Перейти до змісту

Під Луцьком палає будинок депутата Волиньради


igrok

Рекомендовані повідомлення

Від себе-Будинок деревяний з дикого брусу,накритий соломою.

ПІД ЛУЦЬКОМ ПАЛАЄ БУДИНОК ДЕПУТАТА ВОЛИНЬРАДИ

У селі Гаразджа Луцького району трапилася пожежа у будинку знаного на Волині бізнесмена, депутата Волинської облради Василя Столяра. Про це стало відомо з достовірних джерел.

Наразі у селі Гаразджа Луцького району триває процес гасіння пожежі, яка виникла у помешканні депутата Волинської облради, бізнесмена Василя Столяра.

Суми завданих збитків і ступінь пошкодження майна нині не уточняються. На місці надзвичайної події працюють відповідні служби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

Аби жертв не було,це головне, а те що згорить його халупа забабахана там де я всю молодість відпочивав, у лісі на природі, а одного разу приїхав і втикнувся в забор ! то..... видно є справедливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби жертв не було,це головне, а те що згорить його халупа забабахана там де я всю молодість відпочивав, у лісі на природі, а одного разу приїхав і втикнувся в забор ! то..... видно є справедливість.

і я колись там зимою на горках катався, а вже не вольно там гуляти/відпочивати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби жертв не було,це головне, а те що згорить його халупа забабахана там де я всю молодість відпочивав, у лісі на природі, а одного разу приїхав і втикнувся в забор ! то..... видно є справедливість.

і я колись там зимою на горках катався, а вже не вольно там гуляти/відпочивати...

Да! а поляна яка там з тією горкою!! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заступник голови комісії з питань екології та раціонального використання природних ресурсів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби жертв не було,це головне, а те що згорить його халупа забабахана там де я всю молодість відпочивав, у лісі на природі, а одного разу приїхав і втикнувся в забор ! то..... видно є справедливість.

і я колись там зимою на горках катався, а вже не вольно там гуляти/відпочивати...

Да! а поляна яка там з тією горкою!! ))

Так, є що згадати. Правда немає нагоди комусь ті місця показати...(((

P.S. Ставив тобі "+", а його нема. Хтось вкрав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так десь вичитав що в Лищах горить?. що ж це за дезінформація? де правда

Приблизно години 2-3 тому пожежні авто ганяли по Рівненській в напрямку Струмівки (Гараджи?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є багато,але...

Будемо надіятись що олень не постраждав, щкода тваринку булоб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олень втік,перестрибнув через паркан.Кози залишилися-хліб з рук брали

так десь вичитав що в Лищах горить?. що ж це за дезінформація? де правда

Заїзд через Гаразджу,а рахується вже Лище.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страховка все "покриє", будьте певні!!! В такої худоби все застраховане, то ж повернеться ще й з надлишком! То проста людина нічого б не отримала, бо її ще б винною зробили, що б не виплачувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене питання іншого характеру-чому спалили тільки зараз, а не раніше?

як тільки перекрив парканом ліс і озеро-одразу треба було й палити.

а на рахунок Гараджі-ми туди машиною як заїхали, то це просто б..ство, вибачте на слові. Ні пройти, ні проїхати-одні паркани скрізь. Пів-лісу перегороджено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які всі злі(

не злі ми

p.s. а хто з монтрерів охоронних систем в будинках крутеликів скаже: разом в непристойно дорогими "датчиками руху" хоч якісь датчики диму замовник встановлює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які всі злі(

Коли 90% чиновників срали на народ останні роки то добрим бути може тільки наївний дурень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Першочергово вищеазначена особа бізнесмен, а вже потім чиновник.

А злі всі, адже злорадствують з біди ефемерного ворога, боюсь подумати, чого б бажали недругу реальному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли 90% чиновників

А він не чиновник, а бізнесмен і колишній власник ФК "Волинь" і завдяки йому і клуб збережено! Куда і як там далі - то інше питання, але що клуб зберіг - респект!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які всі злі(

не злі ми

p.s. а хто з монтрерів охоронних систем в будинках крутеликів скаже: разом в непристойно дорогими "датчиками руху" хоч якісь датчики диму замовник встановлює?

Да майже ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...