Перейти до змісту

Проблема з бойлером


Chyprunka

Рекомендовані повідомлення

новий бойлер з сухим теном, підключений гнучкими шлангами (знаю що це погано, але поки так), суть проблеми - шланги в одному місці дотикаються один до одного і там іскрять, добряче так іскрять. Раніше такого не було, іскрить не постійно, деколи взагалі все нормально, іскрить інколи слабше інколи сильніше. Що це?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Если искрит, когда акивно пользуешься водой (сильный напор) - возможно, статика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іскрить взагалі незалежно ні від чого,, тобіш може бути в любий час, навіть коли бойлер в простої (тен не працює), ввечері іскріло - зараз все нормально, ніякої статистики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина тут одна: на цих шлангах різний потенціал. Таке може статися, коли наприклад, "пробивай" бойлер, пралка, посудомийка та інше, на один з шлангів, а другий заземлений магістраллю холодної води.

Від вас мало даних: квартира чи приватний будинок, звідки подача води, чи є заземлення, які електричні пристрої, підключені до труб.

Більш детально можна тільки сказати, при огляді всієї магістралі.Замірів тестером хоча б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви чу, маку об'iлись? :-)

Яка статика?

Напруга 220/380, iскровий промiжок "в стартi" може бути 0.3мм :-) i то - при прямому замиканнi.

Висока напруга (з малим струмом), або висока напруга, при самоiндукцii (теж малий струм, велика iндуктивнiсть), можуть пробивати повiтря на значнi (видимi) промiжки. Все iнше - поганий контакт i великий струм. Або "заземлення" не заземлене, залишаеться потенцiал, на якi автомати спрацюють.

Шукайте, де замикае, а то оселю спалите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене теж... купив в "Епіцентрі" новенький гідробокс (вибирав по якості) вибір впав на гідробокс з радіом і підсвідкою... підключав все сам. Спочатку, було так "нічо", а потім, як миєшся, почало бити током (12 вольт)... відключив все "нафіг"... і далі - гідробокс просто радує своєю основною функцією!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А варіант "добрих сусідів" що заземлилися на труби опалення/води забули?

Це 99,9% так, якщо характер іскріння чи удару слабким струмом є непостійним в часі і проявляється спонтанно.

Особливо це помітно коли труби паршиво заземлені або "земля" відгнила.

Підключив сусід такого заземленого споживача (наприклад БЖ компа чи ББЖ) і ви маєте щастя.

Відімкнув і у вас все ніби впорядку і "рєпу" чухаєте "а шо то таке було?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина тут одна: на цих шлангах різний потенціал. Таке може статися, коли наприклад, "пробивай" бойлер, пралка, посудомийка та інше, на один з шлангів, а другий заземлений магістраллю холодної води.

Від вас мало даних: квартира чи приватний будинок, звідки подача води, чи є заземлення, які електричні пристрої, підключені до труб.

Більш детально можна тільки сказати, при огляді всієї магістралі.Замірів тестером хоча б.

бойлер цілий, пралку не перевіряв іншого нічого не підключено(що має контакт з водою), на труби нічо не заземляв, квартира, 1-ий поверх, вода з загального стояка, заземлення, (наскільки я розумію) правильного немає, є занулення тобіш третій зелений провід посажений на корпус щитка в підїзді

бойлер звичайно що підключений без УЗО(дифавтомата), так?

ПЗВ немає, стоіть тільки окремий автомат на 10А

Ви чу, маку об'iлись? :-)

Яка статика?

Напруга 220/380, iскровий промiжок "в стартi" може бути 0.3мм :-) i то - при прямому замиканнi.

Висока напруга (з малим струмом), або висока напруга, при самоiндукцii (теж малий струм, велика iндуктивнiсть), можуть пробивати повiтря на значнi (видимi) промiжки. Все iнше - поганий контакт i великий струм. Або "заземлення" не заземлене, залишаеться потенцiал, на якi автомати спрацюють.

Шукайте, де замикае, а то оселю спалите.

емм, я Вас не зрозумів, хіба якби замикало автомати не спрацювали б?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зроби тест - вийми вилку бойлера з розетки - переверни на 180 градусів і встав (поміняй полюса)..

Звичайні автомати на "утєчку" не працюють, тільки дифавтомати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

емм, я Вас не зрозумів, хіба якби замикало автомати не спрацювали б?

На замикання спрацювали б.

Дифавтомати спрацювали б i в ситуацii, в якiй фаза на нуль потрапляе (вони мiряють потенцiал мiж нулем i заземленням).

Статику не можливо передбачити i вберегтись. Заземлення i е захист вiд статики. Але в вашому випадку - не статика.

Просто поганий контакт, десь гайки не докрученi, або окислились.

Шукайте, де замикае, а то оселю спалите.

Моя помилка :-) Сленг

Шукайте, де недозамикае, де поганий контакт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а заремлення в резетці є???

заземлення, (наскільки я розумію) правильного немає, є занулення тобіш третій зелений провід посажений на корпус щитка в підїзді

Зроби тест - вийми вилку бойлера з розетки - переверни на 180 градусів і встав (поміняй полюса)..

Звичайні автомати на "утєчку" не працюють, тільки дифавтомати..

ок спробую

На замикання спрацювали б.

Дифавтомати спрацювали б i в ситуацii, в якiй фаза на нуль потрапляе (вони мiряють потенцiал мiж нулем i заземленням).

Статику не можливо передбачити i вберегтись. Заземлення i е захист вiд статики. Але в вашому випадку - не статика.

Просто поганий контакт, десь гайки не докрученi, або окислились.

Шукайте, де недозамикае, де поганий контакт

Ви маєте на увазі поганий контакт в місці підключення вхідного (той що йде в квартиру) кабелю в щитку, чи взагалі по всій лінії підключення - від щитка і до бойлера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А варіант "добрих сусідів" що заземлилися на труби опалення/води забули?

Це 99,9% так, якщо характер іскріння чи удару слабким струмом є непостійним в часі і проявляється спонтанно.

Особливо це помітно коли труби паршиво заземлені або "земля" відгнила.

Підключив сусід такого заземленого споживача (наприклад БЖ компа чи ББЖ) і ви маєте щастя.

Відімкнув і у вас все ніби впорядку і "рєпу" чухаєте "а шо то таке було?"

на скільки я розумію сьогоднішні реалії з цим я нічого зробити не зможу... чи всетаки зможу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти такого лома є один брутальний і навіть небезпечний спосіб, але я Вам про нього розповідати не буду.

Хто в курсі той догадується.

Що Вам потрібно зробити, коли почнеться бодяга з іскрінням:

1. Відімкнути бойлер з розетки.

2. Заміряти тестером напругу між нулем розетки та трубою.

3. Якщо буде потенціал, писати папір в ЖКП і тицяти носом на проблему.

А інше це їх справа знайти причину.

Бо якщо я правий, то недай Бог станеться така ситуація, що людина з хворим серцем випадково візьметься за корпус ввімкненого приладу і в цей час торкнерться батареї чи труби водогону то може бути біда.

ПС Це при умові що з електрикою у Вас особисто в квартирі все в порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти такого лома є один брутальний і навіть небезпечний спосіб, але я Вам про нього розповідати не буду.

Хто в курсі той догадується.

Що Вам потрібно зробити, коли почнеться бодяга з іскрінням:

1. Відімкнути бойлер з розетки.

2. Заміряти тестером напругу між нулем розетки та трубою.

3. Якщо буде потенціал, писати папір в ЖКП і тицяти носом на проблему.

А інше це їх справа знайти причину.

Бо якщо я правий, то недай Бог станеться така ситуація, що людина з хворим серцем випадково візьметься за корпус ввімкненого приладу і в цей час торкнерться батареї чи труби водогону то може бути біда.

ПС Це при умові що з електрикою у Вас особисто в квартирі все в порядку.

заміряв напругу між нулем розетки та трубою, 4-6 вольт, і тоді коли іскрить і тоді коли бойлер взагалі відімкнений, міряв знайомой в себе вдома в нього приблизно 10 вольт, я думав що так у всіх, я помиляюсь?

електрику в квартирі підключав електрик, і перевіряв вчора сказав чо все нормально, все робилось правильно, після підключеня квартири нічого не мінялось, а іскріти почало десь тиждень тому (можливо і раніше було але ніхто не помічав), бойлер підключений місяців з 5, якби раніше таке було б хтось би помітив, бо між шлангами аж світилось вчора, і чути навіть не прислухаючись що щось шипить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міряй опір між корпусом бойлера та клемами живлення.

Бойлер з розетки вимкни.

Можливо проблема ізоляції тена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міряй опір між корпусом бойлера та клемами живлення.

Бойлер з розетки вимкни.

Можливо проблема ізоляції тена.

якби тен(та й він якби сухий) то іскріло б постійно а не періодично, піду на обід заміряю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заміряв напругу між нулем розетки та трубою, 4-6 вольт, і тоді коли іскрить і тоді коли бойлер взагалі відімкнений, міряв знайомой в себе вдома в нього приблизно 10 вольт, я думав що так у всіх, я помиляюсь?

електрику в квартирі підключав електрик, і перевіряв вчора сказав чо все нормально, все робилось правильно, після підключеня квартири нічого не мінялось, а іскріти почало десь тиждень тому (можливо і раніше було але ніхто не помічав), бойлер підключений місяців з 5, якби раніше таке було б хтось би помітив, бо між шлангами аж світилось вчора, і чути навіть не прислухаючись що щось шипить

Тоді проблема точно не в бойлері.

Залишається тільки сусід. Можливо він періодами відмотує лічильник по "схемі трансформатора".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заміряв напругу між нулем розетки та трубою, 4-6 вольт, і тоді коли іскрить і тоді коли бойлер взагалі відімкнений, міряв знайомой в себе вдома в нього приблизно 10 вольт, я думав що так у всіх, я помиляюсь?

електрику в квартирі підключав електрик, і перевіряв вчора сказав чо все нормально, все робилось правильно, після підключеня квартири нічого не мінялось, а іскріти почало десь тиждень тому (можливо і раніше було але ніхто не помічав), бойлер підключений місяців з 5, якби раніше таке було б хтось би помітив, бо між шлангами аж світилось вчора, і чути навіть не прислухаючись що щось шипить

Тоді проблема точно не в бойлері.

Залишається тільки сусід. Можливо він періодами відмотує лічильник по "схемі трансформатора".

тут ще був цікавий момент, коли іскріло я вимикав тена - іскрить далі, коли вимикав бойлер з розетки іскріти переставало,(хоча можливо були іскри але дуже малі) але потім в годин 12 ночі, не іскріло взагалі ні при ввімкненому бойлері, ні при роботі самого тену, взагалі не було іскріння як я шланги не схрещував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, а як розведено вопостачання від бойлера і чим?

Я так розумію що ввід хв та вихід гв з бойлера проведено гнучким в металевій сітці?

А далі?

Бо щось з тими шлангами не вяжеться. Вони підєднані до корпусу бойлера і повинні мати загальну масу.

Тобто електрично замкнені. Як вони можуть між собою іскрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, а як розведено вопостачання від бойлера і чим?

Я так розумію що ввід хв та вихід гв з бойлера проведено гнучким в металевій сітці?

А далі?

Бо щось з тими шлангами не вяжеться. Вони підєднані до корпусу бойлера і повинні мати загальну масу.

Тобто електрично замкнені. Як вони можуть між собою іскрити.

бойлер стоїть в туалеті гнучкими шлангами в металевій сітці через трійники підїднуються до стояків (після лічильників)холодна вода до бойлера йде через фільт, а далі до ванни і кухні йдуть металопластикові труби, одне "але" яке я сьодні згадав в комплекті йшла діалектрична муфта (1шт), куди її чіпляти в інструкції ні слова, я так розумію на вході холодної води, коли мені встановлювали сказали що від тої муфточки (близько 4см довжини) ніякого толку тільки вода текти через неї може, мол якби вона була б з метер довжиною тоді так. Але для чогось то її придумали. Хоча залишається питання "чого раніше не іскріло?а почало тільки зараз"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільтр для води до бойлера пластиковий?

Той що зі змінними вставками?

Коли буде наступного разу іскрити заміряйте потенціал між кабелями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільтр для води до бойлера пластиковий?

Той що зі змінними вставками?

Коли буде наступного разу іскрити заміряйте потенціал між кабелями.

фільтр пластиковий, зі змінним катріджем(чи як він там,короч колба з фільтром всередині)холодна вода напряму йде на фільтр а потім до бойлера і в труби на квартиру, найбільш іскріло між шлангом гарячої води з бойлера і шлангом холодної води який іде до фільтра зі стояка

сьогодні нічого не іскрить, хоча вчора в цей час між шлангами світилось від розряду

потенціал між якими кабелями??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті хоч щось прояснилось.

Бойлер у Вас через фільтр має розвязку з водогоном.

Що за бойлер? Керування електронне чи просте термоелектричне?

Перевірте на вимкненому з розетки бойлері опір між його корпусом і клемами вилки живлення. Бажано в той період коли іскрити буде і коли ні.

Щоб порівняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...