Перейти до змісту

Потрібна порада стосовно сімейного права


inhelp

Рекомендовані повідомлення

В неділю я посварився з тещею і тестем, а потім і дружиною. При сварці гримнув дверима на кухні і в них лопнуло скло та розбилось. Після цього я одягнувся і пішов з квартири. Після мого повернення через 1,5 години, вдома нікого не було, а двері я не зміг відкрити. ( на квартирі прописана дружина, тесть,тьоща, швагро і 2-оє моїх дітей, я і старший син прописані в мене в батьків) Пізніше вияснилось, коли я позвонив до дружини, я взнав що тесть змінив серцевину в верхньому замку вхідних дверей. Я пішов до батьків переночувати, а зранку коли перезвонив до дружини і попросив забрати деякі речі, вона сказала що я там більше не проживаю і т.д. Потім в понеділок, після розмов по телефону в мене піднявся тиск, і мені стало погано ( в мене хворе сердце) , я відпросився додому, а пізніше мені викликали швидку, і накололи уколами, я так і залишився вдома. В вівторок я знову нагадав дружині про речі що мені потрібно забрати ( дещо з речей по роботі) , але вона відмовилась . Також я попросив щоб вона дала мені поговорити з сином, але знову відмовилась і сказала щоб я не звонив і вона подала на розвід.. Але ввечері коли я прийшов з роботи додому, мені перезвонив якийсь слідчий ( так представилась людина по телефону) і сказав " Зайди забери речі і розійдіться, вона не хоче бути з тобою, і нащо воно тобі треба " Я відповів що по-перше це мої питання, а по-друге в мене є троє дітей і я не хочу портити сімю" потім я поклав трубку ... Більше він не звонив ( номер в мене є ) ... Потім ввечері я перезвонив до дружини і знову попросив поговорити з сином, - після вмовлювань, вона дала синові трубку і ми поговорили 5 хв ... Найбільше мене вразила фраза сина " тату мені скучно за тобою" " коли ти прийдеш додому?" Я знову знервувався, але швидку не викликав, а напився заспокійливого, та таблеток від серця і ліг спати. Сьогодні я перезвонив до дружини і попросив зустрітись з дитиною, а по можливості забрати до себе, і також забрати деякі свої речі. Вона знову відмовила мені і сказала що вона ходила по різних інстанціях і взнавала що я не маю права забирати нікого і нічого.

Прошу допомогти порадою --- чи можу я зараз якось законним путем забрати дитину? Хочаб на 1-2 дні, на свята ... І так само чи має вона право так робити. І які я маю права в цій ситуації...

Доповню -- дружину при сварці не бив, а просто накричав, а коли виходив з дому то тесть, я так розумію мене хотів притримати поговорити, чи хз, але вдарив декілька разів по ногах і залишились синці...

Допоможіть будь-ласка, бо в мене вже кришу рве... Направили до кардіолога, але я не йду, не хочу щоб заперли в лікарню...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь

охх і ситуація..співчуваю.

найкращий вихід це помиритись із дружиною, якщо це і на скільки можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вань піди на поступки, переступи через себе і мирись, нах те право, то ж діти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

охх і ситуація..співчуваю.

найкращий вихід це помиритись із дружиною, якщо це і на скільки можливо.

Я вже зрозумів що неможливо повністю! Пропонував нормально зустрітись, не хоче ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточню дещо, --- тесть та теща і швагро з нами не живуть... Ми проживали самі... Тепер щодо сварки --- сварка почалась з того що приблизно місяць назад, коли я прийшов з роботи , старший син прийшов до мене на кухню і запитав "Тато а коли ти будеш заробляти гроші і ходити на роботу?" Коли я його запитав про те, хто його попросив це зказати, він промовчав. І так для розуміння ситуації скажу --- в той час теща приїхала до нас додому поговорити про щось до жінка, але коли почула що я запитую малого, то різко вдягнулась і пішла з дому... Мене це трохи зацепило, але я протримав це в собі, а тут в минулий четверг, коли я забрав дитину з маленької школи,і йшов додому , мені перезвонив кум і запитав коли їдено на рибалку і т.д. , після розмови з кумом, малий мені каже "Тату, а баба Валя казала , що не треба їздити на рибалку - а треба гроші заробляти", мене це повність як кажуть вбило, але коли ми прийшли додому, я з дружиною не сварився, а просто розказав як було, і сказав що обовязкого поговорю з тещею про ці слова ... Ну а в неділю, я коли була теща , запитав її про те навіщо вони наговорюють мою дитину ... І почалось...

Від себе , ---- гроші в основному заробляю непогані, працюю фрілансером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та, ситуація критична. Але не думаю що через одну сварку, хай навіть таку, жінка б рубала всі стосунки, може ви щось не договорюєте. Погано що батьки стали свідками, чим менше знають тим краще. Ну й ітей жаль. Ну і підтримаю, що треба миритися, якщо жінка любить значить помиритесь. Діти все таки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо корінь проблеми не жінка, а теща.

І, відповідаючи на запитання: не рвіться зараз нічого робити. Заспокойте серце, а потім вже можна спробувати з дружиною переговорити. Та й на іншій стороні барикади притихнуть за цей час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо треба поговорити спокійно з тещою, і вияснити що саме їй не подобається у вас. потім із жінкою, але не шукати можливості по телефону, а прийти особисто - де б вона не була б в той час. і непогано було б поговорити і з тестем. згодом думаю можна зібрати їх всіх і вияснити всі моменти.

очевидно саме фріланс є тим вагомим фактором, котрий теща не розуміє і вважає за розваги, бо на її думку справжня робота - це де сидять зранку до ночі і напрягаються як воли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Не розлучатись.

2. Зменшити вплив тещі любим способом. Взагалі не посвящати її у фінансові питання, це приватне життя.

3. Якщо тещі не подобається рівень прибутків - нехай вийдуть з жінкою на вулицю, кожен другий - доларовий мільйонер і магнат, і всі неодружені. Криза взагалі-то, з грошима в усіх напряги і це не привід для розлучення, від цього жінка з дітьми жирніше не заживе.

4. Зрештою, оскільки ви ще не розлучені, ви маєте право володіти, користуватись і розпоряджатись усіма своїми речами/спільним майном (хоч розпродати його), навіть пралку можна до батьків вивезти, при чому якщо не пускають в житло - висвердлити серцевину. З дітьми аналогічно, оскільки вам ніякий суд нічого не забороняв - маєте право бачитись безлімітно і в любий зручний спосіб.

5. Переведіть м'яч на свою половину поля, обмалюйте ситуацію так, щоб дружина передумала розлучатись, але для цього треба поговорити тет-а-тет і щоб час не піджимав. Очевидно що її налаштували теща з тестем, вони здатні будуть потім замінити чоловіка і батька? Перелаштуйте на свій бік, знайдіть компроміси (так, прийдеться переступити через себе, і не раз), і не розлучайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо треба поговорити спокійно з тещою, і вияснити що саме їй не подобається у вас. потім із жінкою, але не шукати можливості по телефону, а прийти особисто - де б вона не була б в той час. і непогано було б поговорити і з тестем. згодом думаю можна зібрати їх всіх і вияснити всі моменти.

очевидно саме фріланс є тим вагомим фактором, котрий теща не розуміє і вважає за розваги, бо на її думку справжня робота - це де сидять зранку до ночі і напрягаються як воли.

Ви вгадали стосовно роздумів тещі на рахунок фрілансу, але поговорити з ними не вийде, тому що я в неділю спокійно пробував... Але на мене налетіли як коршуни... А на рахунок дружини, - я за три дні переконався - що це теж питання не можливо вирішити, вона навіть слухати не хоче... Тим більше що вона зараз проживає з тещею та тестем за містом. Я просив приїхати переговорити - це безрезультатно, звонили мої батьки -- те саме... Більше всього що теща накручує і дружину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, з тещею зрозуміло в цілому. А в чому заключаються претензії до Вас дружини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуваю... Раджу придбати Сімейний кодекс, перечитати його у вільний час, і дружині дати почитати ((

Стаття 141. Рівність прав та обов'язків батьків щодо дитини

1. Мати, батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.

2. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини.

Стаття 153. Права батьків та дитини на спілкування

1. Мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом.

і т.д.

За цим посиланням є зразок позовної заяви (але це вже гірший варіант - після розлучення) на усунення перешкод в вихованні дитини. Почитайте, там є теж багато нормативно-правового обгрунтування законних вимог батька.

У вашому випадку першочергово потрібно зафіксувати факт здійснення дружиною перешкод у вашому з дитиною спілкуванні і участі у вихованні.

Квартира є власністю тестя і тещі чи ваша з дружиною? Дружина працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Не розлучатись.

2. Зменшити вплив тещі любим способом. Взагалі не посвящати її у фінансові питання, це приватне життя.

3. Якщо тещі не подобається рівень прибутків - нехай вийдуть з жінкою на вулицю, кожен другий - доларовий мільйонер і магнат, і всі неодружені. Криза взагалі-то, з грошима в усіх напряги і це не привід для розлучення, від цього жінка з дітьми жирніше не заживе.

4. Зрештою, оскільки ви ще не розлучені, ви маєте право володіти, користуватись і розпоряджатись усіма своїми речами/спільним майном (хоч розпродати його), навіть пралку можна до батьків вивезти, при чому якщо не пускають в житло - висвердлити серцевину. З дітьми аналогічно, оскільки вам ніякий суд нічого не забороняв - маєте право бачитись безлімітно і в любий зручний спосіб.

5. Переведіть м'яч на свою половину поля, обмалюйте ситуацію так, щоб дружина передумала розлучатись, але для цього треба поговорити тет-а-тет і щоб час не піджимав. Очевидно що її налаштували теща з тестем, вони здатні будуть потім замінити чоловіка і батька? Перелаштуйте на свій бік, знайдіть компроміси (так, прийдеться переступити через себе, і не раз), і не розлучайтесь.

1 Я не хочу розлучатись і не буду

2 Не зможу, дружина проживає з тещею зараз

3 Пояснював дружині, слухати не хоче

4 На рахунок майна дякую за пораду, але стосовно серцевигни мені пояснили що так робити не потрібно - бо викличуть міліцію і мене ще посадать ( слова тестя моєму батькові) В мене документи і т.д., залишились там, спільне майно і не мав забирати...

5 Переписувався в скайпі, зустрічатись для розмови не хоче

Не проти переступити через себе, але не можу навіть зустрітись для розмови, телефон не бере...

Ну, з тещею зрозуміло в цілому. А в чому заключаються претензії до Вас дружини?

Стосовно того що я образив її маму, тата, не мав права їм казати якісь заперечення і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок дружини, - я за три дні переконався - що це теж питання не можливо вирішити, вона навіть слухати не хоче.

Тобто без проблем брала гроші, зароблені фрілансом, а тепер їй фе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо треба поговорити спокійно з тещою, і вияснити що саме їй не подобається у вас. потім із жінкою, але не шукати можливості по телефону, а прийти особисто - де б вона не була б в той час. і непогано було б поговорити і з тестем. згодом думаю можна зібрати їх всіх і вияснити всі моменти.

очевидно саме фріланс є тим вагомим фактором, котрий теща не розуміє і вважає за розваги, бо на її думку справжня робота - це де сидять зранку до ночі і напрягаються як воли.

Ви вгадали стосовно роздумів тещі на рахунок фрілансу, але поговорити з ними не вийде, тому що я в неділю спокійно пробував... Але на мене налетіли як коршуни... А на рахунок дружини, - я за три дні переконався - що це теж питання не можливо вирішити, вона навіть слухати не хоче... Тим більше що вона зараз проживає з тещею та тестем за містом. Я просив приїхати переговорити - це безрезультатно, звонили мої батьки -- те саме... Більше всього що теща накручує і дружину...

так, розумію, що ситуація не проста. не знаю ваш рівень прибутків у фрілансі, але варто знайти ті важелі і фактори, котрі будуть вашими козирями у питанні переваг фрілансу в даний момент. найголовніше - це спокій та виваженість у ваших словах та діях, на людях і при особистих зустрічах. в жодному разі не дозволяти собі переходити межу підняття голосу і нервів. ситуація поки що для вас не найкраща, але і не програшна.

жінка здатна себе забезпечити? її батьки? це ті моменти, на які теж варто звертати увагу.

і ще одне - вони очікують що ви будете вмолювати їх, але треба показати впевненість у собі і те, що ви від цього точно не програєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуваю... Раджу придбати Сімейний кодекс, перечитати його у вільний час, і дружині дати почитати ((

Стаття 141. Рівність прав та обов'язків батьків щодо дитини

1. Мати, батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.

2. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини.

Стаття 153. Права батьків та дитини на спілкування

1. Мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом.

і т.д.

За цим посиланням є зразок позовної заяви (але це вже гірший варіант - після розлучення) на усунення перешкод в вихованні дитини. Почитайте, там є теж багато нормативно-правового обгрунтування законних вимог батька.

У вашому випадку першочергово потрібно зафіксувати факт здійснення дружиною перешкод у вашому з дитиною спілкуванні і участі у вихованні.

Квартира є власністю тестя і тещі чи ваша з дружиною? Дружина працює?

Квартира в власності тестя, тещі та дружини з швагром... Хоча тесть , швагро та теща проживають в Підгайцях та мають свою там хату... Дружина в декреті, - наймолодшому сину в січні буде 1 рік, середньому 2,5 роки а старшому 5,5 років

Щодо позовної заяви за посиланням, -- я не зможу отримати копію свідоцтва про народження дітей, тому що в мене навіть мій паспорт залишився там, і іньші документи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если не секрет, а где, собственно, теща работала/работает? Сколько примерно зарабатывала? Очень знакомая ситуация. (было не со мной) Очень странно, что жена на отказ идет во всем. Или она не просчитала ближайшее будущее без Вас, или наоборот, просчитала...

P.S. такое впечатление, что они готовились заранее, и нашли повод взорваться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стосовно речей і квартири - можете самі викликати міліцію і нехай їм пояснюють чому Вас не пускають до квартири де ви проживаєте і це можуть підтвердитибагато людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стосовно речей і квартири - можете самі викликати міліцію і нехай їм пояснюють чому Вас не пускають до квартири де ви проживаєте і це можуть підтвердитибагато людей

шансов на мирную жизнь после этого скорее всего не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок дружини, - я за три дні переконався - що це теж питання не можливо вирішити, вона навіть слухати не хоче.

Тобто без проблем брала гроші, зароблені фрілансом, а тепер їй фе?

Не вказував тут , але крім заробітку , я наприклад подарував кавоварку на 8 березня (1000грн), телефон літом (1700 грн) , Телевізор ( 3200грн) --- ціни вказав для того , щоб орієнтувались ---- хочу уточнити, що це не стосувалось принесених грошей, це можна сказати був лівак , про який не знала дружина ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки сину не виповнився рік - розлучення можливе лише через суд. в суді ви маєте право просити термін на примирення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стосовно речей і квартири - можете самі викликати міліцію і нехай їм пояснюють чому Вас не пускають до квартири де ви проживаєте і це можуть підтвердитибагато людей

Я там не прописаний (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І справді виглядає так, що у Вашої жінки особливі мотиви не миритися.

Так жінки поступають або тоді, коли треба щось виграти у суперечці, або щоб порвати остаточно, тобто коли в неї є на приметі інша особа чоловічої статі. Аліменти, я так розумію, в майбутньому, теж захочуть отримувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок дружини, - я за три дні переконався - що це теж питання не можливо вирішити, вона навіть слухати не хоче.

Тобто без проблем брала гроші, зароблені фрілансом, а тепер їй фе?

Не вказував тут , але крім заробітку , я наприклад подарував кавоварку на 8 березня (1000грн), телефон літом (1700 грн) , Телевізор ( 3200грн) --- ціни вказав для того , щоб орієнтувались ---- хочу уточнити, що це не стосувалось принесених грошей, це можна сказати був лівак , про який не знала дружина ....

Можливо я неправильно сформулював питання.

Як формувався ваш сімейний бюджет? Чия частина була більшою?

Цікаво, чому раніше не було ніяких проблем із способом заробітку, а тепер така от фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если не секрет, а где, собственно, теща работала/работает? Сколько примерно зарабатывала? Очень знакомая ситуация. (было не со мной) Очень странно, что жена на отказ идет во всем. Или она не просчитала ближайшее будущее без Вас, или наоборот, просчитала...

P.S. такое впечатление, что они готовились заранее, и нашли повод взорваться...

На рахунок заробітку тещі не знаю, а працює в ОБЛЕНЕРГО ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...