Перейти до змісту

Інтернет на Рівненська 127


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, скажіть будь ласка, можливо хто знає - що є з інтернету на Рівненська 127 ? Новобудова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Датагруп" спробуй зателефонуй. Знайомі користуються, задоволені.

P.S. Хоча зараз налетять ті яким цей оператор неподобається, але скоріш всього це "конкурирующая фирма" (як казав Остап Бендер з фільму 12 стільців)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо там буде датагруп - я з радістю підключусь) Сам є зараз користувачем - задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, скажіть будь ласка, можливо хто знає - що є з інтернету на Рівненська 127 ? Новобудова

Укртелеком

:_07: :_07:

Було питання, дав відповідь. Чого сміятись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На крайняк і укртелеком добре. 5мбіт за 50грн або 10мбіт за 60грн. чим погано? якщо немає альтернативи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На крайняк і укртелеком добре. 5мбіт за 50грн або 10мбіт за 60грн. чим погано? якщо немає альтернативи?

Мені це не підходить нажаль. Для мене пінг на першому місці. В укртелекома проблеми з цим. Тим більше, в них 5 мбіт за 50 грн, коли другі провайдери дають мінімум 20 мбіт за цю ж саму ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то чекайте кращих часів зовсім без інтернету. Прогрес і туди добереться можливо :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я ще ремонт роблю... Просто хотів щоб завели кабель в квартиру, поки ремонт робиться, щоб прокласти по стінах гарно. Мені поки не горить, та й на наступному тижні вже обіцяють кинути оптику. В МРЕВ вже є інтернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я ще ремонт роблю... Просто хотів щоб завели кабель в квартиру, поки ремонт робиться, щоб прокласти по стінах гарно. Мені поки не горить, та й на наступному тижні вже обіцяють кинути оптику. В МРЕВ вже є інтернет

Ну так кабель можна прокласти і без провайдера. Один в спальню, два в вітальню, один на кухню. І все це діло звести в один ящичок, де в майбутньому можна буде поставити NAS із роутером, або ще з якимись гарними девайсами.

А ще краще, поки ремонт - то з коридора пробурити дірку в квартиру, щоб потім перфоратором не вивалили Вам половину стіни))) А вже провайдер який буде - то кабель заведе туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я виведу в коридор кабель - буде скрутка. Не хочеться) Можна більше інформації щодо NAS?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Можна дірку в коридор просто. А там буде йти кабель провайдера в квартиру, ну і вже прямо в роутер, без скрутки.

2. NAS - межевевий диск. Бачив, що багато де ставлять. Є варіанти із вбудованим торент-клієнтом. Мережеве сховище, до якого всі девайси в квартирі можуть мати доступ. Доступ з ноутбука/компа/телефона/телевізора до документів/музики/фільмів.

wdfWDSentine6l.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Питання залишається актуальним. Той чоловік, що обіцяв інтернет, і вже ніби як кинута оптика - пропав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той чоловік, що обіцяв інтернет, і вже ніби як кинута оптика - пропав)

А кто если несикрет?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той чоловік, що обіцяв інтернет, і вже ніби як кинута оптика - пропав)

А кто если несикрет?)

http://board.lutsk.ua/user/791-fog/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм... є ше провайдер "Інтернет Технологія".. де собственно я тружусь.. оптика в 125 і 127 вже більше року лежить... і кабельне і нет є..

якшо цікаво то прошу в ЛС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм... є ше провайдер "Інтернет Технологія".. де собственно я тружусь.. оптика в 125 і 127 вже більше року лежить... і кабельне і нет є..

якшо цікаво то прошу в ЛС

Відписав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...