став зараз і юзай! З кожним новим оновленням Windows 10 Technical Preview працює все чіткіше, вже новий браузер працює гарно і так до офіційного виходу і дійдеш і вже будеш знати що і до чого!

ForZa, дякую за пропозицію, але я вже почекаю. Не настільки сильне бажання перейти на десятку, щоб зараз займатись встановленням ОС і пакету усіх необхідних для мене програм. Оновиться, тоді й з усім по-маленьку розберусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось таке сьогодні з'явилося:

qtJNp.th.png

підскажіть, це оновлення буде давати повноціну ОС для подальшого використання на довгий термін чи просто бета\демо версію щоб спробувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть, це оновлення буде давати повноціну ОС для подальшого використання на довгий термін чи просто бета\демо версію щоб спробувати?

На скріншоті білим по синьому написано: "*Да, оно действительно бесплатное. Мы предлагаем обновление до полной версии Windows 10, а не пробной. Время действия предложения ограничено...."

Тобі мало запевненнь від Майкрософт? Швидше повіриш у те що тобі на форумі напишуть?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І можна було б на це піти та воно блін забере все місце (( Та і обновлення Вінди зазвичай працює повільніше чисто встановленої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть, це оновлення буде давати повноціну ОС для подальшого використання на довгий термін чи просто бета\демо версію щоб спробувати?

На скріншоті білим по синьому написано: "*Да, оно действительно бесплатное. Мы предлагаем обновление до полной версии Windows 10, а не пробной. Время действия предложения ограничено...."

Тобі мало запевненнь від Майкрософт? Швидше повіриш у те що тобі на форумі напишуть?))

при умові що ваша копія ліцензійна (не просто гарно ломана, а саме активована правильним ключем) інакше після оновлення вам буде нагадування про "неліцензійну версію" :)

"При обновлении до Windows 10 с более старых версий Windows некоторое программное обеспечение будет удалено.

• Если у вас на ПК установлены версии Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Pro с Media Center или Windows 8.1 Pro с Media Center, то при установке Windows 10 он будет удалён

• Для просмотра DVD-дисков нужно будет отдельное программное обеспечение

• Гаджеты с Рабочего стола Windows 7 будут удалены в процессе установки Windows 10

Пользователям Windows 10 Home будут получать обновления из Windows Update автоматически. Пользователи Windows 10 Pro и Windows 10 Enterprise будутт иметь возможность отложить обновления

• Игры Пасьянс, Сапер и Червы, предустановленные в Windows 7, будут удалены в процессе обновления до Windows 10

• Если у вас есть USB floppy drive, то вам нужно будет скачать последнюю версию драйвера из Центра обновления Windows или с сайта производителя

• Если у вас установлено приложение OneDrive, то оно удалится и заменится на интегрированное "

p/s щось в мене передчуття, що після таких "оновлень" в адмінів буде багато роботи .. різного плану :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Халявна Windows 10 буде працювати тільки один рік з моменту оновлення. Так, що Майкрософт знову всіх хоче переграти. Попрацюєш рік на халявній вінді, звикнеш до неї, а щоб працювати далі прийдеться купувати її або іншим способом "віддячити" за користування.

Обновление действительно является бесплатным?

Да. Обновление до Windows 10 осуществляется бесплатно для соответствующих устройств под управлением Windows 7 с пакетом обновления 1 (SP1), Windows 8.1 с обновлением и Windows Phone 8.1. Это бесплатное обновление доступно в течение одного года после выхода Windows 10. Выполнив такое обновление, вы сможете насладиться возможностями Windows 10.

Обновление до Windows 10 разрешат скачивать бесплатно в течение года

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий керівник контори (мілкософт) - індус, не забувайте

Так трошки знаю їх менталітет. Думаю, він дасть всім просратись, і дуже скоро мілкософт поверне собі лідируючі позиції в світі IT. Американські менеджери занадто зажерливі і пасивні, індус їх переграє

Доречі, не забувайте, що Джобс теж наполовину іранець (був)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Халявна Windows 10 буде працювати тільки один рік з моменту оновлення. Так, що Майкрософт знову всіх хоче переграти. Попрацюєш рік на халявній вінді, звикнеш до неї, а щоб працювати далі прийдеться купувати її або іншим способом "віддячити" за користування.

Не вірне трактування! Мається на увазі безкоштовний перехід з 7, 8, 8.1 на 10 буде дійсний лише рік після дати релізу. Якщо у вас неліцензійна копія, то після оновлення до 10 вона ліцензійною теж не стане. Також оновлення не стосується версій Enterprise а лише Home, Pro, Ultimate. Ті в кого піратська збірка оновитись через цент оновлень легально і безкоштовно не зможуть. І через рік можливість оновитися з попередніх версій до 10 буде недоступною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...