Перейти до змісту

Проблема з  iMac G5 згорів БЖ


Рекомендовані повідомлення

Принесли на ремонт аймак ж5 з згорівшим блоком живлення. Вчора включили в розетку 220 в і вистрілив блок живлення, людина росказує що в комлекті при купівлі аймака був якийсь типу УПС який з 220 видає вихідну напругу 120 в яка призначена для аймака,( цей УПС згорів і користувач аймака вирішив включити його в розетку 220 в після цього вистрілив блок живлення) розібрав цей блок живлення спаляний, наклейка на ньому 120 в макс 180. Що порадите зробити чи можливо підключити до аймака обичий БЖ від настольного ПК на 220 в витрамає материнка така напругу? що порадите?? і чи робоча материнка після вистрілу БЖ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ATX блок туди не стане ніяк, місця там геть мало.

Якоби УПС, то певно був понижаючий трансформатор 220>110В.

180W це потужність спочившого БЖ.

Який парт-номер блока (Model number, Apple Part Number)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадимо відремонтувати штатний БЖ, з великою імовірністю в бж накрився варистор і запобіжник, решта компонентів зазвичай переживає таку ситуацію, ну ще міг навернутись конденсатор.

Материнська плата мала залишитись цілою, якщо ніхто з кривими руками туда не ліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ATX блок туди не стане ніяк, ні фізично, ні конекторами.

П.С. А що за майстер такий? Кгм, фізика, розділ електрика :)

блок не встане а шлйев в материнку такий самий як і на заводському апл

може порадыв б хтось зовнишнього блока живлення без різници щоб тільки працював

Без різниці який БЖ головне щоб вихідна напруга була 120 в щоб щоб підійшов і мак працював, може в когось є чи продає хтось?

imac-g5-als-poser-sypply.jpgmat%20shleif%20dla%20podklucsenia.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Direk12123, так би зразу, бо вони бувають декількох видів, скажімо 614-0378 має лиш молекс вихід на 5 пінів, і він ні з чим ПК-шним не взаємозаміняємий

+ з лєвого блока не буде - Ambient Light Sensor

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не фахівець, але знаю, що звичайні комп'ютерні блоки живлення можуть мати перемикач напруги 115/220V.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не фахівець, але знаю, що звичайні комп'ютерні блоки живлення можуть мати перемикач напруги 115/220V.

у багатьох є.. і що?

проблема поремонтувати БЖ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не фахівець, але знаю, що звичайні комп'ютерні блоки живлення можуть мати перемикач напруги 115/220V.

у багатьох є.. і що?

проблема поремонтувати БЖ?

І нічого. Можна замінити. Автор питає поради, я написав, що звичайний блок теж може підійти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нічого. Можна замінити. Автор питає поради, я написав, що звичайний блок теж може підійти.

в АТХ не хватає +24В, якщо вони там використовуются

ТС, а що там з ремонтом, що вже купляти новий хочеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порбачте за оффтоп, але офігєть майстрів люди знаходять

втикнути комп в 220 якщо на БЖ пише 110... не вміти відремонтувати БЖ... питатися поради на Борді а не в знайомих майстрів...

жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не фахівець, але знаю, що звичайні комп'ютерні блоки живлення можуть мати перемикач напруги 115/220V.

у багатьох є.. і що?

проблема поремонтувати БЖ?

І нічого. Можна замінити. Автор питає поради, я написав, що звичайний блок теж може підійти.

через наявність перемикача 110/220V Ви вважаєте, що вони однакові?

по темі: по моєму простіше його відремонтувати :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

втикнути комп в 220 якщо на БЖ пише 110... не вміти відремонтувати БЖ... питатися поради на Борді а не в знайомих майстрів...

жесть

втикнув користувач

( цей УПС згорів і користувач аймака вирішив включити його в розетку 220 в після цього вистрілив блок живлення)

на борді багато шукають порад, а не в знайомих (підстав професію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...