Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

Скажіть, я оновив 8.1 до 10, скільки можна користуватись нею? і що далі робити?))) подивитись, і знову ставити 8.1? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

А ось це вже перший жирний мінус: провідник вантажить CPU (Core i3-3217U) до 50%.

scuRJ.th.jpg zEnw7.th.jpg

В мене не грузить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частину налаштувань закинули в новий розділ. Для чого? А його інтерфейс - недолугість.

Новий "старий" розділ? В WinXP є:

post-23410-0-26165800-1422222400_thumb.j

Не впевнений, що був раніше. Здається, вперше з'явився в XP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snouden,

Я мав на увазі не "Спеціальні можливості" (вони виділені випадково), а вказану групу налаштувань (settings). Навіщо було вказані на скріні розділи виривати з "Панелі управління"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значок "Цей комп'ютер", таке враження, що малювала моя чотирирічна дитина.

Це вже "пакращєна" версія, до позавчорашнього дня воно взагалі ось так виглядало :)

vwAcN.jpg

Дуже надіюсь, що і зараз це ще не остаточний варіант, що його приведуть ще все до якогось людського вигляду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snouden,

Я мав на увазі не "Спеціальні можливості" (вони виділені випадково), а вказану групу налаштувань (settings). Навіщо було вказані на скріні розділи виривати з "Панелі управління"?

тому що це "нова панель управління" .. спеціально розроблена для заміни "стандартної" .. так що можна сказати - поступово звикайте, в фіналі звичної "панелі" може не бути ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власники Windows 7 та 8 зможуть оновитися до 10 безкоштовно. Питання на постійно, чи згодом прийдеться платити?

Рік після релізу

Цікаво буде потестити Кортану на ПК

В нас вона не працює. Принаймні, поки.

Коли вибираєш регіон Британія або США - все працює чудесно. Англійською, звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дискретне відео (Nvidia GTX 660M) працює криво, тобто не працює взагалі нормальним чином. В списку пристроїв детектиться нормально, дрова теж останні стали, джифорс експірієнс приносить оновлення, все встановлюється, все добре, але добре все допоки не включиш шось дуже вимогливе, наприклад гру. Тоді починаються лаги. От і думаю, чи це 10ка так себе веде, чи що. На 8.1 такого не було. Може в когось була схожа проблема і хтось пофіксив?

спробуйте поставити старішу версію драйверів відео або можливо є ще новіша тільки не на російській версії сайту nvidia

поки зустрівся лише з однією проблемою -- не запрацювала остання Цивілізація, хоча саме вона використовувалась для демонстрації якихось функцій інтеграції Win 10 з XBox. Можливо, це просто в мене така версія Цивілізації, не знаю

може щось там ще недофіксили, і на win 10 x86 не йде, а на win 10 x64 працює (це тільки теоретично), бета версії всяке може бути

P.S. Сам поки не тестив систему, на днях можливо спробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в новій версії немає нового браузера, але роботу нового "движка" який є його основою можна вже спробувати - http://microsoftportal.net/windows-9/4674-vklyuchaem-novyy-dvizhok-redringa-v-ie11.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Псіханув, зробив на робочій машині бекап SSD з Win8.1 і проапдейтив до Win10TP. Поки що робота робиться, якихось особливих проблем не виявлено, відкотитись з бекапа поки не тягне :)

В цілому мені дизайн нової вінди подобається більше, ніж 8.1 -- чистіші тонкі шрифти, вікна без рамок, більш витончені і строгі лінії і іконки... якось воно все гармонійніше, сучасніше. Хоча от меню налаштувань... мда... лишається надіятись, що це просто "непричесаний" варіант з кривим css :D

Хтось питав, чи пофіксили нормальне масштабування на моніторах з великою роздільною здатністю. Відповідаю -- ні, не пофіксили (27" 2560x1440). Так само, при масштабуванні шрифтів (я виставляв 125%) деякі програми відображаються нормально, а деякі (навіть їх "рідний" Skype) -- з розмитими, ніби інтерпольованими шрифтами. Разом з розміром шрифту чомусь збільшились іконки на панелі задач, хоча я цього не просив, получилось що стандартні вони завеликі, а якщо тицнути в галочку щоб їх відображало зменшеними -- замалі, та ще й кнопка "Пуск" зменшилась разом з ними. Для зміни масштабу шрифта в системі необхідно вийти з профіля і знову увійти.

З незначних глюків -- в мене чомусь не відображається біля годинника іконка на кнопці, яка викликає панель повідомлень. Окрім того, іконку керування гучністю я завжди приховую в "додаткове віконце", те що стрілочкою викликається. Так ось -- вона біла і на фоні білого ж віконця її не видно, просто біле місце замість неї. Якщо витягнути її з того віконечка або хоча б натиснути -- стає видно.

Ще невеличкий глюк -- якщо натиснути на кнопку "Пуск", а потім на якесь відкрите вікно, то саме меню "Пуск" не завжди закривається. Інколи потрібно повторно натиснути на "Пуск".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cortana тупа. Не розуміє елементарних команд типу "Open browser", "Check my email", "Lock my computer". Ну, тобто вона їх розпізнає, але або каже що "не знаю як це зробити", або відкриває пошук в Bing. На питання "What time is it now" і то відкрила пошук в браузері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новую Windows 10 Technical Preview уже можно скачать бесплатно

Буквально на днях компания Microsoft провела вторую презентацию, посвященную Windows 10, онлайн-видеотрансляция которой прошла на Hi-Tech.Mail.Ru. Как и ожидалось, софтверный гигант представил ряд новинок. И вот теперь появилась возможность часть из них попробовать - вышла свежая сборка этой ОС. Windows 10 Technical Preview доступна здесь. В ней теперь поддерживается ряд новых языков, в числе которых есть и русский. Данная версия рассчитана на средние и крупные экраны (устройства с диагональю более 8 дюймов). Пользователи, установившие новую сборку, смогут протестировать работоспособность голосового ассистента Cortana, который теперь глубоко интегрирован в систему, а поиск (в том числе, локальный) стал ее частью. Новое меню «Пуск» также доступно пользователям. Тут уже реализована поддержка его полноэкранного отображения, а также возможность небольшой кастомизации. В будущих сборках Microsoft обещает расширить настройки меню, а также добавить прозрачность, возможность менять размер данного меню, а также Jump Lists (зафиксированные и недавно запущенные элементы приложений). Добавлена поддержка Continuum — функции автоматического переключения интерфейса с настольного на планшетный и наоборот при подключении либо отключении внешних устройств ввода (клавиатура, мышь). Continuum была представлена еще в ходе первой презентации, однако не была доступна в более ранних сборках. Новое приложение настроек также появилось в актуальной сборке. Помимо этого, уже можно протестировать представленное на презентации приложение Photos, а также Maps. Теперь в системе два магазина, один из которых пока находится в статусе Beta и является демонстрацией того, каким будет Windows Store в будущем, его функциональность пока ограничена. Так как Microsoft теперь уделяет большое внимание отзывам пользователей, магазин интегрирован в раннюю сборку, чтобы поправить все недочеты как можно скорее. В качестве бонуса, уже доступно приложение Xbox.

В сборке есть несколько ошибок:

у ряда пользователей появляется меню выбора загрузки после каждого перезапуска системы;

доступные в Xbox Live игры, которым требуется авторизация, временно не работают. Решение данной проблемы у Microsoft в приоритете;

пиктограмма батарейки на экране блокировки отображается и на компьютерах, которые работают только от сети;

на плитках в меню «Пуск» отображаются укороченные названия приложений;

девайсы могут расходовать в режиме ожидания заряд больше, чем ожидает пользователь;

напоминания в Cortana пока нельзя редактировать. Первое напоминание, созданное в Cortana, может не появиться, однако все последующие будут отображаться так, как это и задумано;

приложение музыки исчезнет, если было свернуто в течение первых 16 секунд после запуска. Если около 20 секунд ничего не делать, то оно снова появится;

бывают сбои при запуске меню «Пуск».

Не стоит забывать, что это все еще не конечная версия ОС, а количество ошибок, с которыми может столкнуться пользователь, значительно превышает данный перечень. Потому не стоит устанавливать Technical Preview на свой рабочий либо основной компьютер в качестве единственной операционной системы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обновився із сімки до десятки. Надто великих глюків, як для рядового користувача не помітив. Питання наступне: ставлю програмку стороннього виробника, Windows відразу питає про право на встановлення. Хоча ніяких паролів я не ставив, відповідно цікавить, який пароль по замовчуванні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обновився із сімки до десятки. Надто великих глюків, як для рядового користувача не помітив. Питання наступне: ставлю програмку стороннього виробника, Windows відразу питає про право на встановлення. Хоча ніяких паролів я не ставив, відповідно цікавить, який пароль по замовчуванні?

Требует пароль, вы не чего не перепутали!? :0157: Если он и требует пароль - то это пароль вашей учетной записи.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Microsoft Windows 10 build 10041 Technical Preview RUS

32-bit | 64-bit

Ключ для установки:

NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR

Основні нововведення в Windows 10 TP Build 10041 (win-community.ru)

При кліканні на значку мережі на панелі завдань відкривається нове вікно на весь екран. Для чого?

19yca.th.jpg

Почули мене! :)

GabrR.th.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після виходу білда 10041змушений був повернутись на Він8.1, тому що рочались проблеми з масштабуванням тексту і об'єктів інтерфейсу -- все стало розміром 125% з "кривими" і розмитими краями. При чому, ручна зміна назад до 100% діяла лише до чергового блокування вінди, виходу з профіля або перезавантаження. Пишуть, що ця проблема присутня лише з моніторами з високою роздільною здатністю. В мене 2560х1440.

Ну і взагалі дрібні лаги і глюки піднодоїли. Треба чекати на реліз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який взагалі резон користуватись нестабільними зборками вінди, яка ще не вийшла толком і коректується?

краще ж дочекатись виходу повноцінної версії і отримувати задоволення від користування замість нервів через глюки, баги і т.д.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще ж дочекатись виходу повноцінної версії

А кому цікаво поюзати нове?:) Собі оновив з 7 до 10, особливих глюків немає, вивчаю, юзаю нову систему, з кожним оновленням, а вони 1-2 рази на тиждень виходять, щось змінюється і особливих проблем немає!!! А вийде офіційна версія, то сьогодняшня без проблем оновиться до неї і все з офф-сайта - ляпота!!! Як кажуть: "на вкус и цвет - товагищей нєт"!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...