Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

LANser, VaLeRa, а чего вы ожидали от Preview ? Да и нет тут чему удивляться, даже после релиза нас ждет куча исправлений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

Werwolf777

А я б ще виходу сервіспаку почекав... Поки на 7-ці посиджу, після SP1 на неї нарікань немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

явних багів не видно в 10061?

Я не побачив! З кожним оновленням щось нове з'являється, а у цілому система працює стабільно, ну звісно що ще сира, але цікаво спостерігати...:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як з драйверами ? проблем нема ?

А які саме цікавлять? Я особливо не нагружав, бо побоювався, що бета і можуть виникнути проблеми, но те що мені потрібно все працює!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ти, чим вища версія Вінди, тим краще мій ХР працює - віруси для нього всім вже впадляк робити:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ти, чим вища версія Вінди, тим краще мій ХР працює - віруси для нього всім вже впадляк робити :)

Ну воно то так. але на разі вспливає така штука: як нова версія Chroma вже не йде під XP плюс не йде нова версія Java. А банкинг привата хоче нову версію... І от не зрозуміло як тут бути (правда достеммено ще не вникав... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ти, чим вища версія Вінди, тим краще мій ХР працює - віруси для нього всім вже впадляк робити :)

Ну воно то так. але на разі вспливає така штука: як нова версія Chroma вже не йде під XP плюс не йде нова версія Java. А банкинг привата хоче нову версію... І от не зрозуміло як тут бути (правда достеммено ще не вникав... ))

а ви вкурсі що нова версія Java "не працює" з новою версією Chroma ? потрібно включати "ручками" а скоро взагалі відключать і таку можливість - https://www.java.com/ru/download/faq/chrome.xml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 10 Transformation Pack 3.0

Windows 10 Transformation Pack превратит вашу систему Windows 8/8.1 в Windows 10. В трансформер входят: темы, обои, курсоры, шрифты, звуки, иконки, Modern UI, виртуальные столы, меню Пуск и прочее. Данный пак работает и на старых системах Windows (7/Vista/XP), но при этом менее похожа на оригинал/

Cкачать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віруси для нього всім вже впадляк робити

Так само як і для нової 10!:) Тут у халепі ті хто між ХР і 10 !:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обновився до 10074, працює швидко, але глюк з згортанням вікон

віруси для нього всім вже впадляк робити

Так само як і для нової 10! :) Тут у халепі ті хто між ХР і 10 ! :)

декілька місяців без антивіруса на 10 і захисник віндовс відключений все норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 10 Transformation Pack 3.0

Windows 10 Transformation Pack превратит вашу систему Windows 8/8.1 в Windows 10. В трансформер входят: темы, обои, курсоры, шрифты, звуки, иконки, Modern UI, виртуальные столы, меню Пуск и прочее. Данный пак работает и на старых системах Windows (7/Vista/XP), но при этом менее похожа на оригинал/

Cкачать

Ги :0155: 100 Мб і Ваша 7 ка чи 8 ка стане 10 кою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В трансформер входят: темы, обои, курсоры, шрифты, звуки, иконки, Modern UI, виртуальные столы, меню Пуск и прочее.

Ага головне всі важливі елементи є. Нащо тоді та 10? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага головне всі важливі елементи є. Нащо тоді та 10?

Да вот как раз важных элементов новой ос там и нет, это просто модификация внешнего вида.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага головне всі важливі елементи є. Нащо тоді та 10?

Да вот как раз важных элементов новой ос там и нет, это просто модификация внешнего вида.

Тоді який сенс встановлювати цей модифікатор зовнішнього вигляду, заради самого "фейса"?))) Ніколи не любив всіляких "ерзаців". Хоча, кожному своє.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага головне всі важливі елементи є. Нащо тоді та 10? :)

я вже втомився пояснювати людям, ну ще раз напишу. Компютери розвиваються і відповідно повинне розвиватись і програмне забезпечення. Коли вийшло віндовс XP, то ще не було в масовому використанні навіть двох-ядерних процесорів, об.ми памяті були невеликі. Тому , коли ви наприклад, ставите XP на 4-х ядерний процесор, то система не може максимально продуктивно використовувати можливосты вашого компютера, так як оптимызуваласб вона для одноядерних процесорів. Те саме сімка, коли вийшла, то були в основному тільки двох-ядерні процесори.

Зараз в людей 4-8 ядерні процесори, 8-32 гіга озу, 64 бітні системи, ну не витисне ні сімка, ні XP всіх можливостей з вашого ПК. Тому 8-ка чи 10-ка на не зовсім древніх ПК в рази швидше і продуктивніше працює від сімки, не забуваєм, що і direct x обновлюється.

Тому, якщо у вас 4 гіга ОЗУ і 2-4 ядерний процесор, то я рекомендую забути про seven чи xp і переходити на 8-ку, вона стабільна і продуктивна система. 10-ка ще теститься і вона досить сира, поки дуже багато багів з інтерфейсом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не працює кнопка ПУСК та ПОШУК В ІНТЕРНЕТІ ТА WINDOWS!

В Googli тема поширена але вирішення не знайшов:(

Перестало працювати з 2 травня!

Windows 10 Pro Insider Preview.

Хтось зустрічався з такою ж промлемою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не працює кнопка ПУСК та ПОШУК В ІНТЕРНЕТІ ТА WINDOWS!

В Googli тема поширена але вирішення не знайшов :(

Перестало працювати з 2 травня!

Windows 10 Pro Insider Preview.

Хтось зустрічався з такою ж промлемою?

в 10074 величезний баг з пуском, баги з згортанням вікон, проблеми з драйвером nvidia , або відкат або чекати на оновлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не працює кнопка ПУСК та ПОШУК В ІНТЕРНЕТІ ТА WINDOWS!

В Googli тема поширена але вирішення не знайшов :(

Перестало працювати з 2 травня!

Windows 10 Pro Insider Preview.

Хтось зустрічався з такою ж промлемою?

в 10074 величезний баг з пуском, баги з згортанням вікон, проблеми з драйвером nvidia , або відкат або чекати на оновлення

Ні мені все подобалось у Windows 10 - тільки я думаю підхватив якесь оновлення і заблоковано функції які я описав!

В мене драйвера ATI!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З пуском проблеми є. А які саме проблеми з Nvidia і яка версія драйвера?

поки разів з 5 драйвер не злетів на cs go (тільки на cs go злітали), то діла не було. Зараз ніби норм стало на останній версії 350.12. В попереденіх версіях windows 10 проблем з відео драйверами не було, проблема саме в 10074.

На рахунок пуску, то цю проблему ніяк не можуть вирішити, тому реліз windows 10 думаю ще відкладуть, щось я сумніваюсь, що до червня-липня їх вирішать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок пуску, то цю проблему ніяк не можуть вирішити

А що саме з пуском? В мене все чудово працює! Пошук працює, новий браузер Edge запрацював але ще не всі функції і Spartanом називається :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...