Перейти до змісту

Проблеми з ex-університетом


yucore

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, власне маю проблему невеличку. Закінчив я Львівську Політехніку два роки тому, а зараз мені потрібна довідка про мій середній бал за бакалаврат. Так от, в додатку до диплому такої графи немає, і як виявилося, довідку можуть видати лише в деканаті. Говорив я з своїм ex-деканатом, але відповідь проста - "ти не студент, довідку не зобов'язані видавати, та і всю інформацію про оцінки ми вже знищили."

Можливо хтось порадить, як з них можна все-таки вибити такий документ? От не вірю я, що інформації немає, та і не дуже віриться, що не зобов'язані видавати колишнім студентам. Такі от пироги, буду вдячний за допомогу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По додатку до диплому хай вирахують!

Ти це сам можеш зробити, але вони хай підтвердять це документально.

Суто моє ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По додатку до диплому хай вирахують!

Ти це сам можеш зробити, але вони хай підтвердять це документально.

Суто моє ІМХО.

По додатку нереально вирахувати, оскільки балів там немає. І є інший фактор, кожен предмет мав свій коефіцієнт і середній бал має рахуватися як "бал * коефіцієнт + бал * коефіцієнт і тд", так сумуються всі предмети, а потім це число ділиться на суму всіх коефіцієнтів. Тому самому виразхувати не вийде.

Печатку ставити теж не хочуть, я вже питав. Кажуть, "у нас по суті немає такої довідки", тому не буде й печатки.

---

Та і думаю проблема не в тому, що немає інформацію про бали. Ну не можуть вони тримати інформацію про випускників менше як 2 роки, просто проблема явно в бажанні =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заява + заказний лист, і нехай дають письмову відмову. А там побачиш результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бутилочка коньяка) я впевнений це в корні змінить відповідь)

Принципово проти пляшки, по-суті, це їхня робота :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у Вас законно просять цю довідку, значить універ на тій же підставі/законі зобов’язаний видати.

У нас(владі) по таких питаннях все продумано.

P.S. В мене схожа ситуація була... 40хв спорів і в архіві універу все видали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бутилочка коньяка) я впевнений це в корні змінить відповідь)

Принципово проти пляшки, по-суті, це їхня робота :)

Можливо ти ще принципово підеш консультуватися до адвоката за гроші, бо не тільки їхня робота а й хліб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у Вас законно просять цю довідку, значить універ на тій же підставі/законі зобов’язаний видати.

У нас(владі) по таких питаннях все продумано.

P.S. В мене схожа ситуація була... 40хв спорів і в архіві універу все видали...

Підставу/закону я не знаю, оскільки просять мене не з нашої країни, але буду намагатися все-таки вибити ту трикляту довідку. Спробую, як варіант, з заявою перше :)

Якщо в когось будуть якісь ще ідеї - прошу, пишіть :)

Можливо ти ще принципово підеш консультуватися до адвоката за гроші, бо не тільки їхня робота а й хліб?

Вау, візьму й піду. Просто якось набридло, коли навіть маленька проблема, котра входить в робочі обов'язки (а це таки їхня робота) не може розв'язатися без шоколадки/пляшки/50 грн і тд. Тому так і написав. Як на мене, то ваш сарказм тут не доречний, або пишіть по темі, або не пишіть. А про адвоката дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау, візьму й піду. Просто якось набридло, коли навіть маленька проблема, котра входить в робочі обов'язки (а це таки їхня робота) не може розв'язатися без шоколадки/пляшки/50 грн і тд. Тому так і написав. Як на мене, то ваш сарказм тут не доречний, або пишіть по темі, або не пишіть. А про адвоката дякую :)

Це не сарказм, це огида від хохляцького мишлення коли хтось добре знає чиїсь обов'язки, однак для себе шукає легші шляхи від тих, якими йдуть всі інші.

З.І. На цьому офтоп закінчив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось мій варіант -"по українськи"

А що як самому зробити ту довідку. Я так розумію в тебе є Задовільно/добре/відмінно в додатку. Тут її вигляд а ось і витяг з правил прийому до КПІ 2013(є перевід) post-2669-0-53704800-1421268163_thumb.pn Ну і по любому щось дати треба. Робити "вумний" вигляд(довідку же не з фонаря зваяв)

А в деканаті нема молодиць які готові за коробку цукерок і посмішку поставити печатку?

Але краще "По закону"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не сарказм, це огида від хохляцького мишлення коли хтось добре знає чиїсь обов'язки, однак для себе шукає легші шляхи від тих, якими йдуть всі інші.

З.І. На цьому офтоп закінчив.

А що таке, перепрошую, хохляцьке мишлення? А в мене викликає огиду, коли хтось починає писати такі речі, як ви. І ще в мене викликає огиду, коли в деканаті ніхто не хоче нічого робити. Не знаю як у вас, а я таки за роботу, яка входить в мої робочі обов'язки звик отримувати тільки зарплатню, без коньяків, шоколадок і тд.

Тут і я закінчу свій оффтоп.

ось мій варіант -"по українськи"

А що як самому зробити ту довідку. Я так розумію в тебе є Задовільно/добре/відмінно в додатку. Тут її вигляд а ось і витяг з правил прийому до КПІ 2013(є перевід) post-2669-0-53704800-1421268163_thumb.pn Ну і по любому щось дати треба. Робити "вумний" вигляд(довідку же не з фонаря зваяв)

А в деканаті нема молодиць які готові за коробку цукерок і посмішку поставити печатку?

Але краще "По закону"

Печатку ставити не хочуть, аргументуючи, що в університеті немає сталого зразка такої довідки. За пораду дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, інформацію про студентський атестат в архіві тримають більше 10 років це точно. А все решта це бажання деканату, видавати ті довідки чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо треба звернутися з адвокатським запитом - можу це зробити.

Якщо таки не схочуть дати довідку ні через деканат, ні через архів, то звернуся до вас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore,

Це не сарказм, це огида від хохляцького мишлення коли хтось добре знає чиїсь обов'язки, однак для себе шукає легші шляхи від тих, якими йдуть всі інші.

З.І. На цьому офтоп закінчив.

А що таке, перепрошую, хохляцьке мишлення? А в мене викликає огиду, коли хтось починає писати такі речі, як ви. І ще в мене викликає огиду, коли в деканаті ніхто не хоче нічого робити. Не знаю як у вас, а я таки за роботу, яка входить в мої робочі обов'язки звик отримувати тільки зарплатню, без коньяків, шоколадок і тд.

Тут і я закінчу свій оффтоп.

ось мій варіант -"по українськи"

А що як самому зробити ту довідку. Я так розумію в тебе є Задовільно/добре/відмінно в додатку. Тут її вигляд а ось і витяг з правил прийому до КПІ 2013(є перевід) post-2669-0-53704800-1421268163_thumb.pn Ну і по любому щось дати треба. Робити "вумний" вигляд(довідку же не з фонаря зваяв)

А в деканаті нема молодиць які готові за коробку цукерок і посмішку поставити печатку?

Але краще "По закону"

Печатку ставити не хочуть, аргументуючи, що в університеті немає сталого зразка такої довідки. За пораду дякую!

Тобто, ви думаєте, що після закінчення університету, в деканаті зобов'язані вам видавати довідки по першому запиту???

а якщо завтра всім доведеться такі довідки брати, то що, зупиняти навчальний процес і починати вираховувати коефіцієнт на коефіцієнт коефіцієнтів середніх коефіцієнтів балу?

Замість того, щоб на місце поставить тих, хто запросив таку довідку (в додатку до дивлому всі дані є) -це не закордон просить у вас таку довідку, а рессея напевно, тільки в них така ж бюрократія як і в нас!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, ви думаєте, що після закінчення університету, в деканаті зобов'язані вам видавати довідки по першому запиту???

а якщо завтра всім доведеться такі довідки брати, то що, зупиняти навчальний процес і починати вираховувати коефіцієнт на коефіцієнт коефіцієнтів середніх коефіцієнтів балу?

Замість того, щоб на місце поставить тих, хто запросив таку довідку (в додатку до дивлому всі дані є) -це не закордон просить у вас таку довідку, а рессея напевно, тільки в них така ж бюрократія як і в нас!!!

Здогадки свої лишіть при собі :) Щоб ви знали, в додатку до диплому всіх даних немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, ви думаєте, що після закінчення університету, в деканаті зобов'язані вам видавати довідки по першому запиту???

а якщо завтра всім доведеться такі довідки брати, то що, зупиняти навчальний процес і починати вираховувати коефіцієнт на коефіцієнт коефіцієнтів середніх коефіцієнтів балу?

Замість того, щоб на місце поставить тих, хто запросив таку довідку (в додатку до дивлому всі дані є) -це не закордон просить у вас таку довідку, а рессея напевно, тільки в них така ж бюрократія як і в нас!!!

Здогадки свої лишіть при собі :) Щоб ви знали, в додатку до диплому всіх даних немає

в деканаті голову опустив і прийов сюди плакатись, а тут Герой!) В додатку до диплому є всі оцінки. Які ще дані треба, н..ки, чи всі лабораторні поздавали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, ви думаєте, що після закінчення університету, в деканаті зобов'язані вам видавати довідки по першому запиту???

а якщо завтра всім доведеться такі довідки брати, то що, зупиняти навчальний процес і починати вираховувати коефіцієнт на коефіцієнт коефіцієнтів середніх коефіцієнтів балу?

Замість того, щоб на місце поставить тих, хто запросив таку довідку (в додатку до дивлому всі дані є) -це не закордон просить у вас таку довідку, а рессея напевно, тільки в них така ж бюрократія як і в нас!!!

Здогадки свої лишіть при собі :) Щоб ви знали, в додатку до диплому всіх даних немає

в деканаті голову опустив і прийов сюди плакатись, а тут Герой!) В додатку до диплому є всі оцінки. Які ще дані треба, н..ки, чи всі лабораторні поздавали?

Ви мабуть людина без вищої освіти і ніколи не бачили диплома як такого, що так яро переконуєте когось в своїй помилковій істині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в деканаті голову опустив і прийов сюди плакатись, а тут Герой!) В додатку до диплому є всі оцінки. Які ще дані треба, н..ки, чи всі лабораторні поздавали?

Я не плачусь, а прошу поради, як можна законно отримати таку довідку. Ви не складаєте врадення людини яка може допомогти, більше того, яка знає навіть як виглядає додаток.

зи. Бал і оцінка, то різні речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бал і оцінка, то різні речі

Опа, а тут "поподробнєє".

Оцінка може бути " добре", "задовільно" і "відмінно", або ж "a", " b" і тд.. Оцінки в додатку є, а от балів за 100 бальною шкалою - нема. В тому то і проблема власне :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в деканаті не хочуть надати такої довідки, то зверніться до декана, зам ректора, ректора, і міністра, хтось з них вам точно допоможе, а тут точно немає тих, хто вам її випише. Піду, подивлюсь, чи є в мене диплом, бо вже сам задумавсь :_08: , або краще попрошу довідку в своєму деканаті, щоб написали, чи є в мене диплом. П.С. вибачаюсь за оффтоп, не буду заважати вашому вирішенні проблем, раз нічого не розуміюсь в цьому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...