Перейти до змісту

Хто може позичити 1000 грн?


romanu432

Рекомендовані повідомлення

Потрібно погасити інший кредит. Кожні 15 днів плачу 500 грн і це тільки одні проценти, а кредит не погашається. Хто може позичити 1000 грн? Віддам через 2 місяці кожен місяць по 500грн). Або за 4 місяці віддам в два рази більше (2000 грн). Кожен місяць зможу віддавати по 500 грн. Якщо боїтеся, то можна завірити в нотаріусі. Або на ваших умовах. Як скажете. Ночами не можу заснути. В голові крутиця цей кредит. Незнаю вже шо робити

гроші потрібні на погашення кредиту в тій конторі де я брав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Неси щось в інший ломбард, або на базар - там беруть все!

Не сприйміть за негатив - це розуміюча порада, яка крім вас, нікого більше не зачіпатиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо боїтеся, то можна завірити в нотаріусі. Або на ваших умовах. Як скажете. Ночами не можу заснути. В голові крутиця цей кредит. Незнаю вже шо робити

всі родичі, знайомі, сусіди виявилися боягузами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай, як що терміново потрібні гроші, то ВСІ родичі відразу падають на "мороз"... Колись і в мене була така ситуація.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bekson, а чому ти так хутко ярлики вішаєш, ти ж не знаєш персонально ТС і його ситуації, ага?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Втікати не збираюся. Можу дати свій паспорт.

Паспорт згідно законодавства давати не можна. Виготовлення нового паспорта - 70 грн. Це так, до роздумів... Золото, брюлікі, техніка, інші цінності... Напишіть щось з више перерахованого і тоді точно хтось знайдеться...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000грн - не така ж велика сума, за кілька днів можна заробити, якщо добре попрацювати, наприклад, вагони порозгружати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ТС.

Маю часту нагоду спостерігати, як цигани клянчать в людей гроші, ніби то на хліб, ліки і т.д. і т.п. ...

Про що люди часто відповідають:

- Йдемо я куплю тобі хліб, воду, ліки...

І майже завжди, цигани йдуть геть, але люди хочуть допомогти! Людям, які мають на меті допомогти, потрібно знати правду, бути впевненому, що ця допомога дійсно буде направлена, так як було сказано.

Отже - пропоную описати конкретну Вашу ситуацію і Ви отримаєте дієві поради та допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Віддам через 2 місяці кожен місяць по 500грн) ", до чого тут смайл? Вам смішно, то нам в 100 разів смішніше.

Зараз ваше прохання виглядає, як:" Люди, позичте 1000грн, я віддам, чесне слово, не будьте лохами!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На разових підробітках можна заробити. Я б не позичив, у мене самого кредити є, тільки вот 1 в євро, 2 в долярах і пару гривневих, я впевнений що у мене боргів більше ніж у ТСа, і що, йти попрошайнічати? Я як чортяка вкалую і плачу, невистачає то працюю ще більше. Я добре вкурсі що як не віддам кредити то авто моє чи ще якесь майно банк ''палюбому'' забере.

За все в житті платити треба, особливо за свої вчинки і за кредити на мабілкі, плазми чи ще яку єрунду, за речі без яких прожити деякий час можливо, а не крокувати у боргову яму метровими кроками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ось вам і заробіток додатковий:

Ходив на загрузку, за 4 год - 150грн.

На складах від Пакко пістійно треба люди на розову роботу, за тиждень можна заробити 1000грн це якщо працюєш, а не на форумі сидіти і просити щоб позичили гроші. Роботи є багато, аби було бажання працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми ще кредит! Хоть я впевнений що він у тебе неодин.! Особисто я б ніколи не позичав гроші людині яка комусь вже "должна".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Правило позики, - позичай сумму з якою з легкістю міг би розстатися і будиш щасливим. =)

Так шо пічяльно но зараз нияк, вот вернуть попередню штуку шо позичила тоді подумаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правило позики, - позичай сумму з якою з легкістю міг би розстатися і будиш щасливим. =)

Так шо пічяльно но зараз нияк, вот вернуть попередню штуку шо позичила тоді подумаю.

Вас ніколи не турбувала часова відстань між постами в 4 місяці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли побачив АП теми - подумав що тема отримала своє очікуване продовдення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Правило позики, - позичай сумму з якою з легкістю міг би розстатися і будиш щасливим. =)

Так шо пічяльно но зараз нияк, вот вернуть попередню штуку шо позичила тоді подумаю.

Контакти свої не залишайте , а то кожень день буде питання - "ще не віддали"?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...